BRANKY FKNR: 32., 45. – Rosenberg J., 34. – Vodrážka J., 43. – Janda J.

ŽK:  65. – Vodrážka J., 68. – Švachula Š.

ROZHODČÍ:  Jati D., Godža L., Dotzauer R.

4 Křehlík M.             5 Kabele M.            3 Karlík M.          7 Hnízdil L.

6 Hájek L.                             8 Vodrážka J.                      9 Červík T. (K)                     11 Vaverka J.

2 Rosenberg J.                    10 Janda J.

STŘÍDALI: 57. - Švachula Š. (Vaverka), 80. – Hopf M. (Janda J.)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Hájek D. (asistent), Slíž L. (vedoucí týmu), Hájek D. (zdravotník)

I. POLOČAS

13. min.:     Bochovští fotbalisté zahrávali po sporném zásahu rukou Martina Kabeleho v našem pokutovém území, stoper hostí Záluský umístěnou střelou poslal svůj tým do vedení   0 : 1.

23. min.:     Novorolské mužstvo úvodní dvacetiminutovku utkání jako by na hřišti chybělo, první vlaštovkou byla akce Michaela Karlíka, který se prosadil proti dvojici obránců, prosmýkl se až před hostujícího brankáře Jelínka, avšak zakončení tváří v tvář brankáři nasměřoval nad branku Bochova.

30. min.:     Pěknou střelou ze třiceti metrů se prezentoval Martin Kabele, brankář Jelínek měl hodně práce, aby tento pokus vytěsnil mimo branku.

32. min.:     Až po půlhodině hry se Novorolské mužstvo konečně prosadilo, Kuba Vodrážka vysunul pasem za obranu soupeře Kubu Rosenberga, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal – 1 : 1.

34. min.:      A najedou to šlo. Honza Janda se kličkou zbavil svého hlídače, špičkou kopačky posunul míč na Kubu Vodrážku a ten se s ničím nerozpakoval a zvýšil na – 2 : 1.

37. min.:       Po delší době o sobě dali vědět také hráči Bochova. Rychlonohý útočník Pacinda upláchl domácí obraně, avšak jeho zakončení nebylo přesné a netrefil domácí branku.

42. min.:       Opět Pacinda předvedl individuální akci, kdy se od rohového praporku prosadil přes domácí obránce až před Honzu Latislava, ale jeho zakončení nebylo opět přesné.

43. min.:       Z protiútoku se prosadilo Novorolské útočné duo – Kuba Rosenberg utekl po levém „křídle“, před brankou přesně našel Honzu Jandu, který ač tahán za ruku obráncem dokázal lehkým obloučkem překonat hostujícího brankáře Jelínka – 3 : 1.

45. min.:       Z poslední akce první půle jsme ještě korunovali velmi kvalitní patnáctiminutovku, Míša Karlík vyslal přihrávkou do útočné akce Kubu Rosenberga, který korunoval svůj velmi dobrý výkon v prvním poločase čtvrtým gólem, kterého docílil střelou z hranice „vápna“ k bližší tyči Bochovské branky – 4 : 1.

II.POLOČAS

52. min.:       Bohužel vstup do druhého poločasu našemu mužstvu vůbec nevyšel – Novorolští nedbali varování hostujícího útočníka Pacindy a ten naše mužstvo potrestal hned z první příležitosti druhého poločasu – 4 : 2.

54. min.:       A aby toho nebylo málo, zbytečně jsme si zkomplikovali pohodlné vedení, kdy se prosadil individuálně hostující Bláha a snížil na rozdíl jedné branky – 4 : 3.

85. min.:       Lukáš Hájek se dobrým pohybem prosadil přes hostující obranu až do pokutového území, kde byl faulován. Sám faulovaný hráč si postavil míč na značku pokutového kopu a neproměnil.

FOTKY Z UTKÁNÍ JSOU ZDE

Slovo trenéra:      Ve čtvrtek se u Novorolského rybníka dohrávalo kvůli nepřízni počasí odložení utkání, kdy soupeřem bylo bojovné mužstvo Bochova. Ač Novorolské mužstvo dokázalo utkání vyhrát a získat tak důležité tři body, celkový dojem z předvedené hry byl velmi rozpačitý. Úvodních třicet minut jako bychom zůstali v kabině a na hřišti nebylo nic zajímavého ke koukání, posledních patnáct minut prvního poločasu oproti tomu přineslo úplný kontrast v předvedeném výkonu. Začali jsme využívat křídelní prostory hřiště a tím dokázali jsme vstřelit čtyři pohledné branky. V druhém poločase jsme ovšem opět navázali na výkon z úvodu utkání, čehož soupeř dokázal využít a do konce utkání jsme se strachovali o výsledek. V sobotu nás čeká těžké utkání v Lipové a nezbývá než doufat v lepší předvedený výkon. Stínem utkání bylo zranění Míši Křehlíka, který má zlomenou nohu a bude delší dobu mimo hru. Přejem mu brzké uzdravení

Další utkání:  Sobota 3. 5. 2014 od 17:00  SOKOL LIPOVÁ  -  FKNR.  Sraz na utkání ve 14:50

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek