Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* HRÁT 20 MINUT NESTAČÍ!! SK D. RYCHNOV - FKNR 5 : 2

Vydáno dne 07. 04. 2015 (1127 přečtení)

VS

DATUM UTKÁNÍ: 4. 4. 2015 sobota od 16:30 hod.

SK DOLNÍ RYCHNOV   FK NOVÁ ROLE                   5 : 2  (2 : 1)

BRANKY FKNR: 17. Hnízdil L., 80. vlastní

ČK:

ŽK:  66. Chlup T., 79. Budina

ROZHODČÍ:  Jati, Mrázek, Pachtová

SESTAVA:                                                                          19 Latislav J.

3 Florián P.              11 Vaverka Jar.              2 Skopový V.                7 Hnízdil L.

4 Hájek L.                8 Štěpánek K.                         9 Červík T. (K)               6 Vaverka Jos.

10 Chlup T.                                         5 Hájek D.

STŘÍDALI: 35. Hůlka (Vaverka Jos.), 45. Budina P. (Skopový V.), 56. Košťál T. (Hájek D.) 75. Živanovič M. (Hájek L.), připraven Poláček D., Karlík J.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

17. min.:      V téměř tisíciprocentní šanci se ocitl Pepa Vaverka, který však z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat domácího brankaře. Pokračující akce skončila rohovým kopem a po jeho exekuci doputoval míč až k volnému Lukáši Hnízdilovi, který jej k naší spokojenosti uklidil do domácí svatyně 0 : 1.

28. min.:      Po vstřelení úvodní branky jsme však zcela nepochopitelně přenechali hru domácímu celku, který začal na velmi těžkém terénu překonávat naši obranu jednoduchostí a začal naše chyby bez skrupulí trestat. Po nedorozumění obrany a brankaře Honzy Latislava bylo po lobu Reismüllera vyrovnáno 1 : 1.

32. min.:      Další laxnost a nedůslednost v obraně potrestal vedoucím gólem domácí Reismüller 2 : 1.

II. POLOČAS

52. min.:      Přesto, že byli domácí ve zbytku prvního poločasu lepším týmem, hned na začátku druhého poločasu mohlo být vyrovnáno - do šance se řítil Tomáš Chlup, který byl v souboji s domácím stoperem a brankařem faulován, a rozhodčí souboj posoudil jako penaltový. K exekuci se postavil náš nejlepší střelec Lukáš Hájek, avšak míč poslal pouze do tyče domácí branky a domácí jej následně uklidili na roh. Po jeho rozehrání přišel bohužel protiútok, který domácí Křenek proměnil a rázem to bylo o dvě branky 3 : 1.

57. min.:      Další rychlý protiútok neproměnil domácí Heřman.

64. min.:      Náš herní zmar potvrdila chyba Honzy Latislava, který odkopával nahrávku Jardy Vaverky, avšak pouze trefil domácího kapitána Kalabzu a ten do prázdné branky zvýšil vedení 4 : 1.

81. min.:      Přeci jen jsme dokázali snížit, Tomáš Chlup dobrým pohybem donutil domácího stopera zahrát prudký nákop na vlastní branku, přehodil tak vlastního brankaře a odrazem od břevna a těla domácího gólmana se míč dostal až do brány 4 : 2.

85. min.:      Místo našeho závěrečného tlaku přišel pojišťující gól domácích, kterým Singer uzavřel účet zápasu 5 : 2.

FOTO  Z  UTKÁNÍ  ZDE

Slovo realizačního týmu:         V sobotním odpoledni jsme zajížděli na hřiště Dolního Rychnova, který rovněž bojuje o záchranu. Bitva tak slibovala souboj, který může napovědět, které mužstvo bude více potopeno v moři záchranářských problémů. Přestože jsme utkání nerozehráli špatně a v prvních dvaceti minutách se ujali vedení, zcela nepochopitelně jsme přestali hrát a prakticky umožnili domácím, kteří na velmi špatném terénu hráli jednoduše, ovládnout utkání. Zcela po zásluze jsme si odvezli pěknou předvelikonoční gólovou nadílku. Průběh zápasu asi nejvíce dokumentuje situace z 52. minuty, kdy jsme zahrávali pokutový kop, avšak namísto vyrovnání přišel rychlý protiútok, kdy domácí zvýšili na rozdíl dvou branek.

Následující sobotu 11. 4. 2015 budeme v 16:30 hod. na domácím hřišti hostit mužstvo Aše. Sraz na utkání v 15:25!

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)