ŽK:  28. – Hopf M., 37. – Budík T., 40. – Chlup T.

ROZHODČÍ:  Sapoušek J.,  Řáda J.,  Pachtová M.

2 Hopf M.             11 Vaverka             3 Florián P.                      5 Hájek D.

8 Živanovič M.                     7 Budík T.                            9 Červík T. (K)                     8 Vaverka Josef.

10 Chlup T.                                        4 Hájek L.

STŘÍDALI: 14. – Skopový V. (Hájek L.),  55. – Karlík J.  (Hájek D.), připraven - Slíž L.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. st. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

5. min.:         Hostující Přečan přetlačil v souboji na hranici našeho pokutového území Dana Hájka a prostřelil vyběhnuvšího Honzu Latislava – 0 : 1.

6. min.:         Okamžitě z další útočné akce po nedůrazném bránění Pepy Vaverky zvyšuje hostující Kašpar nadvakrát na  – 0 : 2.

7. min.:         Aby toho nebylo málo, Honza Latislav nezkrotil přihrávku Petra Floriána a míč k údivu všech zúčastněných skončil v domácí síti – 0 : 3.     1

0. min.:       Hororová úvodní desetiminutovka byla završena hostujícím kapitánem Lelkem, který uklidil míč do odkryté branky po nedůrazných a nepřesvědčivých zákrocích domácí obrany – 0 : 4.

27. min.:       První kloudnou akci domácích zakončil Tomáš Budík střelou metr nad hostující branku.

33. min.:       Opět Tomáš Budík – přehodil si míč z pravé na levou nohu a vyzkoušel pozornost hostujícího brankaře Kasla, který na jeho střelu vůbec nereagoval. Bohužel, střela jen těsně minula pravou tyč branky Březové.

35. min.:       Tomáš Chlup dobrým forčekingem donutil hostujícího gólmana k nepřesnému výkopu, čehož využil Dan Hájek a postupoval sám k hostující brance. Slibnou příležitost mu však zlikvidoval dobrým výběhem hostující brankař Kasl a napravil tak svou předchozí chybu.

37. min.:       A abychom si kalich hořkosti vypili do dna, krátce před přestávkou ohodnotil velmi nepřesný a nejistý arbitr utkání situaci, kdy byl Tomáš Budík faulován a celou situaci obrátil, což domácí záložník psychicky neunesl, za což byl po předchozí žluté kartě vyloučen.

II.POLOČAS

49. min.:      A opět v hlavní roli rozhodčí Sapoušek. Hosté dostali příležitost zahrávat pokutový kop po teatrálním a zcela nezaviněném pádu jednoho z hráčů Březové. Pokutový kop zahrával Neumann a lobem ala Panenka zvýšil již na – 0 : 5.

56. min.:       Náznakem příležitosti a tečovanou střelou se prezentoval Pepík Vaverka.

60. min.:      A jelikož jsme otevřeli obranu, hosté podnikli protiútok, po které se kopala další penalta. Tentokrát Tišl zvýšil na – 0 : 6.

64. min.:      A mizérie pokračovala. Po rozehraném rohovém kopu se k zakončení dostal střídající Kovár a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0 : 7.

71. min.:        Přeci jen jsme se dopracovali k čestnému úspěchu. Pepík Vaverka za velkým vápnem natáhl ke střele levou nohou a jeho pozadím Kuby Karlíka tečovaná střela se zatřepetala v síti hostující branky – 1 : 7.

80. min.:      Gólový účet utkání uzavřel do prázdné brány hostující Kašpar – 1 : 8.

FOTO Z UTKÁNÍ ZDE

Slovo realizačního týmu:

V posledním utkání podzimní části sezóny jsme v domácím prostředí přivítali celek Olympie Březové B, posílený předchozí dvoucifernou výhrou se Skalnou. Přesto, že jsme se na toto utkání po taktické stránce připravili, na hřišti to nebylo absolutně znát a v desáté minutě ukazatel skóre hlásil neřešitelný výsledek, který bychom si nepředstavovali ani v nejhorším snu. Je veliká škoda, že jsme se nedokázali s podzimní částí soutěže rozloučit důstojněji a na domácím hřišti si uřízli ostudu, ale pokud budeme chtít i následujícím ročníku hrát tuto soutěž, čeká nás mnoho práce a to na všech frontách. Závěrem bychom chtěli poděkovat hráčům, kteří se i přes nepříznivé výsledky snaží poctivě trénovat a i k utkáním přistupují poctivě.  Veliké poděkování patří i činovníkům fotbalového klubu, kteří vytvořili pro náš tým nadstandardní podmínky a s pečlivostí sobě vlastní se starají o chod fotbalového areálu.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek