Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Duben  >>

* NEPLODNÝ TLAK A NEPROMĚNĚNÉ ŠANCE V ÚVODU ROZHODLY: SOKOL LIPOVÁ - FKNR 2 : 0

Vydáno dne 20. 04. 2015 (1063 přečtení)

VS

DATUM UTKÁNÍ: 18. 4. 2015 sobota od 17:00 hod.

TJ SOKOL LIPOVÁ  - FK NOVÁ ROLE          2 : 0    (1 : 0)

BRANKY FKNR: - - - -

ČK:

ŽK:   75. Chlup

ROZHODČÍ:  Peschel, Cvrk, Gardoš

SESTAVA:

19 Latislav J.

3 Florián P.                           11 Vaverka Jar.                 9 Červík T. (K)                    2 Skopový V.

7 Hnízdil L.                  10 Chlup T.                         6 Vaverka Jos.                            4 Hájek L.

5 Hájek D.                          8 Živanovič M.

STŘÍDALI:   34. Košťál T. (Červík T.), Štěpánek K. (Hájek D.), připraveni: Hůlka M. a Křehlík M.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

2. min.:       Po prvním rohovém kopu utkání se ve skrumáži těl k hlavičce dostal Tomáš Červík a trefil břevno domácí branky!

5. min.:       Z tlaku, který jsme v úvodu utkání vytvořili, vyvstala další pohledná akce, na jejímž konci byla střela Lukáše Hájka, která snad jen o půl metru minula pravý horní roh domácí branky.

7. min.:       Po sérii rohových kopů se k prvnímu rychlému protiútoku odhodlali domácí a z ojedinělé návštěvy našeho pokutového území bohužel dokázali vytěžit úvodní branku. Po individuální chybě obrany po levém křídle utekl domácí Tůma a jeho přízemní centr do hostující branky uklidil zcela nehlídaný Slovák 1 : 0.

15. min.:     Nadále jsme pokračovali v dobývání domácího pokutového území, při jedné z útočných akcí byl zezadu faulován Tomáš Červík, rozhodčí Peschel bohužel vůbec na situaci nereagoval.

20. min.:     Další příležitost vznikla po přesně zahraném rohovém kopu, kdy Pepa Vaverka vyzval ke skórování naskakujícího Petra Floriána, který ovšem z ideální pozice poslal hlavou míč těsně vedle branky.

34. min.:     Nepříjemné zranění kolena si v souboji přivodil Tomáš Červík a musel vystřídat.

35. min.:     Domácí zahrozili podruhé po půlhodině utkání, i když je třeba uvést, že jsme jim příležitost opět hrubou chybou darovali. Brankář Honza Latislav neodhadl míč, který proletěl naším pokutovým územím a jen díky tomu, že domácí Tůma lobem netrefil zcela prázdnou branku, jsme po poločase neprohrávali dvoubrankovým rozdílem.

II. POLOČAS

65. min.:     Centrovaný míč Petra Floriána proletěl pokutovým územím až k Mírovi Živanovičovi, ten však z blízkosti nedokázal překonat domácího brankaře.

83. min.:     Zmar našich fotbalistů, pokračujících v neúspěšném obléhání domácí branky dokonal špílmachr Lipové Tůma, když s přehledem proměnil pokutový kop, který přísně nařídil rozhodčí po souboji domácího Slováka s Jardou Vaverkou na hranici pokutového území. Upravil tak skóre na konečných 2 : 0.

FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:

V sobotu jsme odehráli další nepovedené venkovní utkání, tentokrát na hřišti Lipové, kde se nám dlouhodobě nedaří. Přestože jsme míč po většinu hracího času drželi na svých kopačkách, z velké územní převahy se nám nepodařilo vytěžit žádnou branku i když jsme si, zejména v prvním poločase, vytvořili několik solidních brankových příležitostí. Zkušený celek domácích čekal na příležitosti k protiútokům a ty se mu podařilo využít, což mělo za důsledek možná nespravedlivou, přesto dvoubrankovou prohru. Bohužel jsme sehráli nešťastné utkání, ve kterém, i kdybychom hráli do půlnoci, pravděpodobně bychom neskórovali. Stínem v utkání bylo rovněž nepříjemné zranění našeho kapitána Tomáše Červíka, které, ač lékařské vyšetření nepotvrdilo závažnější poranění kolena, vystavilo našemu klíčovému hráči stopku na několik týdnů.

Následující sobotu 25. 4. 2015 odehrajeme domácí utkání s celkem FK Skalná, výkop je v 17:00 hod. Sraz v 16:00 hodin.

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)