FK SMB BOCHOV   –   FK NOVÁ ROLE          1 : 0   (1 : 0)

ŽK:  50. – Chlup Tomáš, 51. – Červík T., 90. - Florián P.

ROZHODČÍ: Klinger R., Vasilko J., Matejka D.

SESTAVA:                                                                    1 Latislav J.

8 Budina P.           7 Hnízdil L.             9 Červík T. (K)           3 Vaverka Jos.

10 Chlup T.                       5 Hájek D.

STŘÍDALI: 70. – Ludvík R. (Budina P.), připraven: Čižmár j.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (asistent), Kotek R. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

13. min.: Trestný kop Tomáše Chlupa proletěl nad strnulým gólmanem a domácí měli štěstí, že míč neskončil v síti.

14. min.: Opět jsme málem udeřili z trestného kopu, když Lukáš Hnízdil míč tvrdě vypálil ze 25 metrů a gólman měl co dělat, aby jeho falšovanou střelu vytlačil alespoň na roh.

24. min.: Dan Hájek se potáhl v rohu vápna mezi obránci, kteří ho sevřeli mezi sebe a stáhli na zem, ale píšťalka nepřesného sudího Klinera zůstala němá.

30. min.:  Po chybě Venci Skopového, kdy měl míč uklidit do autu, ho o něj obral Pacinda. Přihrávka se mu sice nepovedla, ale míč se dostal k Bláhovi, který levačkou z hranice vápna po zemi obstřelil Honzu Latislava   -  1 : 0

40. min.: Domácí Podskoč se probil do vápna a prověřil Honzu Latislava, který míč vyrazil před sebe a Jarda Vaverka ho musel uklidit do zámezí.

44. min.: Pacinda předvedl pěkný průnik, který však zhatil skluzem Jarda Vaverka

II.POLOČAS

50. min.: Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním co nejdříve srovnat skóre, ale po pěti minutách naši snahu zabrzdil zbytečným vyloučením Lukáš Hnízdil, když dostal červenou kartu za strčení do soupeře po rozmíšce T. Chlupa s domácím Škodou. Červená karta pro našeho hráče byla udělena správně, stejně tak žlutá pro T. Chlupa za držení, ale proč nedostal domácí hráč také červenou kartu po kopnutí do T. Chlupa po přerušení hry je mi pořád záhadou!

55. min.:  Konečně byla oceněna i domácí hra plná držení a faulů a po druhé ŽK putoval pod sprchy i Heimerle(bohužel až téměř po hodině hry, kdy už mohl mít žlutých karet min. tři)

74. min.:  Z levé strany pronikl pěkně Tomáš Chlup, ale jeho centr byl nepřesný a pro nás škoda, protože jsme měli dost hráčů před domácí brankou.

76. min.: Opět agilní T. Chlup našel pěknou přihrávkou do vápna Pepču Vaverku, ale jeho obrovskou šanci vyrazil na branku gólman Franz!!

89. min.: V době naší zoufalé snahy po vyrovnání zastavil domácí brejk nedovoleným způsobem ve vápně Venca Skopový, ale pokutový kop neproměnil Záluský, když trefil břevno.

FOTO Z UTKÁNÍ JE ZDE

Slovo realizačního týmu:

Další ze série utkání, které jsme si prohráli sami. Začíná to již před utkáním: někdy mi připadá, že si jdeme jen zahrát báčko. Není cítit hlad po dobrém výsledku, po gólech …Naše hra snesla určité parametry jen do 20 minuty. Pak jsme přenechali aktivitu bojujícím domácím a to na nás bohužel dneska stačilo. Je pravda, že naše sestava má daleko do ideálu(zranění, odchody, pracovní povinnosti), ale nezbývá nám než se s tím poprat, v týdnu v dostatečném!! počtu potrénovat a zabrat v dalším utkání. Další věcí je naše nedisciplinovanost, kdy hlavně ti zkušení hráči nedokáží udržet nervy na uzdě! Pak se to negativně projevuje na koncentraci jednotlivců a na celkové hře týmu. To, že někdo před zápasy zajde na pár piv, druhý den to je na něm zřetelně vidět a někdo třeba ani nedorazí na sraz ponecháme dále téměř  bez komentáře …je to důkaz toho, že někomu je práce celého týmu ukradená! Vím, řeknete, že jsme všichni amatéři, že to hrajeme pro radost. Ale kdo z nás ji teď má??

Další utkání sehraje náš tým v domácím prostředí, když hostíme OLYMPII HROZNĚTÍN. Utkání se hraje v sobotu 25. 10. 2014 od 14:30hodin

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek