3 Florián P. (K)          11 Vaverka Jar.          2 Skopový V.              4 Křehlík M.

8 Živanovič M.                6 Vaverka Jos.                      10 Ludvík R.                 7 Hůlka M.

5 Hájek D.                           9 Karlík J.

STŘÍDALI:   70. Slíž L. (Křehlík M.)

REALIZAČNÍ TÝM: Červík T. (trenér), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

9. min.:        Úvodní šanci utkání dokázal s přehledem přetavit v úvodní gól domácí Lulák, když se obtočil kolem svého obránce a střelou k tyči nedal šanci Honzovi Latislavovi v brance Nové Role 1 : 0.

11. min.:     První střelecký pokus Nové Role si připsal Míra Živanovič, leč bez úspěchu.

23. min.:     Opět Lulák, tentokrát hlavou, z prostoru penaltového puntíku trefil přesně místo naší branky, kam Honza Latislav nedosáhl
2 : 0.

33. min.:     Po půlhodině utkání jsme nadvakrát nedokázali proměnit stoprocentní šanci, kdy nejdříve střelu velmi dobře hrajícího kapitána Petra Floriána vyrazil domácí brankař a následnou, téměř gólovou, hlavičku Reného Ludvíka z brankové čáry dokázal vyhlavičkovat jeden z domácích obránců.

28. min.:     Následně se rýsovala další příležitost Novorolských, kdy Marek Hůlka dostal přesnou přihrávku za domácí obranu a jen poslední záchranný skluz obránce na malém vápně zamezil našemu hráči ve střeleckém pokusu.

44. min.:     V poslední příležitosti prvního poločasu vytáhl Honza Latislav konečky prstů střelu domácího Mrňky.

II. POLOČAS

48. min.:     Po zaváhání domácího hráče se dobrá příležitost rýsovala před Mírou Živanovičem, který namísto střely volil ještě přihrávku na lépe postaveného Daniela Hájka, jeho zakončení do téměř odkryté brány však zmařil dobrým zákrokem jeden z domácích obránců.

55. min.:     Další střelecká příležitost se naskytla Pepovi Vaverkovi, který využil nepřesné rozehry domácích a vyzkoušel pozornost domácího gólmana Tamáše.

60. min.:     Po nedůsledném bránění střelce prvních dvou branek Luláka přišla střela druhého útočníka Ereta, který přesnou přízemní střelou pojistil náskok domácích 3 : 0.

80. min.:     Pepa Vaverka z přímého kopu pěknou střelou prověřil domácího brankaře.

88. min.:     Na hranici domácího pokutového území si míč zpracoval střídající Láďa Slíž, jeho střela slabší nohou domácí svatyni bohužel neohrozila.

FOTO Z UTKÁNÍ JE ZDE

Slovo realizačního týmu:

K předposlednímu venkovnímu utkání letošního ročníku jsme v sobotu cestovali do nedalekého Hroznětína. V průběhu týdne jsme se dozvěděli o disciplinárním trestu, uděleném našemu klubu za administrativní pochybení, v jehož důsledku jsme přišli o 7 bodů, což znamená jistotu pádu do 1.B třídy. Byl tak završen nepovedený rok, kdy jsme drtivou část utkání odehráli ve značně kombinované sestavě, a to kvůli trestům, zraněním, pracovnímu vytížení a jedné velice tragické události. V takto kombinované sestavě (chybělo 6 hráčů základní sestavy) jsme odehráli utkání, v němž jsme paradoxně nebyli slabším celkem, ovšem domácí z rychlých protiútoků nemilosrdně trestali naše chyby. Vzhledem k tomu, že jsme opět odehráli utkání bez klasického útočníka, jsme ani moc šancí skórovat neměli, z výjimkou dvou, možná tří příležitostí šlo většinou o pokus, který domácí brankař bez větší námahy zlikvidoval. S ústupem sil našeho celku si domácí zasloužené vítězství s přehledem pohlídali.

Následující sobotu 30. 5. 2015 hostíme na domácím hřišti celek Sokola Chyše, výkop je v 17:00 hod.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek