BRANKY : Frána (vlastní) -14.Řáda,87.Vilinger

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                            Latislav

Skopový                 Červík (K)        Jak.Vodrážka                Mikhalyiuk

Chlup T.                                   Urbánek

STŘÍDALI: 25.Křehlík (Čižmár), 46.Košťál (Urbánek) ,46.Nitsch (Mikhalyiuk), 46.Živanovič (Hopf)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

7.MIN.:Po nedorozumění v naší defenzívě se hosté dostali poprvé do větší šance, ale na štěstí pro naše barvy byl z toho pouze rohový kop.

11.MIN.:Hostující tým z Chodova dostal možnost kopat po faulu před naším vápnem trestný kop, ale kanonýr Chodova netrefil ideálně.

14.MIN.:Chodovský tým svůj dobrý nástup do utkání potvrdil brankou , kterou po rohovém kopu vsítil nová letní posila soupeře Řáda, který předskočil Honzu Latislava v naší brance -0:1.

32.MIN.:Po půl hodině hry jsme se přece jen trochu probudili, kdy po dobré kombinaci Kuba Vodrážka lobem za obranu hledal naběhnutého předstopera Lukáše Hnízdila , kterému však šanci překazil dobrým výběhem Dutz v brance hostů.

38.MIN.:Tomáš Chlup unikl po pravé straně , našel zpětnou přihrávkou na hranici velkého vápna naběhlého Lukáše Hnízdila ,který z první nezamířil přesně.

40.MIN.: Kuba Vodrážka dobrý individuální průnik zakončil nebezpečnou střelou na zadní tyč , ale hostující gólman Dutz se překonat nenechal , kdy vztáhl efektní zákrok.

53.MIN.:Spartakovský hrající asistent trenéra Štěpán natáhl ke střele ze třiceti metrů ,ale jeho dobré střele mířící k levému hornímu rohu branky přece jenom pár centimetrů chybělo.

55.MIN.:Hostující Vachník z trestného kopu nemířil špatně , ale přece jenom se míč mezi tři tyče naší brankové konstrukce nevešel.

62.MIN.:Další dobrá pozice z trestného kopu (přímo ideální těsně před hranicí velkého vápna),ale hostující hráčovi se střela příliš nepovedla , kdy Honza Latislav bez problémů chytá.

72.MIN.: Aktivně hrající Lukáš Hnízdil vyslal dobrý projektil ,kterému moc nescházelo ,aby zapadl do pravého horního rohu branky.

77.MIN.:Kuba Vodrážka poslal z rohového kopu střílený centr ,který po zaváhaní hostujícího brankáře Frka a prakticky promáchnutí hlavou našeho Míry Živanoviče si na zadní tyči hostující mladík Frána vstřelil vlastní branku -1:1.

85.MIN.:Po naší zbytečné ztrátě se chodovský tým dostal do brejkové situace, kterou však zmařil dobrým výběhem naše poslední instance Honza Latislav.

86.MIN.:Opět po našem nadějném útoku přišla ztráta , kdy hosté přišli do rychlého protiútoku, z kterého vznikla situaci dva na jednoho a sto procentní šance Štega, který však v jasné tutovce na Honzu Latislava v naší brance nevyzrál.

87.MIN.:Další protiútok už hosté proměnili ,kdy se střelecky prosadil dobře hrající mladíček Vilinger -1:2.

88.MIN.:Rychlá odpověď mohla přijít z kopačky Kuby Vodrážky, který z dobrých třiceti metrů prakticky už překonal hostujícího brankáře ,ale jeho tvrdý projektil zastavilo břevno chodovské svatyně.

89.MIN.:Po centru do vápna Tomáš Chlup vyhrál hlavičkový souboj , míč se dostal na kopačky kapitána Tomáše Červíka ,který však ve sto procentní šanci nechal vyniknout hostujícího brankáře Frka ,který míč vyrazil.

90.MIN.:V závěrečném tlaku byl evidentně ve vápně faulován Tomáš Červík ( jasná penalta),pan rozhodčí nepískal , přesto však situace pokračovala ,kdy hlavní sudí nařídil pokutový kop (asi ruka ,neviděl jsem).K exekuci pokutového kopu si postavil míč Tomáš Chlup ,ale jinak spolehlivý střelec mířil z penaltového bodu vysoko nad břevno.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ: 8.8. 18:00 čtvrtek BOŽÍČANY-N.ROLE (přátelské utkáí)

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek