BRANKY: 14.Vodrážka,63.Karlík,68.Červík – 64.Turták

ČK: 50. L.Hájek (ŽK+ŽK-32. faul a 50.faul ) – 82. Hančík (ŽK+ŽK-75.faul a 82.nesp.chování)

ŽK: 28.Kohuťár (faul),67.Žíla (faul),86.Sládeček (faul)- všichni Aš

ROZHODČÍ: Hanilec-Štrincl,Talpáš (Vorel)

SESTAVA:                                                                   1 Latislav

4 Křehlík                 6 Špička             7 Hnízdil                  2 Skopový

5 L.Hájek             9 Červík (K)               8 Jak.Vodrážka                 3 Karlík

10 T.Chlup                                        11 Vaverka

STŘÍDALI: 60.min.-14 R.Chlup (Vaverka),76.min.-13 Mikhaylyuk (Skopový),84.min.-15 Košťál (T.Chlup),86.min.-12 Nitsch (Karlík)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Hájek D. (vedoucí týmu)

SOUPISKA SOUPEŘE: 1 Brož,2 Pilař Mich.,3 Houdek,4 Draksl,5 Pilař Mar.,6 Žíla,7 Kohuťár,8 Smáha,9 Střeček,10,Turták (K),11 Sládeček,12 Strouhal,13 Hančík,14 Popelka

I.POLOČAS

10.MIN.:Vlažnou úvodní desetiminutovku trošku osvěžil hostující kapitán Turták, který vyslal slušný střelecký pokus , ale náš gólman byl připraven a střelu zlikvidoval.

12.MIN.: Po individuální akci Míši Karlíka ,který po vedení míče podél hranice velkého vápna našel dobrou přihrávkou nabíhajícího Lukáše Hájka ,který možná trochu zbytečně pálil z první (měl dost času si balón připravit) ,kdy jeho střela mířila vysoko nad břevno ašské svatyně.

14.MIN.:Po tvrdém a tak trochu osobním souboji s naším Tomášem Chlupem hostující stoper Houdek zahrál míč tak nešťastně pro svoje barvy, že prakticky vysunul pohotově reagujícího Kubu Vodrážku ,který souboj s vybíhajícím brankářem hostů Brožem vyhrál ,kdy byl u míče (zhruba na hranici velkého vápna) o vteřinu dříve a ve skluzu soupeřova brankáře prostřelil přízemní střelou – 1:0.

17.MIN.: Hosté nebyli daleko k vyrovnání ,když si Streček narazil se zkušeným Sládečkem ,který se ocitl v tutovce ,ale Honza Latislav jeho ne příliš ideální zakončení dobrou reakcí zneškodnil.

34.MIN.: Byli opět hosté ,kteří byli blíže ke vstřelení branky ,kdy po přízemní centru v dobré pozici ašský Žila v dobré pozici nedokázal zamířit mezi tři tyče.

II.POLOČAS

63.MIN.:Prakticky ve fázi utkání ,kdy hosté v početní převaze zvýšovali tlak na naší branku ,jsme předvedli nejkrásnější akci utkání ,kdy Míša Karlík vysunul Tomáše Chlupa ,který přesným centrem na delší tyč našel Romana Chlupa ,který lišácky v dobré pozici ještě dal balón pod sebe (tím prakticky vyřadil ze hry brankáře i jeho spoluhráče) a toto pěkné “vybagování“ dokončil střelou prakticky do poloprázdné branky ten u kterého to začalo-Míša Karlík -2:0.

64.MIN.: Bohužel naši radost soupeř prakticky zchladil okamžitě,kdy se předchozí hrdina gólové akce Roman Chlup nechal odcentrovat Smáhu ,který našel ve vápně trestuhodně volného spoluhráče Turtáka, který hlavičkou z blízka bezpečně zavěsil-2:1.

68.MIN.:Trestný kop poslal Kuba Vodrážka dlouhým vysokým centrem do vápna soupeře ,kde vzdušný souboj s protihráči i se špatně vyběhlým gólmanem Brožem (byl v souboji pozdě ) náš kapitán Tomáš Červík a vstřelit tak veledůležitou uklidňující branku – 3:1.

85.MIN.:Po akci střídajícího Vitalije Mikhaylyuka se v dobré pozici před brankářem zjevil Roman Chlup ,který chtěl ještě akci vyšperkovat přihrávkou na za zády nabíhajícího Tomáš Košťála ,který však po ne zcela ideální přihrávce se dostal moc blízko k brankáři hostů a bylo po šanci.

Přestože první poločas výsledkově (1:0) vypadá pro naše barvy příznivě , tak pokud ho vezmu z herního projevu (jestli se dá o nějakém mluvit) tak po to byla jedním slovem katastrofa , což jsme si s kluky o poločasové přestávce vyříkali. Do druhého poločasu jsme šli s tím , že soupeře budeme chtít přehrát hlavně větším pohybem a nasazením , bohužel dost zásadní zlom vývoje utkání nastal po vyloučení Lukáše Hájka (kdy se mu vymstila první úplně zbytečná karta v prvním poločase: zatáhnutí soupeře za dres na soupeřově půlce a po druhé, tak trochu nešťastné , ale spravedlivé kartě oslabil náš tým) a nás čekalo dlouhých čtyřicet minut v deseti na našem obrovském hřišti , nakonec jsme , ale utkání dobrou taktickou hrou a bojovností zvládli a konečně doma vyhráli. Chci klukům poděkovat za tři body a druhý poločas ,za ten první si to určitě nezaslouží. Opět se prokázalo ,že jak jsem psal o minulém domácím utkání s Lipovou ,že fotbal nemá logiku ,tentokrát jsme nehráli příliš dobře ,soupeř nám mohl vstřelit několik branek ,ale přesto jsme vstřelili tři branky , vyhráli jsme a opět jsme se přesvědčili , že v letošním ročníku 1.A. třídy není slabých soupeřů , kdy prakticky každý může porazit každého.Stínem utkání bylo zranění hráče hostů Michala Pilaře , který po nezaviněném souboji (12.minuta) byl odvezen sanitou,měl by však podle informace od soupeře být v pořádku a samozřejmě mu za náš klub přeju co nejrychlejší uzdravení a brzký návrat na trávníky.