FK NOVÁ ROLE   TJ JISKRA AŠ            2 : 0      (0 : 0)

BRANKY FKNR: 58. Hájek D., 87. Košťál T.

SESTAVA:                                                             19 Latislav J.

3 Florián P.                 11 Vaverka Jar.                   9 Červík T. (K)                      2 Skopový V.

6 Hůlka M.                       10 Chlup T.                           8 Vaverka Jos.                               7 Živanovič M.

5 Hájek D.                             4 Košťál T.

STŘÍDALI:   64. Karlík J. (Hůlka M.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

33. min.:      V úvodní půlhodině se nic zajímavého na hřišti neudálo, až Tomáš Chlup prudkou střelou vyzkoušel pozornost hostujícího brankaře, bohužel bez gólového efektu.

40. min.:      Hostující Maher předvedl přímočarou akci podél pravé postranní čáry, kdy přesprintoval od vlastního brankového území až do stoprocentní šance, kterou mu ovšem bravurním zákrokem zlikvidoval vyběhnuvší Honza Latislav.

41. min.:      Na druhé straně vystřelil za „vápnem“ Dan Hájek, jeho střelu hostující brankař Lauko pouze vyrazil, k míči se jako první dostal Tomáš Košťál, který byl bránícím hráčem viditelně faulován, ovšem píšťalka sudího zůstala němá.

II. POLOČAS

47. min.:      Z cca. 25 metrů pokoušel střelecké štěstí Josef Vaverka, jeho umístěná střela skončila metr od hostující branky.

49. min.:      Velikou příležitost nezužitkovali hosté po chybě v domácí obraně. Míč rozehraný po přímém kopu bohužel Honza Latislav ve výběhu netrefil, hosté však tuto chybu nedokázali potrestat a míč po střele skončil mimo domácí branku.

58. min.:      Z tlaku, který jsme vyvinuli na hostující branku, profitoval Dan Hájek, který využil špatného vyběhnutí brankáře Lauka a levačkou poslal míč do prázdné branky 1 : 0.

60. min.:      Chvíli po vstřelení úvodní branky hostující Svoboda přehazoval Honzu Latislava, který po chybě obrany proti němu vyběhnul, střelecký pokus však naštěstí skončil těsně vedle domácí svatyně.

69. min.:     Takřka totožná příležitost na druhé straně hřiště, když Tomáš Chlup byl u míče dříve než Lauko, bohužel naše šance skončila také vedle tyče.

70. min.:      Hned o minutku později jsme mohli přidat druhou branku, ale při přečíslení 4 na 2 se Jarda Vaverka zbytečně unáhlil a šanci zakončil nepřesnou střelou nad branku hostí.

72. min.:      Pěkný pokus ašského kanonýra Svobody z trestného kopu bravurně zlikvidoval Honza Latislav!

73. min.:      Střídající Kuba Karlík zkoušel zakončit v solidní příležitosti efektně nůžkami, jeho střih však neměl potřebnou razanci a tak neměl hostující brankař problém pokus zlikvidovat.

81. min.:      V poslední čtvrthodině utkání se hosté všemi silami vrhli do útoku, avšak kromě vcelku náhodné střely do tyče a série rohových kopů nic nebezpečného nevyprodukovali. Domácí hrozili z protiútoků, po jednom takovém se v pokutovém území do kontaktu se stíhajícím obráncem dostal Tomáš Chlup, skončil na zemi, avšak k překvapení všech přítomných namísto pokutového kopu následovala žlutá karta za simulování domácího hráče.

87. min.:      Z posledního závaru před naší brankou vznikl další rychlý protiútok, když velmi dobře hrající Jarda Vaverka, ač faulován, vyzval přesným pasem ke zteči hostující branky Tomáše Kośťála, který si nejdříve pohrál s obráncem hostí, pak si všimnul, že brankář Aše je hodně vzdálen od brankové čáry a jeho lob s pomocí tyče potvrdil vybojovanou výhru domácích 2 : 0.

Fotky z utkání jsou ZDE

Slovo realizačního týmu:

V příjemném  sobotním odpoledni jsme přivítali tradičního soupeře, mužstvo Aše. Vzhledem k našemu postavení v tabulce jsme neměli jiný cíl, než na domácím hřišti zabrat a konečně získat tolik potřebné body k záchraně. Bohužel jsme do utkání opět nastupovali ve značně okleštěné sestavě (pracovní povinnosti zaměstnaly 4 hráče) a tak už od začátku utkání bylo zřejmé, že než o pohledný fotbal půjde z naší strany spíše o urputnou bitvu. První poločas utkání přinesl pouze vyloženou brankovou příležitost Mahera, ve druhém poločase jsme dokázali, díky dvěma vstřeleným brankám, získat ve velmi vyrovnaném utkání všechny body.

Následující sobotu 18. 4. 2015 cestujeme k utkání do Lipové, výkop je v 17:00 hod. Odjezd na utkání v 15:05.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek