BRANKY FKNR: 16. Hájek D., 80. Karlík J., 86. Vaverka Jar. (pen)

3 Florián P.                           11 Vaverka Jar. (K)            2 Skopový V.                      7 Hnízdil L.

8 Živanovič M.                        4 Hájek L.                              6 Vaverka Jos.                            9 Hůlka M.

5 Hájek D.                          10 Karlík J.

STŘÍDALI:   70. Ludvík R. (Hájek D.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

10. min.:     Úvodní velkou šanci utkání nedokázal, díky výbornému obranému zákroku Venci Skopového, ve vedoucí branku přetavit domácí snajpr Václav Bezdička, předznamenal tím však svoje pozdější galapředstavení.

16. min.:     Po pěkné akci po ose Petr Florián – Lukáš Hnízdil – Pepa Vaverka doputoval míč až k Danovi Hájkovi, který dokázal protlačit míč za brankovou linii a rázem jsme se ujali vedení 0 : 1.

20. min.:     Lukáš Hájek halfvolejem ze bezmála 35 metrů postrašil domácího brankaře, který jeho pokus s námaho vyrazil na rohový kop.

22. min.:     Po pravém křídle podnikli domácí rychlý protiútok, střelu domácího hráče naštěstí zlikvidoval Honza Latislav.

24. min.:     Před domácí brankou jsme vytvořili tlak, po kterém přišla obří příležitost Petra Floriána, před kterým takřka „zívala“ prázdná branka, nastřelil však pouze před sebou ležícího hráče. Akce pokračovala a dokonce skončila brankou, ovšem pomezní v tu dobu signalizoval ofsajd zakončujícího Lukáše Hnízdila.

31. min.:     Jelikož jsme z mírného tlaku nedokázali vytěžit druhou branku, domácí nás potrestali vyrovnáním, i když do té doby vsázeli pouze na rychlé protiútoky.  Po faulu na hranici našeho pokutopého území zahrával Bezdička přímý kop a i přes to, že se mu střela/centr nepovedl, poskakující míč jsme si dokázali sami dopravit do branky a rázem bylo vyrovnáno 1 : 1.

33. min.:     A rázem jsme tahali za delší konec… Po veliké chybě Lukáše Hnízdila, který v našem pokutovém území takřka zpracoval míč pro domácího útočníka, přišla střela do horního rohu naší branky, kterou ještě dokázal vyrazit Honza Latislav.

35. min.:     Naší další chybu však už dokázali domácí potrestat – po pokažené přihrávce uprostřed zálohy přišla přesná kolmá přihrávka na nabíhajícího Bezdičku, který dokázal obstřelit Honzu Latislava a zvýšit tak na 2 : 1.

42. min.:     A aby toho nebylo málo, Václav Bezdička dokázal přidat do poločasu další branku (a to ani nevěděl jak) když mu po centru a nepovedeném brankářském zákroku míč na hlavu přesně posadil chybující Honza Latislav 3 : 1.

II. POLOČAS

54. min.:     Po faulu Venci Skopového uvnitř našeho pokutového území zahrával Bezdička pokutový kop, který ala Tonda Panenka s přehledem proměnil a zkompletoval tak svůj hattrick 4 : 1.

66. min.:     Vrchol zmaru přišel po hodině utkání, kdy kdo jiný než Bezdička zahrával přímý kop z ideální pozice (na „velkém vápně“, uprostřed hřiště) a na jeho technickou střelu Honza Latislav srazil pouze do vlastní sítě 5 : 1.

70. min.:     Domácí Vyšňovský díky své nedisciplinovanosti obdržel druhou žlutou kartu.

76. min.:     Rázem jsme opět bojovali o snížení (škoda že tak pozdě). Na konci rychlé akce zakončoval do prázdné branky střídající René Ludvík, pomezní ovšem opět signalizoval ofsajd (nutno podotknout, že nebyl).

80. min.:     Opět Ludvík předal přesný pas nabíhajícímu Vencovi Skopovému, ten nezazmatkoval a přesně centrem vyzval ke skórování Kubu Karlíka, který si jeho výzvu zpracoval a prudkou střelou pod břevno nedal domácímu brankaři šanci zasáhnout 5 : 2.

81. min.:     Téměř po rozehrání předvedli domácí rychlou akci, na jejímž konci byla střela jednoho z útočníků, Honza Latislav však předvedl svůj nejlepší zákrok a jeho nepříjemnou střelu vytěsnil na rohový kop.

86. min.:     Po faulu na Míru Živanoviče snížil Jarda Vaverka z pokutového kopu na konečných 5 : 3.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU ZDE

Slovo realizačního týmu:

V neděli jsme odehráli další venkovní a opět nepovedené utkání na krásném pažitu v Trstěnicích. Paradoxně i přesto, že jsou domácí v tabulce na opačném konci než my, na hřišti to ve výkonu obou mužstev až tak vidět nebylo. Jenže… Utkání rozhodly dva zásadní atributy, spousta chyb na naší straně (domácím jsme takřka darovali 4 branky) a postava nejlepšího střelce soutěže Václava Bezdičky na straně domácích.

Následující sobotu 16. 5. 2015 hostíme na domácím hřišti celek Bochova, výkop je v 17:00 hod.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek