BRANKY:19.T.Chlup,41.L.Hájek-62.a80.Lhota,64.Packert,75.Vágner (pen.)

SESTAVA:                                                            1 Krupička ml.

4 Palivec             9 Červík (K)                8 Jak.Vodrážka              3 Nitsch

STŘÍDALI:46.min.-12 Štěpánek (Nitsch)

PŘIPRAVEN: 14 Latislav

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

I.POLOČAS

4.MIN.:Po našem rohovém kopu prolítl míč malým vápnem ,ale bohužel Kubovi Vodrážkovi chybělo pár centimetrů,aby na míč dosáhl a usměrnil ho do prázdné branky.

8.MIN.:Po přihrávce od Tomáše Chlupa Marek Palivec dostal do dobré střelecké příležitosti,ale jeho tvrdou střelu hostující brankář Kocourek vyrazil na rohový kop.

15.MIN.:Pěknou akci předvedla dvojce Tomáš Chlup,Tomáš Červík,kdy druhý jmenovaný po průniku do vápna našel zpětnou přihrávkou jmenovce Tomáše,ale jeho pohotové zakončení srazil jeden z obránců obětavým skluzem na rohový kop.

19.MIN.:Pěknou a hlavně přímočarou narážečku předvedli Tomáš Chlup s Kubou Vodrážkou,kdy Kuba vysunul Tomáše do sólového nájezdu na zkušeného gólmana Kocourka,kterého s přehledem prostřelil-1:0.

23.MIN.:Po přihrávce Lukáše Hájka na nabíhajícího Marka Palivce ve vápně soupeře,byl Marek při převzetí míče zcela jkasně faulován,ale nepřesný rozhodčí (oboustraně) Vasilko zůstal klidný.

28.MIN:Kuba Vodrážka křížným centrem našel na vzdálenější tyči Tomáše Chlupa,který si sice míč dobře sklepl na prsa,ale tvrdou ránu poslal pouze nad břevno hostující brankové konstrukce.

35.MIN.:Prakticky první a jediné vážné ohrožení naší branky měl na svědomí kynšperský Bezděkovský,který dobrou akci zakončil velice nebezpečnou střelou,která se však mezi tři tyče brankové konstrukce nevešla.

41.MIN.:Tentokrát přišel další sporný moment utkání,ale tentokrát byla křivda na straně hostů,kdy jme získali míč i za pomocí faulu,poté kdy se nepískalo,tak Lukáš Hájek vysunul Tomáše Chlupa,který se sice proti brankáři hostí neprosadil,ale Lukáš z následné dorážky už zkušeného Kocourka překonal-2:0.

II.POLOČAS

50.MIN.:Lukáš Hájek po průniku v krajním prostoru našel přesným centrem před bránou zcela volného Marka Palivce který však z bez prostřední blízkosti míč v tutovce netrefil.

54.MIN.:Po faulu na Marka Palivce se k míči z trestného kopu postavil Kája Štěpánek,který ale z nadějné pozice sice obstřelil zeď,ale brankář hostů míč bez problémů kryl.

59.MIN.:Velkou šanci si vytvořili hosté,kdy v tutovce po přihrávce a akci Bezděkovského zakončoval Prančl,ale Standa Krupička dobrým zákrokem podržel.

62.MIN.:Když nás ani varování hostů neprobralo s letargie,tak hosté udeřili,kdy se k odraženému balónu dostal Lhota a hlavou trefil síť naší branky-2:1.

64.MIN.:Po chybě na půlce hřiště Marek Palivec se počínal laxně v defenzívě čehož využili hosté k rychlé přímočaré akci,kterou kynšperský Packert po naznačení a oklamání našeho gólmana s přehledem zakončil a bylo srovnáno-2:2.

75.MIN.:Po velmi dobré a tvrdé střele Míši Karlíka z poza hranice velkého vápna,která směřovala k tyči,brankář hostů míč neudržel a dobíhající Marek Palivec balón dorazil do branky,ale naši radost přerušil hvizd rozhodčího,který branku neuznal kvůli postavení mimo hru,které bylo podle diváků v pořádku (já si ze svého pohledu nedovolím posoudit).

75.MIN.:Bohužel hororový scénář pro naše barvy pokračoval,kdy byl po protiútoku a po dobrém průniku do našeho vápna naším brankářem faulován asi nejlepší hráč hostů Vágner,který se sám postavil k exekuci pokutového kopu a proměnil-2:3.

80.MIN.:Kalich hořkosti jsme si vypily do dna,kdy jsme po další hrubé chybě darovali šanci hostujícímu Lhotovi,který ji s přehledem proměnil-2:4.

83.MIN.:Po přihrávce Červíka se dostal ve vápně Marek Palivec,ale jeho tvrdé střele k přesnosti přece jen pár centimetrů chybělo.

86.MIN.:Karel Štěpánek pěknou a hlavně milimetrovou kolmicí našel na středu vápna volného Tomáše Červíka,který postupoval s míčem proti gólmanovi hostů,ale jeho zakončení ve sto procentní šanci skončilo pouze ve středu branky,kde stál připravený brankář Kocourek.

První poločas jsme odehráli celkem slušně,i nástup do druhé půle se nám povedl,ale bohužel místo,abychom soupeře dorazili vstřelenými brankami,tak jsme opět v koncovce propadli,naopak to byl soupeř,který zvýšil úsilí i pohyb a doslova se dostal do sedla dvěma vstřelenými brankami v krátké sledu a pak už nás soupeř z Kynšperku jen dorazil.Bohužel poslední utkání sezóny jsme si chtěli užít dobrého fotbalu bez nervů (konečné třetí místo v tabulce),ale zápas se nám do slova vymkl z kontroly,ale nedá se nic jiného než to zkousnout a poučit se z chyb.Přestože se nám již zmiňované utkání nepovedlo,chci klukům poděkovat za celou jarní část sezóny a doufám,že se v létě sejdeme v houfném počtu k nabírání sil do nové sezóny.