FK N. ROLE - FK SKALNÁ    1 : 1 (1:0) 6:5 pen.

ČK: Košťál (66. ŽK - faul a 85. ŽK - faul)

ŽK: 27.Vu (faul),41.T.Chlup (kritika sudího) ,87.L.Hájek (zakopn.míč)– 37.Štěpánek (faul),45.Jirák (faul),89.Ballo (faul)

SESTAVA:                                                           1 Latislav

4 Křehlík                  3 Špička               9 Červík (K)             7 Hnízdil

10 T. Chlup                              11 Košťál

STŘÍDALI: 72.min. - 13 Hopf (Mikhaylyuk), 81. min. - 12 Nitsch (Křehlík)

PŘIPRAVEN: 15 Čižmár

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér), Slíž (asistent,vedoucí), Hájek D.(vedoucí týmu)

SOUPISKA HOSTŮ:1 Glazer,2 Guth,3 Jirák,4 Tržil J.,5 Schveiner,6 Ballo,7 Blasl,8 Štěpánek,9 Norek 10 Holý (K),11 Novák,12 Kapic,13 Mizera,14 Tržil O.

I.POLOČAS

5.MIN.:Vitaliy Mikhaylyuk pronikl s míčem u nohy do velkého vápna soupeře, kde se dostal do těsného souboje s hostujícím brankářem Glázrem, který šel do souboje nešikovně nohama a pan rozhodčí Peschel tento střet posoudil jako faul z pohledu skalenského brankáře a odpískal penaltu,která se asi pískat nemusela.K exekuci pokutového kopu se postavil Tomáš Chlup ,který sice nekopl “pecku“ ideálně ,ale přesto poslal naše barvy do vedení  -  1 : 0.

26.MIN.:Tomáš Koštál pronikl s míčem do pokutového území soupeře , kde se krátkou kličkou zbavil soupeřovo obránce ,poté přízemní přihrávkou našel nabíhajícího Kubu Vodrážku ,který sice trochu na dlouhou nohu ,přesto ale ve velmi dobré pozici z první trefil pouze gólmana hostů Glázra.

29.MIN.:Dva sporné momenty se událi v jedné minutě , nejdříve byl zatažen za dres či spíše do slova stržen k zemi Kuba Vodrážka který byl v dobrém náběhu a míč byl úplně nikde jinde, na které pan rozhodčí ani jeho asistent absolutně nereagovali (?),přesto jsme se dostali do dobré šance ,kdy si na dobrou kolmici naběhl Tomáš Chlup ,který možná už mohl pálit ,přesto zvolil kličku do protisměru dobíhajícího obránce ,který ho do slova sestřelil a měla se pískat sto procentní penalta , ale rozhodčí Peschel nereagoval (asi kompenzace za první spornou penaltu).

33.MIN.:Dominik Vu prověřil svou levačkou gólmana hostí ,který si však se střelou poradil.

39.MIN.:Vitaliy Mikhaylyuk se dostal do dvou slibných příležitostí ,kdy hlavně ta druhá byla nadějná ,ale v souboji s hostujícím brankářem Vitalimu chyběl potřebný důraz .

40.MIN.:Po centru Kuby Vodrážky se k zakončení hlavou v dobré pozici dostal Tomáš Chlup ,ale hlavou mířil pouze nad břevno hostující brankové konstrukce.

42.MIN.:Hosté ze Skalné zahrávali trestný kop , ale Honza Latislav v naší brance byl připraven , střelecký pokus kryl.

II.POLOČAS

57.MIN.:Po velkém obléhání hostující branky byl těsně před hranicí velkého vápna faulován Kuba Vodrážka-nepískalo se, pokračující akci se s míčem u nohy háčkoval ve vápně Dominik Vu ,který byl evidentně sestřelen, ani druhý nedovolený zákrok hlavní arbitr neviděl nebo nechtěl vidět a nepískal.

65.MIN.: Po ztrátě míče hosté předvedli rychlý brejk ,který zakončoval Balo po ideální přihrávce do prázdné branky ,kdy situace zaváněla postavením mimo hru (dle diváků v dobrém postavení se skutečně jednalo o ofsajd, já ze své pozice nedokážu posoudit),ale páni rozhodčí nic nepostřehli a bylo vyrovnáno  -  1 : 1.

70.MIN.:Lukáš Hájek pronikl do vápna a poslal přízemní přihrávku před branku, kterou Tomáš Košťál pustil mezi nohami , poté se na malém vápně k zakončení dostal Lukáš Hnízdil , ale v nelehké ,ale přesto nadějné pozici trefil pouze jednoho z hostujících borců.

80.MIN.:Hosté měli dobrou šanci ,ale po centru jednoho ze spoluhráčů zkušený kapitán Skalné hlavičkoval velmi nepřesně ,kdy jeho zakončení spíše připomínalo obrannou hlavičku.

84.MIN.:Po dobrém průniku do vápna Tomáš Košťál přízemním centrem hledal v dobrém náběhu Tomáše Chlupa ,před kterým však jeden z hostujících obránců ve skluzu zabránil v zakončení,když si dal sice málem vlastní gól ,ale přece jenom míč z jeho kopačky těsně minul skalenskou brankovou konstrukci.

PENALTY - PROMĚNILI: Červík,Hopf,Hájek,Špička,Vu,Vodrážka - Schveiner,Holý,Norek,Ballo,Kapic

- NEPROMĚNILI: T. Chlup - Novák,Blasl

Do domácího utkání jme šli s cílem získat tři body , kdy jsme nakonec po penaltové (z mého pohledu nespravedlivé) loterii získali aspoň dva a tak musím říci ,že jsem zklamaný. První půli jsme sice jedna nula vyhráli, ale zasloužili jsme si vyšší vedení, druhou půlku šel náš výkon dolů a hosté vyrovnali. Bohužel to co předvedl pan rozhodčí Peschel … ,dvě jasné penalty neodpískal ,naopak sportovně musím přiznat naopak pokutový kop ,z které jsme šli do vedení byl odpískán nesprávně a spoustu výroků bylo při nejmenším sporných ,přesto si za ztrátu bodu můžeme sami ,protože si nemůžu pomoc ,ale některým hráčům chybí to správné srdíčko a hlad po vítězství ,protože ať se na mě soupeř nezlobí ,tak při kvalitě naší sestavy a v domácím prostředí jsme soupeře jednoduše měli porazit po devadesáti minutách. Na druhou stranu jsme aspoň získali dva body do vyrovnané tabulky , kdy série tří vyhraných zápasů nás může posunout do boje o postup ,či naopak obráceně záporná série porážek do boje o záchranu.