ŽK:  40. Brett D., 42. Chlup T., 60. Vaverka Jar.

ROZHODČÍ: Gardoš, Buzna, Lhotka      DELEGÁT: Berka

2 Čoudek Š.          4 Brett D.                          3 Florián P.                        7 Hnízdil L.

9 Živanovič M.        11 Vaverka Jar. (K)         8 Vaverka Jos.                  6 Hůlka M.

15 Hájek D.                       10 Chlup T.

STŘÍDALI:   46. Hájek L. (Živanovič M.), 55. Brett R. (Hájek D.), 67. Kvapil T. (Hůlka M.), připraveni Urbánek D., Bezděk P.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (asistent), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

4. min.:       Z první příležitosti utkání jsme dokázali vstřelit vedoucí branku, po rohovém kopu Pepy Vaverky se o to hlavou postaral stoper Dan Brett 0 : 1.

9. min.:       A mohlo být ještě veseleji, Míra Živanovič přesně přihrál nabíhajícímu Markovi Hůlkovi, který se dobře uvolnil, avšak jeho tečovaná střela o pár centimetrů minula brankový prostor a rozvlnila pouze boční síť.

31. min.:     První šanci si domácí vybudovali až po půlhodině utkání. Po nepřímém kopu uvnitř pokutového území, nařízeném velice sporně po nepřihrávce Dana Bretta na Honzu Latislava, nepříjemně zahrozil domácí Bartoš. Šlo o první „podivný“ výrok rozhodčího Gardoše, bohužel zdaleka ne poslední.

32. min.:     Solidní střelecký pokus vyslal na domácí branku Petr Florián, bohužel těsně minul pravý roh.

34. min.:     Po dlouhém autovém vhazování se pokoušel zakončit nůžkami domácí Bartoš, jeho pokus šel těsně nad branku FK.

39. min.:     Po dalším dlouhém autové vhazování domácí srovnali – k překvapení všech aktérů utkání i přihlížejících diváků rozhodčí Gardoš uznal branku, které domácí Kříž dosáhl pohybem ruky, ale nikoli náhodným, ale házenkářským vhozením!!! 1 : 1.

II. POLOČAS

55. min.:     Druhý poločas zahájili aktivně domácí a v první šanci hlavou nedokázal skórovat kapitán Halčinský.

61. min.:     A pan Gardoš pokračoval ve svém galapředstavení – po faulu, který byl opět viditelně mimo pokutové území k překvapení všech zúčastněným, po chvíli váhání nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil domácí Peterka 2 : 1.

70. min.:     Domácí celek byl logicky „na koni“ a asi nejaktivnější hráč Bartoš nastřelil z bezprostřední blízkosti tyč FK.

75. min.:     A bylo dokonáno, opět Peterka centroval z pravé strany a jeho „nepovedený“ centr přeletěl všechny i Honzu Latislava a od vzdálenější tyče se odrazil do branky  3 : 1.

80. min.:     Poslední pokusy o snížení a případně vyrovnání si připsal Tomáš Chlup, který nejdříve střelou za pokutovým územím těsně minul bránu domácích a jeho další střelu s obtížemi vytěsnil na rohový kop brankař Šantora.

86. min.:     Úplně poslední šanci a to stoprocentní neproměnil domácí Vůjtěch, který z malého vápna přestřelil odkrytou branku.

Foto z utkání ZDE

Slovo realizačního týmu:

Poslední utkání naše mužstvo odehrálo na velice neoblíbeném hřišti v Dolním Rychnově, kde se nám již několik let nedaří vítězit. Domácí chasníci podali bojovnější a silovější výkon, který na špatném terénu utopil technické snahy našich hráčů, a s výrazným přispěním velice nepřesného rozhodčího získali v domácím prostředí všechny body. Opět se tedy potvrdilo, že máme nedostatky zejména na menších hřištích, kde je ke všemu špatný terén, jelikož nám silový souboj není vlastní a rozhodně je do jarní části soutěže na čem pracovat. Díky souhře ostatních výsledků posledního kola (prohra Kynžvartu a Lipové) jsme udrželi první místo v tabulce, za což jménem realizačního týmu a výkonného výboru FK všem zúčastněným hráčům gratulujeme a těšíme se na začátek roku, kdy opět proběhne oblíbené zimní soustředění v Perninku.

Závěrem je na místě poděkovat všem činovníkům a přátelům Fotbalového klubu Nová Role za jejich práci a přízeň a přejeme krásné prožití konce roku 2015, veselé vánoční svátky a šťastný vstup do nového roku.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek