* PO PORÁŽCE PŘIŠLO VÍTĚZSTVÍ: LOKO K. V. - FKNR 1 : 5

Vydáno dne 06. 08. 2014 (1224 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ: 5. 8. 2014 - úterý od 18:00 hod.

FC LOKOMOTIVA K. V.   -   FK NOVÁ ROLE         1 : 5   (0 : 3)

BRANKY FKNR:  12.  -  Štěpánek K., 20.,  45.,  54.   Chlup T.,  65.   Živanovič M.

ČK: ŽK:

ROZHODČÍ: Hodač P.

SESTAVA:                                                     Latislav J.

Čižmár J.               Hopf M.               Florián P.              Hájek D.

Živanovič M.                Vu D.             Štěpánek K.         Vaverka Jos.

Hájek L.                 Chlup T. (K)

STŘÍDALI:  Nitsch V., Sándor V. , Kavur T.

REALIZAČNÍ TÝM:  Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I. POLOČAS

4. min.:         První náznak šance měli na svědomí domácí, když zahrozili z hranice pokutového území. Umístěná střela hráče č. 5 těsně minula pravou „šibenici“ branky, kterou do delší době hájil uzdravený Honza Latislav.

5. min.:         Téměř z protiútoku se poprvé v utkání individuálně prosadil Dominik Vu, obešel čtyři hráče soupeře a předznamenal tím své virtuózní vystoupení. Jeho přesnou výzvu však Tomáš Chlup nedokázal přetavit v první gól.

8. min.:         Po chybě jednoho z Novorolských obránců se k zakončení prosadil útočník Lokomotivy č. 7, jeho nedůrazné zakončení lapil Honza Latislav.

12. min.:        Karel Štěpánek, navrátilec do sestavy FK, byl autorem prvního gólu utkání. Na jeho přesné zakončení z 25 metrů neměl brankař nárok, ač se natahoval sebevíc – 0 : 1.

16. min.:       Dominik Vu si pohrál se třemi protihráči a nahrál Tomáši Chlupovi, jehož „jedovka“ opět protáhla domácího brankaře.

20. min.:       Po faulu na Míru Živanoviče dostalo FK výhodu pokutového kopu. K exekuci se postavil Tomáš Chlup a zkušeně poslal míč na druhou stranu, než skočil domácí gólman – 0 : 2.

25. min.:       Domácí zahrávali přímý kop z hranice pokut. území FK, jeho exekutor však z velice výhodné pozice neskutečnou „bombou“ málem přerazil horní tyč Novorolské branky.

30. min.:       Téměř stejný kousek převedl na druhé straně Míra Živanovič, který z téměř 30 metrů levou nohou rozezvučel břevno domácí branky.

45. min.:       Po několika slibných příležitostech na obou stranách vybídl Karel Štěpánek ke skórování Tomáše Chlupa, který zkušeně přehodil vyběhnuvšího brankaře domácích a stanovil tak poločasový účet utkání na – 0 : 3.

II.POLOČAS47. min.:       Po chybě obrany zůstal domácí útočník zcela osamocen pře Honzou Latislava a lobem snížil – 1 : 3.

50. min.:       Velmi aktivní Dominik Vu se prosadil k zakončení, jeho střelu však domácí brankař vyrazil na rohový kop.

54. min.:       Lahůdkovou přihrávku Dominika Vu za domácí obranu zužitkoval Tomáš Chlup, kličkou se vyhnul brankaři a střelou do prázdné branky zkompletoval hattrick – 1 : 4.

65. min.:       A opět Dominik. Po nakrátko rozehraném rohovém kopu, milimetrově přesnou nahrávkou, vybídl ke skórování Míru Živanoviče, který propálil domácího brankaře – 1 : 5.

67. min.:       Po delší době zahrozili také domácí, ovšem hráčům Lokomotivy nebylo souzeno vstřelit více než jeden gól.

84. min.:      A opět stejný scénář, Dominik Vu, hrající s velikou chutí, vybídl přesným pasem rychlíka Tomáše Chlupa, který opět „pelášil“ sám na domácí branku, jeho pokus ovšem nyní dokázal domácí brankař zlikvidovat. Stejná situace se odehrála ještě o deset minut později, kdy Tomáš uháněl sám na branku avšak ani nyní nezamířil přesně a jeho střela o metr minula vzdálenější tyč domácí svatyně. Ke konci utkání ještě několikrát zahrozili domácí, avšak jejich pokusy neměly tu správnou kvalitu, aby změnily výsledek utkání.

Foto ze utkání ZDE

Slovo realizačního týmu:

Novorolské mužstvo v úterý, v rámci letní přípravy, zavítalo na hřiště silného soupeře FC Lokomotiva Karlovy Vary, nováčka krajského přeboru Karlovarského kraje, s nímž se mu navíc dlouhodobě nedaří. Veškeré papírové prognózy však již po prvním poločase vzaly za své, jelikož odpočaté nohy Novorolských fotbalistů zcela suverénně směřovaly k vítěznému cíli. Hráči FK podali velmi dobrý výkon, podpořený bravurním režisérským výkonem Dominika Vu a střeleckým apetitem Tomáše Chlupa. Je třeba si však uvědomit, že jde pouze o letní přípravu a navázat na předvedený výkon i v dalších utkáních. Stínem utkání je zranění letní posily P. Budiny(při rozcvičení) a L. Hájka. Utkání s přehledem vedl rozhodčí P. Hodač.

Již tuto sobotu 9. 8. 2014 nás čeká od 9:00 domácí Memoriál Jiřího Balouna v Nové Roli, který bude generálkou před startem soutěže, kterou začínáme již následující sobotu 16. 8. 2014 v 17:00 hod. na horké půdě ve Žluticích.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?