ŽK:  3. - Chlup T., 34. – Hopf M., 40. – Vodrážka J. ,  54. – Křehlík M., 83. – Kabele M., 84., - Hnízdil L.,

ROZHODČÍ: Vokoun Tomáš, Valíček Petr, Vejvoda Zdeněk

6  Hájek L.                            8 Vodrážka J.                      9 Červík T.(K)                      3 Rosenberg J.

10  Chlup T.                           11 Janda J.

STŘÍDALI: 66. min. - 12 Karlík M. (Křehlík), 77. min.:  Vaverka J. (Janda), připraveni byli Nitsch V., Špička P., Karlík J.

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I.POLOČAS

4. min.:         V prvním náznaku brankové příležitosti se, po závaru před brankou domácích, ocitl Lukáš Hájek, jehož slabou střelu vyrazil brankář Kyšperku Kraus na rohový kop.

20. min.:       Po vcelku nezáživné úvodní dvacetiminutovce zahrozili také domácí, konkrétně stoper Pečinka, který se opřel do míče za velkým pokutovým územím a jeho tečovaná střela do protipohybu brankáře Latislava jen taktak minula branku Nové Role.

21. min.:        Novorolský štírek Tomáš Chlup ukázal záda obránci, šikovně si připravil míč ke střele, ovšem z jeho kopačky namísto „pumelice“ vyšla spíše „žabička“, která odskotačila vedle pravé tyče domácí branky.

30. min.:       Další dobrou brankovou příležitost Nové Role vypracoval aktivně hrající Tomáš Chlup, který se prosadil po pravém křídle, prudkou přihrávkou vybídl ke skórování parťáka v útoku Honzu Jandu, kterému však míč na poslední chvíli poskočil před kopačkou a jeho střela letěla „pánubohu do oken“.

33. min.:      Přes mírnou převahu v poli si domácí nedokázali vytvořit v první půlhodině utkání vyloženou příležitost, což potvrdila slabá střela domácího tvůrce hry Marka, kterou v pohodě zkrotil Honza Latislav.

35. min.:      Po nedůrazném odkopu Novorolské obrany se míče zmocnil záložník domácích Panajotov, na jehož přesně umístěnou střelu brankář Nové Role nedosáhl a domácí šli z ničeho nic do vedení – 1 : 0.

42. min.:       Po rozehraném přímém kopu Kuby Vodrážky se k zakončení propracoval Tomáš Chlup, který však pouze vyzkoušel pozornost domácího brankáře, který jeho pokus vytěsnil na rohový kop. Z rohového kopu zakončoval Lukáš Hájek, jeho umístěná hlavička bohužel mířila mimo tyče domácí svatyně.

45. min.:       V poslední minutě prvního poločasu si stoprocentní příležitost vypracovali domácí, kdy na střelu/centr domácího záložníka Panajotova brankář Nové Role Honza Latislav nedosáhl a míč se mu od zadní tyče naštěstí odrazil přímo do náruče.

II.POLOČAS

60. min.:      Co se také dá neproměnit, ukázali útočníci Nové Role. Domácí brankář Kraus při vyběhnutí netrefil stoprocentně odkop od branky, avšak nejdříve Honza Janda a posléze ani Tomáš Chlup, nedokázali využít příležitost a vstřelit vyrovnávající gól do prázdné branky domácích.

70. min.:       Vyrovnání se urodilo po rychlé akci, kdy míč putoval po trase Tomáš Chlup -  Lukáš Hájek - Honza Janda a posledně jmenovaný jej „uklidil“ přesně pod horní tyč domácí branky – 1 : 1.

74. min.:       Střídající útočník domácí Vágner převzal přihrávku na hranici ofsajdového postavení (nutno podotknout, že asistent rozhodčího zuřivě mával praporkem, leč hlavní rozhodčí nechal v akci pokračovat), jeho stoprocentní příležitost však zlikvidoval skvělým zákrokem Honza Latislav.

85. min.:       Po předchozím závaru v našem pokutovém území se k hlavičce po centru z levé strany prosadil nedůsledně bráněný stoper domácích Pečinka, který vstřelil, jak se později ukázalo, vítěznou branku utkání – 2 : 1.

90. min.:      Z posledních sil se do útoku vrhnul Tomáš Chlup, kterého ve „vápně“ sestřelil obránce a Nová Role dostala šanci na vyrovnání. K vidění následně byla velmi neobvyklá situace, kdy brankář domácích přenechal rukavice jednomu ze spoluhráčů a bez vystřídání (za souhlasu hlavního rozhodčího) z hranice pokutového území sledoval, jak Kuba Vodrážka bohužel vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

Fotky z utkání jsou ZDE

Slovo trenéra:      K prvnímu „ostrému“ utkání roku 2014 jsme zajížděli na horkou půdu do Kyšperku, který se v podzimním utkání prezentoval velmi kvalitním dojmem, takže bylo jasné, že nás nečeká jednoduchý vstup do jarní části soutěže. Nutno říci, že jsme měli ve velice nervózním, a panem rozhodčím velmi zvláštně vedeném utkání, více příležitostí ke skórování, leč bez branek se nedá vyhrávat a tři body tak zůstaly domácím fotbalistům. Nezbývá tak nic jiného, než na toto nepovedené utkání zapomenout a porvat se o lepší výsledek v  domácím utkání s Rotavou, které se hraje v sobotu 5. 4. 2014 od 16:30

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek