DATUM UTKÁNÍ:  3. 5. 2014 sobota od 17:00 hod.

SOKOL LIPOVÁ   –   FK NOVÁ ROLE           2 : 0   (1 : 0)

ROZHODČÍ:  Godža L., Tichota M., Klinger R.

SESTAVA:                                                                            1 Latislav J.

6 Hájek L.              8 Vodrážka J.                  9 Červík T. (K)                 4 Skopový V.

10 Rosenberg J.                    11 Janda J.

STŘÍDALI: 65. – Vaverka J. (Skopový V.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (asistent), Slíž L. (vedoucí týmu), Křehlík M. (zdravotník)

I. POLOČAS

1. min.:         Hned v první minutě utkání zahrozil útočník Nové Role Kuba Rosenberg, který se prosadil k zakončení z hranice „velkého vápna“, bohužel v poslední chvíli mu míč poskočil na vnější nárt a následná střela se nevešla do prostoru domácí branky.

13. min.:       K dalšímu zakončení se po odraženém pokusu Novorolských dostal z cca dvaceti metrů Lukáš Hájek, avšak svou střelu nasměroval do míst, kde stál domácí brankář Mencl.

26. min.:       Po přesně zahraném přímém kopu, jehož exekuce se ujal Martin Kabele, hlavičkoval Lukáš Hájek na soupeřovu branku, domácí brankař již byl překonán, naneštěstí míč, směřující do domácí branky v posledním momentě dokázal vykopnout jeden z obránců.

27. min.:       Hned v další minutě se urodila téměř totožná příležitost, kdy se k zakončení dostal na „malém vápně“ Z rychlého protiútoku zahrozili domácí, konkrétně záložník Anděl, jehož zakončení vytěsnil Honza Latislav na rohový kop.

43. min.:       Domácí tvůrce hry Tůma potrestal z dalšího rychlého protiútoku neschopnost Novorolských v zakončení a do protipohybu Honzy Latislava vstřelil úvodní gól domácích – 1 : 0.

43. min.:       K poslednímu zakončení první půle se odhodlal Kuba Vodrážka, jehož nepříjemnou střelu vyrazil domácí gólman na rohový kop.

II. POLOČAS

46. min.:      Hned v první minutě druhé půle vyrobil jinak dobře hrající stoper Martin Kabele „minelu“, kdy se mu míč na velmi hrbolatém terénu zamotal mezi nohy, čehož málem zužitkovali domácí, naštěstí Honza Latislav vytáhl jeden ze svých výtečných zákroků a domácí tak vytěžili pouze rohový kop.

53. min.:       Ke střele téměř ze čtyřiceti metrů natáhl Martin Hopf, domácí brankař Mencl měl s jeho pokusem překvapivě spoustu práce a jen taktak, že si jeho pokus nesrazil do branky.

76. min.:       Po delší době zahrozili také domácí, konkrétně záložník Bílek, jehož nepříjemná hlavička těsně minula pravou tyč Novorolské branky.

78. min.:       Přesto, že se domácí hráči téměř celou druhou polovinu utkání bránili, dokázali zahrozit z rychlých protiútoků. Jeden takový předvedli domácí, Tůma nacentroval do tisíciprocentní šance střídajícímu Mezerovi, jehož skvěle vychytal Honza Latislav.

83. min.:       V závěru utkání jsme již hráli hodně na riziko, čehož využil domácí útočník Mezera, který se ocitl, po předchozím jasném faulu na Kubu Vodrážku, sám před brankou FKNR a nedal Honzovi Latislavovi šanci – 2 : 0.

85. + 87 min:        V posledních momentech utkání jsme si vypracovali dvě příležitosti, kdy nejdřív Míša Karlík a poté Tomáš Červík bohužel nedokázali v solidních šancích skórovat.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU ZDE

Slovo trenéra:      V sobotu jsme v Lipové odehráli nešťastné utkání, kdy jsme téměř po celé utkání byli paradoxně lepším týmem, avšak naše neschopnost v zakončení a naopak potence domácích prosadit se po rychlých protiútocích, stanovily výsledek utkání.   Opět se projevil fakt, že hra Lipové našemu týmu nesedí, a i kdybychom hráli dvě utkání v řadě, asi bychom nebyli schopni dát gól. Pozitivním jevem byl předvedený výkon, na kterém musíme stavět naši hru i v dalších utkáních, zejména v sobotním domácím utkání, kdy budeme hostit nepříjemného soupeře z Chyše.

Následující utkání: sobota 10. 5. 2014 od 17:00  FKNR  -  SOKOL CHYŠE sraz na utkání v 16:00

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek