FK NOVÁ ROLE  –  TJ JISKRA OHARA STUDÁNKA  3 : 1   (2 : 0)

BRANKY FKNR: 20. - Chlup T., 41. – Hájek L., 76. – Hnízdil L.

SESTAVA:                                                                                       19 Latislav J.

3 Florián P.                           12 Kvapil T.                       11 Vaverka Jar (K)               7 Hnízdil L.

9 Živanovič M.          15 Štěpánek K.                 8 Vaverka Jos.                   6 Hůlka M.

14 Hájek L.                            10 Chlup T.

STŘÍDALI:  46. Hegenbart D. (Štěpánek K.), Hájek D. (Hůlka M.),  75. Urbánek D. (Vaverka Jos.), 80. Bezděk P. (Živanovič M.) připraven Poláček D.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Červík T. (asistent trenéra), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

6. min.:       Po kombinaci Pepy Vaverky s Lukášem Hájkem jako první zakončoval do prostoru branky Míra Živanovič, bohužel trefil pouze nohy hostujícího brankaře Kašpárka.

8. min.:       Centr Míry Živanoviče nedokázal usměrnit za záda brankáře Studánky Lukáš Hájek.

20. min.:     Míra Živanovič vybojoval míč na vlastní polovině, přes Pepu Vaverku a Marka Hůlku se kombinací míč dostal až k volnému Tomáši Chlupovi, který zkušeně zakončil k bližší tyči 0 : 1.

21. min.:     Chybnou rozehru brankáře Kašpárka zachytil Tomáš Chlup, rychle vniknul do pokutového území a před prázdnou brankou hledal nabíhajícího Lukáše Hájka, který ovšem nedokázal přesně zakončit.

24. min.:     Další šance FK - Míra Živanovič opět vybojoval míč, rychle přihrál na nabíhajícího Tomáše Chlupa, ten si pustil míč mezi nohama, čímž oklamal obránce a vyzval ke střele Karla Štěpánka, jehož střela ovšem neměla gólové parametry a hostující brankař si s ní poradil.

41. min.:     Mezi 30. a 40. minutou utkání jsme měli čtyři čisté brankové příležitosti, zejména šance Jardy Vaverky z malého vápna volala po gólu. Skórovat však dokázal až Lukáš Hájek po pěkné kombinační akci Karla Štěpánka a Tomáše Chlupa, druhý jmenovaný přesně nacentroval a Lukáši stačilo pouze do centru vložit nohu a dílo bylo uděláno 2 : 0.

45. min.:     V poslední minutě první půle se hosté poprvé dostali k ohrožení domácí branky z přímého kopu – hostující hráč však mířil vysoko nad branku.

II. POLOČAS

51. min.:     Hostující útočník Němec zcela zbytečně ostře zezadu fauloval Petra Floriána a po zásluze uviděl červenou kartu (zraněný hráč FK bohužel musel střídat).

52. min.:     Pepa Vaverka se po pěkném obejití dvou protihráčů dostal sám před brankaře Studánky, poslední kontakt s balonem mu však nevyšel podle představ a tak brankař Kašpárek dokázal jeho šanci zlikvidovat včasným výběhem.

55. min.:     Čerstvě nastoupivší Dan Hájek se ihned ocitl v obří šanci, technická střela šla ovšem těsně nad břevno.

63. min.:     Jelikož se oslabený soupeř po zbytek utkání pouze bránil, přicházely pro domácí standardní situace. Z přímého kopu nebezpečně vystřelil Pepa Vaverka, brankář míč neudržel a dobíhající Dan Hájek dorážku poslal nad branku Studánky.

76. min.:     Další přímý kop zahrával „bomber“ Lukáš Hnízdil a jeho projektil k tyči zastavila až síť branky Studánky 3 : 0.

82. min.:     Hosté využili naší nekoncentrovanosti v obraně a podnikli rychlý protiútok, který bohužel střelou z hranice pokutového území hostujícího kapitána Repčíka dokázali proměnit 3 : 1. (Pozn. - byla to první přímá střela na naši bránu)

83. min.:     A hosté mohli ihned snížit na rozdíl jedné branky, pohromu ovšem zažehnal výborným zákrokem Honza Latislav a podržel tak svůj tým v tu pravou chvíli.

85. min.:     Poslední šance se urodila po samostatném průniku Tomáše Kvapila, který si prohodil míč mezi dvěma protihráči a v pokutovém území byl zcela evidentně faulován, což viděli všichni aktéři utkání mimo hlavního arbitra Hányše, který tak v závěru velmi pokazil jinak kvalitní výkon. Namísto oprávněné penalty jsme ze šance vyšli se zraněním aktéra akce Tomáše Kvapil, který si při kontaktu s obráncem poranil sval.

Foto z utkání ZDE

Krátké video z utkání ZDE

Slovo realizačního týmu:

Další utkání sezóny jsme doma odehráli s neznámým celkem ze vzdálené obce Studánka. Celé utkání připomínalo hru kočky s myší, hosté se zmohli na jednu střelu na branku, ze které ovšem dokázali skórovat. Náš celek naopak z velikého počtu šancí vytěžil „pouze“ tři branky. Škoda neproměněných příležitostí, jelikož jsme mohli utkání dohrávat naprosto v klidu, ze kterého nás ovšem opět trochu vyvedl snižující gól v závěru utkání. Stínem zápasu jsou zbytečná zranění dvou opor obranné vozby Petra Floriána a Tomáše Kvapila. Doufejme, že se rychle zotaví, jelikož nás v následujících dvou kolech čekají utkání pravdy a to venku se silnou Skalnou a doma s celkem Jáchymova.

Následující utkání odehrajeme v neděli 11. 10. 2015 ve Skalné, začátek utkání v 10:30 hod., sraz v 8:30 hod.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek