logo

Dnešní datum: 26. 02. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |  
  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
A mužstvo
Žáci
Starší přípravka
Rozpis zápasů
Výkonný výbor
Informace o klubu
Provozní řád
Fotogalerie
Ankety
Historie
Starší články


Přihlásit
Rozšířené vyhledávání
Výsledky a tabulka A tým
Střelci FK
Výsledky a tabulka dorost
Výsledky a tabulka žáci
Výsledky a tabulka starší přípravka

  Kalendářkulatý roh
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

  Partneřikulatý roh  Odkazykulatý rohFotbal

* PO LETECH VÝHRA V DOMÁCÍM TURNAJI

Vydáno dne 28. 07. 2013 (1750 přečtení) 

 

          TURNAJ FK N.ROLE

 

HRÁNO: 27.března 2013 sobota 9:00 (2*45 minut)

 

FK N.ROLE-LOKOMOTIVA K.V. 1:0 (1:0)

 

BRANKY : 43. T.Chlup (z pen.)

ROZHODČÍ: Cvrk-Peschel,Vasilko

 

 

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                               Latislav

 

                                  Hopf                       Špička            Hnízdil                     Křehlík

 

                                    L.Hájek     Červík (K)      Jak.Vodrážka         Mikhalyiuk

 

                                                           Chlup T.                                Friedl

 

ZMĚNY: 46. Živanovič (L.Hájek), 46.Čižmár (Křehlík),46.Urbánek (Friedl), 46.Nitsch (Mikhalyiuk),46.Skopový (Hopf),67.Friedl (Živanovič),77.L.Hájek (Červík),77.Mikhalyiuk (Nitsch),84.Křehlík (T.Chlup)

 

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

12.MIN.:David Friedl, nová tvář v naší sestavě se uvedl pěknou střelou, která však mířila nad břevno naší branky.

15.MIN.:Po centru Tomáše Chlupa se dostal k zakončení Lukáš Hájek, ale hlavou nedokázal míč nasměrovat mezi tři tyče.

16.MIN.:Dobrý průnik Tomáš Chlup do velkého vápna soupeře zakončil již zmiňovaný útočník obstřelem brankáře na zadní tyč ,bohužel míč mířil přímo do tyče a poté se odrazil zpět do hry ,kde byl u něj nejrychleji David Friedl, kterého srazil hostující hráč Hájek, ale píšťalka hlavního sudího Cvrka zůstala němá.

18.MIN.:Dobrou šanci si po zmatku v naší defenzívě připravil soupeř, ale jeden z jejich hráčů pálil pouze nad břevno brankové konstrukce.

35.MIN.:Po delší době bez větších to byli hosté, kteří se mohli dostat do vedení, ale jeden z jejich borců pálil vysoko nad (přes lapač).

38.MIN.:Po dobrém průniku agilní Tomáš Chlup, našel před brankou přízemní přihrávkou Davida Friedla, který však v tutovce z první nasměrovat míč do sítě nedokázal.

43.MIN.:Při průniku do velkého vápna byl Tomáš Chlup zastaven jen pomocí faulu, kdy celkem jasnou situaci pan rozhodčí Cvrk posoudil jako pokutový kop. K exekuci penalty se postavil Tomáš Chlup, kdy si sice na jeho střelu k tyči hostující brankář sáhl, ale jeho rána byla dostatečně přesná a razantní-1:0.

55.MIN.:Po výborném průniku s chutí hrající Tomáš Chlup našel spoluhráče Tomáše Červíka, který však v tváří v tvář brankáři duel nevyhrál, kdy zblízka nedokázal prostřelil brankáře lokotky.

74.MIN.:Dobrou kombinaci Tomášů Chlupa a Červíka zakončoval střelou z jedničky David Friedl, jeho střela šla sice kolem tyče, ale pouze z venkovní strany.

76.MIN.:Také hosté zahrozili, ale tak též jejich střelec neměl přesnou mušku ,když jeho střela letěla vysoko nad.

80.MIN.: Velmi nadějně vypadal náš protiútok či spíše přečíslení obranny soupeře ,kdy ale Lukáš Hájek dobře zrychlil hru ,ale místo přihrávky na dva výborně naběhlé spoluhráče (T.Chlupa a D.Friedla) zvolil zakončení z velice těžkého úhlu a také to tak dopadlo ,kdy trefil pouze boční síť.

82.MIN.:Další průnik Tomáše Chlupa do vápna, který vyřešil až na poslední chvíli s pohledu soupeře dobrým zákrokem brankář, který vyráží balón na rohový kop.

85.MIN.:Krásný fotbalový moment, kdy mladíček v našem dresu Dominik Urbánek natáhl ke střele z dobrých třiceti metrů, ale jeho tvrdý , ale hlavně dobře mířený projektil do horního rohu brankové konstrukce gólman soupeře neméně dobrým zákrokem vytěsnil na rohový kop.

89.MIN.:Těsně před konečným hvizdem hlavního rozhodčího Cvrka nás mohli hosté poslat do penalt ,ale proti byl tentokrát náš brankář Honza Latislav ,který střelu k tyči dokázal vytěsnit na rohový kop.

 

 

 

HRÁNO: 27.7. sobota 11:00 (2*35 minut)

 

BU N.SEDLO-FK SMB BOCHOV 6:1 (1:0)

BRANKY:4. a 60.Kaňok ,43. a 55. B.Rychna ,50.Sattler,57.Škarda-45.Bláha

 

 

                                                            O 3. MÍSTO

 

HRÁNO: 27.7. sobota 14:30 (2*35 minut)

 

     FK SMB BOCHOV-LOKOMOTIVA K.V. 3:6 (2:2)

 

BRANKY:23.Bláha,32.Vild,49.Pacinda-18.Tulák,30.Riedl,40.,44. a 56. Berger,60.Pelner

 

 

                                                                         FINÁLE

 

HRÁNO: 27.března 2013 sobota 16:15 (2*40 minut)

 

      FK N.ROLE-BU N.SEDLO 4:0 (3:0)

 

BRANKY : 15.Hnízdil,27. a 30.L.Hájek,57.D.Urbánek

ROZHODČÍ: Peschel-Cvrk,Vasilko

 

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                       Latislav

 

                                  Čižmár                       Špička               Hnízdil                    Skopový

 

                                L.Hájek             Červík (K)           Jak.Vodrážka                Mikhalyiuk

 

                                                       Chlup T.                                              Friedl

 

ZMĚNY: 12.Křehlík (Friedl) 41. Živanovič (Skopový),41.Urbánek (L.Hájek), 41.Nitsch (Mikhalyiuk),41.Hopf (Čižmár),41.R.Chlup (Špička)58.L.Hájek (T.Chlup),60.Mikhalyiuk (Hnízdil)

 

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

4.MIN.:V úvodu utkání David Friedl vyslal dobrou kolmicí do šance Tomáše Chlupa, ale šanci mu zhatil dobrým výběhem novosedelský brankář Rychna.

6.MIN.:I favorizovaní hosté nedali na svou první velkou šanci čekat ,kdy ex novorolský F.Škarda se dostal do dobré šance ,ale tentokrát se v dobrém světle ukázal náš gólman Honza Latislav ,když dobrým výběhem šanci zneškodnil.

15.MIN.:Po zbytečném zákroku na našeho Davida Friedla (musel střídat kvůli zranění) od hostujícího Kouby jsme dostali příležitost zahrávání přímého kopu. K exekuci se postavil Kuba Vodrážka ,který rozehrál na Péťu Špičku, který pekvapil soupeře náběhem z pozice stopera, poté Vavá Špička křížným centrem našel Tomáše Chlupa ,který po zpracování obloučkem vrátil na Lukáše Hnízdila, který se hlavičkou v pádu zhruba z malého vápna nemýlil -1:0.

21.MIN.:Další pěknou kombinaci do které se zapojila čtveřice našich hráčů zakončil slušnou přízemní střelou ofenzivně hrající předstoper Lukáš Hnízdil.

26.MIN.:Nová akvizice v našem dresu Vitalyi Mikhalyiuk zabojoval a obral o míč obránce soupeře, posunul míč na Tomáše Chlupa ,který vysunul Lukáše Hájka ,kterého však dobrým zákrokem vychytal mladíček v brance soupeře Rychna.

27.MIN.:Po získání míče rychle zareagoval Tomáš Chlup ,který vysunul do šance Lukáše Hájka ,který sice ze začátku trošku krkolomně ,ale nakonec přece jenom dokonalým lobem vychutnal hostujícího brankáře -2:0.

30.MIN.:Od našeho vlastního vápna se zrodila rychlá akce po autové postranní čáře, kdy Tomáš Chlup vyhrál souboj s jedním z hostujících obránců ,postupoval do vápna ,kde mu dobře ve sprintu “najel“ Lukáš Hájek“ ,který se dočkal zasloužené odměny a to konkrétně v podobě přesné přihrávky mezi brankářem a dobíhajícím obráncem ,který sice ještě Lukáše atakoval ,ale ten dobrým důrazem přidal svou druhou branku v tomto utkání -3:0.

49.MIN.:Velmi nadějně vyhlíželo naše přečíslení dva na jednoho, kdy Dominikovi Urbánkovi ,který vedl míč do rychlého protiútoku ještě sekundoval v dobrém náběhu zcela osamocený Tomáš Chlup ,ale Dominik se rozhodl pro samostatný postup ,kde ho sice soupeřův obránce na chvilku zastavil, ale přesto tento mladý hráč se dostal i trošku se štěstím k zakončení z prostoru velkého vápna, ale jeho střelu dobře chytající Rychna vyrazil z pohledu svých barev do bezpečí.

55.MIN.:Slabou chvilku až totální ležérnost zkušený tým hostů málem potrestal, kdy jeden z hráčů předvedl slalom snad kolem pěti hráčů a následně poslední obranný zákrok Kuby Vodrážky hlavní rozhodčí Peschel posoudil jako penaltový. K exekuci pokutového kopu se postavil mladíček Rychna ,který sice napálil míč velkou razancí ,ale dokázal rozhýbat pouze břevno brankové konstrukce.

57.MIN.:Míra Živanovič vysunul pěknou kolmicí do krajního prostoru Tomáše Chlupa, který nejančil a přesně načasoval do slova milimetrovou přízemní přihrávku před branku na nabíhajícího Dominika Urbánka, který sice na dvakrát ale přece jenom po čtvrté v utkání nechal vypuknout oslavu po vstřelené brance -4:0.

59.MIN.:S chutí hrající předstoper Lukáš Hnízdil si narazil z jedné před velkým vápnem soupeře s Lukášem Hájkem, poté se ještě dostal k zakončení v tak trochu akrobatické poloze, kdy ale jeho pokus nebyl přesný, respektive se nevešel mezi tři tyče hostující svatyně.

70.MIN.:Na závěrečný minuty přišel jinak povoláním brankář Pelech a paradoxně naší defenzívu nejvíce zaměstnal, kdy z prvního doteku nebezpečně zakončoval ,naštěstí jeho křížná střela mířila mimo branku.

73.MIN.:Další krásný moment předvedl „gólman“ soupeře kdy akrobaticky zakončoval “nůžkami“ ,ale Honza Latislav si vzít čisté konto v turnaji nenechal, kdy dobrým zákrokem střelecký pokus zneškodnil.

79.MIN.:Krásným pasem snad na 50-60 metrů Míša Křehlík našel za obranou linií naběhlého Lukáše Hájka, který se sice snažil přehodit hostujícího brankáře, ale ten mu jeho nedostatečně vysoký lob ve vzduchu zachytil.

 

                        CELKOVÁ STATISTIKA TURNAJE

 

1.FK NOVÁ ROLE                          5:0

2.BU NOVÉ SEDLO                       6:5

3.LOKOMOTIVA K. VARY           6:4

4.FK SMB BOCHOV                     4:12

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC: BERGER LUKÁŠ (LOKOMOTIVA K.V.) – 3 BRANKY

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: HONZA LATISLAV (N.ROLE) - BEZ INKASOVANÉ BRANKY

NEJLEPŠÍ HRÁČ: TOMÁŠ CHLUP (N.ROLE) - 1GÓL+ 4 ASISTENCE

 

 

PS: Standartně se hraje turnaj 2*45 minut ,ale kvůli extrémním teplotám se utkání hrála (čas) dle dohody soupeřů.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Aktuální časkulatý roh

  Statistikakulatý roh
TOPlist

  Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

  Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?

Zvítězíme
2201 (2201 hl.)
Zvítězíme po PK
1859 (1859 hl.)
Prohrajeme po PK
1954 (1954 hl.)
Prohrajeme po PK
1643 (1643 hl.)

Celkem hlasovalo: 7657


кредит в банке деньги в кредит

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS
Dodala firma MP Software Michal Pavlis.