DATUM UTKÁNÍ:  8. 3. 2014 sobota od 11:30 hod.

FK NOVÁ ROLE  -   FK LOKOMOTIVA K. V.          1 : 5    (1 : 1)

BRANKY FKNR: 10. min. – Janda J.

ČK: bez

ŽK:  25. Hopf M., 38. Kabele M.

ROZHODČÍ: SESTAVA:                                                   1 Latislav J. 7

Hnízdil L.             9 Červík T. (K)           6 Špička P.                    2 Hopf M.

4 Skopový V.                8 Vodrážka J.                5 Kabele M.                   3 Rosenberg J.

10  Chlup T.                           11 Janda J.

STŘÍDALI: 45. min. – Švachula Š. (Skopová), 50. min. –  Křehlík M. (Hopf), 70. min. – Hájek D. (Rosenberg)

REALIZAČNÍ TÝM: Lehečka J. (trenér), Slíž L. (asistent), Hájek D. (vedoucí týmu)

I.POLOČAS

10. min.:       Po úvodní desetiminutovce, kdy se nic podstatnějšího neudálo, přišla pěkná akce Nové Role, zakončená gólovou hlavičkou Honzy Jandy. Asistence Tomáš Chlup – 1 : 0.

12. min.:        Po centru Lokomotivy z pravé strany Honza Latislav podběhl letící míč, hráči hostující hráči však naštěstí nedokázali tuto chybu potrestat.

15. min.:        V této minutě přišla první stoprocentní příležitost Lokomotivy – hráč č. 9 „upaloval“ zcela osamocen a branku Nové Role, avšak na Novorolského brankáře si nepřišel, jelikož mu tuto příležitost zlikvidoval včasným vyběhnutím a skokem pod nohy. Po odrazu již nedokázali hráči Lokomotivy zakončit přesně.

16. min.:       Přibližně z třiceti metrů ke střele natáhl Jílek, jeho pěkná střela zaplavala vzduchem a trefila břevno Novorolské branky. Poté se míč odrazil před brankovou čáru.

29. min.:       Po několika šancích Lokomotivy si dobrou příležitost ke skórování vytvořili i Novorolští. Kuba Rosenberg potáhl míč po levé straně hřiště, ve velkém „vápně“ vybídl ke skórování Tomáše Chlupa, jehož střelu brankář vyrazil na rohový kop.

30. min.:       A opět pravidlo nedáš – dostaneš. Téměř z protiútoku zachybovala obrana Nové Role, kdy útočník Lokomotivy č. 10 zůstal osamocen před Honzou Latislavem a lobem pohodlně srovnal stav utkání na – 1 : 1.

31. min.         V těchto chvílích měla hra velký spád, šance střídala šanci. Další pěkná akce se urodila, když míč putoval po trase Kuba Rosenberg, Tomáš Chlup, který mohl sám zakončovat, ale ještě hledal před brankou Martina Kabeleho, kterému však nenasměroval přesnou přihrávku. Pokud by se tak stalo, Martin by zakončoval do prázdné branky.

35. min.        Individuální prosazení Martina Kabeleho, který se zbavil svého hlídače a vypustil na branku soupeře nepříjemný projektil, který však o chloupek minul cíl.

42. min.        Přímo z rohového kopu trefil rozehrávající hráč Lokomotivy břevno Novorolské branky.

45. min.        V poslední šanci prvního poločasu se ocitl Tomáš Červík, který zakončoval po rozehraném přímém kopu Kuby Vodrážky. Bohužel měl míč na dlouhou nohu, takže jeho přesnou, leč nepříliš prudkou střelu hostující brankář chytil.

II.POLOČAS

48. min.:      Druhý poločas zahájila další Novorolská šance. Agilně hrající Kuba Rosenberg nasadil „jesličky“ obránci, posunul míč Tomáš Chlupovi do další „tutovky“, ale Tomáš bohužel v sobotu neměl svůj den. Zcela osamocen v zakončení před hostujícím brankářem trefil pouze jeho nohy.

49. min.:      Po několika neproměněných šancích Nové Role se opět potvrdilo, že fotbalového boha ne nevyplácí urážet. Lokomotiva poprvé v druhém poločase zahrozila a využila chyby v naší obraně a zvýšila – 1  : 2.

56. min.:       Tomáš Červík se na polovině soupeře pěkně uvolnil a střelou cirka z 30 metrů orazítkoval břevno branky Karlovarského týmu.

60. min.:      Hráči Lokomotivy v těchto chvílích převzali otěže utkání a nekompromisně trestali jakékoli zaváhání Novorolského mužstva. Stejně tomu bylo po rychlém protiútoku, kdy si jeden z útočících hráčů naběhl na přesný nákop za naši obranou linii, prudkou přihrávkou vybídl ke skórování svého na vzdálenější tyči nabíhajícího spoluhráče, který touto příležitostí nepohrdl 1 : 3.

75. min:        Další lekci z produktivity nám hráči Lokomotivy předvedli po průniku ve velké pohodě hrajícího kapitána Lokomotivy, který s míčem prošel přes půl hřiště až k pokutovému území Novorolského týmu, kde předložil zpětnou přihrávku nabíhajícímu spoluhráči, který tvrdou střelou „pod klacek“ zvýšil již na   1 : 4.

86. min:       A aby tomu nebyl konec, z téměř totožné akce stanovili hráči Lokomotivi stav utkání na   1 : 5.

Slovo realizačního týmu:  V sobotu jsme zjistili, že se soupeřem, jako je Lokomotiva Karlovy Vary nelze naplno odehrát pouze 50 minut utkání. Opět jsme si v prvním poločase vypracovali celou řadu brankových příležitostí, naše produktivita však byla tristní a zaslouženě jsme po chybách inkasovali. Je nejspíš zapotřebí si některé věci vyříkat a hodit je za hlavu, jelikož již za 14 dní začíná jarní část soutěže, kdy by se nám podobné herní výpadky, které se bohužel v přípravě opakují, mohly hrubě nevyplatit.

Fotky z utkání jsou ZDE

Následující utkání: 15. 3. 2014 od 13:30  na UMT Ostrov  FK Ostrov  -  FK N. Role  sraz na utkání v 12:10 na hřišti FK

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek