FK NOVÁ ROLE   TJ DĚPOLTOVICE       5 : 3 (3 : 2)

BRANKY FKNR:  2 x Košťál Tomáš, Hnízdil Lukáš, Pražák Lukáš, Vaverka Josef

Hnízdil L.              Vaverka Jar.            Florián P.                       Skopový V.

Hájek L.                    Červík T. (K)              Vaverka Jos.                     Košťál T.

Pražák L.              Hájek D.

STŘÍDALI:  Chlup T., Čižmár J., Křehlík M.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent)

KOMENTÁŘ:

K druhému přípravnému utkání jsme si pozvali soupeře z nedalekých Děpoltovic, hrajícího Karlovarský okresní přebor. Že jde o nepříjemného soupeře, víme z poslední letní přípravy, neboť jsme na domácím hřišti utrpěli porážku 3 : 4, takže bylo rozhodně co oplácet.
Od začátku jsme do sestavy zařadili dvě nové, resp. „staronové tváře“ – z Lokte na zkoušku příchozího Lukáše Pražáka a navrátilce právě z Děpoltovic Tomáše Košťála. Utkání začalo na velmi špatném terénu, který vinou ranního intenzivního sněžení bohužel moc nedopřával technické hře, tudíž šlo spíše o klouzavou bitvu. Již ve třetí minutě jsme se ujali vedení, když míč, po Lukášem Hájkem zahraném rohovém kopu, doskotačil až Tomáši Košťálovi a ten jej dostatečně razantní hlavičkou uklidil do sítě – 1 : 0. Další pěkná příležitost se urodila na kopačce Dana Hájka, který ve třinácté minutě natáhl ke střele z dvaceti metrů a hostující brankař měl co dělat, aby s vypětím všech sil balon vytáhl alespoň na rohový kop. V devatenácté minutě bylo bohužel srovnáno – Děpoltovičtí zahráli přesně rohový kop a hlavičkou srovnali stav skóre na 1 : 1. Ve dvacáté čtvrté minutě jsme dokázali zúročit tlak na Děpoltovickou branku, konkrétně Pepa Vaverka „pověsil“ do sítě odraženou prudkou střelu Dana Hájka – 2 : 1. Zřejmě nejhezčí akce se urodila ve 29. minutě, kdy Jarda Vaverka přihrál rozebíhajícímu se Lukáši Hnízdilovi, ten s míčem přešel přes protihráče, narazil si přesnou přihrávkou s Lukášem Hájkem, poté poslal míč Danovi Hájkovi a následně si naběhl na jeho zpětnou přihrávku a nekompromisně zvýšil skóre na - 3 : 1. Ve 41. minutě poprvé „ze hry“ nebezpečně zahrozili hosté, po rychlé akci jejich osamocený útočník ze dvou metrů přestřelil zcela odkrytou branku FKNR. Přesto se Děpoltovicím podařilo (trochu kuriózně) před přestávkou snížit. Z přímého kopu trefil jeho exekutor břevno, dobíhající hráč hlavou opět trefil to samé místo, avšak míč odrazem od brankáře Kuby Karlíka přesto doputoval za brankovou linii – 3 : 2. V 66. minutě bohužel došlo ke zranění brankaře FKNR, když dobíhající hráč Děpoltovic zcela zbytečně atakoval Kubu Karlíka, který musel z utkání odstoupit s poraněným zápěstím.
Zápas tak dochytal Lukáš Hájek, který předvedl několik „zajímavých“ zákroků. Přesto jsme dokázali navýšit vedení v 74. minutě Lukášem Pražákem na 4 : 2 Děpoltovičtí korigovali již pouze z penalty na 4 : 3 , která byla odpískána za zbytečný faul Kuby Čižmára. Hráči FKNR oproti tomu dokázali ještě navýšit vedení v 90. minutě, kdy opět Tomáš Košťál vsítil branku na konečných 5 : 3 (Tomáš Chlup navíc nastřelil po pěkné individuální akci tyčku) a tak jsme si i v druhém zápase vybojovali vítězství, které i přes řadu chyb, bylo ozdobeno několika pohlednými akcemi. Škoda nepříjemných a zbytečných zranění, díky nimž máme na nějakou dobu mimo hru oba brankáře.

PÁR FOTEK Z MOBILU

Příští sobotu 7. 2. 2015 rozehraje naše mužstvo tradiční zimní turnaj FK Ostrov, soupeřem bude juniorka 1. FC Karlovy Vary, začátek utkání je v 13:30 hod. Sraz u Klubovny Fk je ve 12:05!!

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek