SPARTAK  CHODOV   FK NOVÁ ROLE    3 : 1  (1 : 1)

SESTAVA:                                                       19 Latislav J.

7 Hnízdil L.            5 Baloun                3 Florián P.            2 Hopf M.

4 Hájek L.                             6 Vu D.                  9 Červík T. (K)                     8 Vaverka Jos.

10 Chlup T.                            11 Vaverka Jar.

STŘÍDALI:  14. Živanovič M. (Vaverka Jar.), 65. – Skopový V. (Vaverka Jos.), 80. – Hájek D. (Živanovič M.), připraveni Nitsch V., Čižmár J.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

3. min.:         Tomáš Chlup unikl po pravém křídle, prudkým pozemním centrem našel v náběhu Pepíka Vaverku, kterému však v náznaku první solidní herní situace proskotačil míč mezi nohama.

13. min.:        Velmi solidní úvodní čtvrthodinu utkání zakončil Lukáš Hájek pohledným gólem po příkladném vysunutí od Tomáše Červíka. V samostatném úniku nezazmatkoval a obloučkem přes vyběhnuvšího Jáchyma Dutze zkušeně skóroval  - 0 : 1.

20. min.:       V první šanci domácích se objevil Filip Vilinger, jehož pohotové zakončení vyrazil Honza Latislav na rohový kop.

31. min.:        Domácí útočník Klášterka vyzkoušel pozornost Honzy Latislava, jeho prudká střela směřovala přesně do rukavic Novorolského brankaře.

36. min.:       Po velmi dobrém začátku FKNR začali pomalu přebírat otěže zápasu domácí fotbalisté. Domácí Heřman opět vyzkoušel pozornost Honzy Latislava, který byl opět bezchybný.

40. min.:      Tomáš Chlup se postavil k exekuci přímého volného kopu z hranice velkého vápna, ovšem jeho pokus směřoval přesně do míst, kde hlídal domácí Dutz.

44. min.:      V předposlední minutě prvního poločasu bohužel přišlo vyrovnání. Obrana FKNR nedokázala odvrátit míč, poskakující na hranici pokutového území, až se do něj opřel Filip Vilinger, jehož bomba prosvištěla mimo dosah vší silou natahujícího se Honzy Latislava - 1 : 1.

II.POLOČAS

60. min.:      Nebezpečnou hlavičkou se prezentoval domácí stoper Roulich, jeho zakončení skončilo těsně nad Novorolským břevnem.

63. min.:       Domácí následně využili další příležitost, kterou přinesl druhý poločas. Útočník Heřman se cca z 25 metrů opřel do míče
a nechytatelnou „pumelicí“ vymetl pavouky ze vzdálenějšího rohu Novorolské svatyně
- 2 : 1.

65. min.:       A domácí potvrdili obrat v utkání. Ondřej Šteg předvedl individuální průnik do pokutového území FKNR, jeho první pokus Honza Latislav vyrazil, přesto Chodovský záložník dostal míč za brankovou čártu a stanovil tak konečný účet utkání
- 3 : 1.

82. min.:       Novorolští zahrozili po rohovém kopu Míry Živanoviče, v dobré příležitosti hlavičkoval Petr Florián, ovšem netrefil přesně a jeho pokus skončil mimo domácí branku.

84. min.:      Solidní sřelou se na konci utkání prezentoval Dominik Vu, jeho pokus však zlikvidoval Jáchym Dutz.

85. min.:       Poslední příležitost FKNR se urodila po kombinaci pěti hráčů, na jejímž konci stál bohužel v ofsajdu zakončující Dan Hájek. Z malého vápna však stejně zakončil nad branku Chodova.

86. min.:      Hlavičkující stoper domácích, Tomáš Roulich, po přesně zahraném rohovém kopu jen těsně minul levou tyč branky FKNR.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU ZDE

Slovo realizačního týmu:

Třetí po sobě jdoucí venkovní utkání sezony jsme odehráli na hřišti Chodova, který v loňské sezoně hrál krajský přebor. Ačkoli šlo o velmi vyrovnané utkání, mladý domácí celek nakonec zaslouženě zvítězil, jelikož dokázal proměnit svoje šance, což se našemu týmu bohužel nepodařilo. Nicméně, na utkání, které bylo odehráno ve svižném tempu, lze najít pozitiva, která bychom měli zúročit v sobotním, konečně již domácím utkání, v kterém budeme hostiti soupeře z Dolního Rychnova. Tím největším kladem je účast navrátilce Jirky Balouna, který po dlouhé rekonvalescenci zraněného kolena odehrál kompletní utkání a s přehledem sobě vlastním dirigoval ostatní spoluhráče.

V sobotu 6. 9. 2014 sehrajeme první utkání sezóny na domácím hřišti, když přivítáme celek Dolního Rychnova, začátek utkání v 17:00 hod.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek