BRANKY:8.Vodrážka,11.,14. a 57.Vaverka,14.Valta

ROZHODČÍ: Štěřík-Vokoun,Balhar (Rajtmajer)

SESTAVA:                                                                1 Krupička ml.

11 Jar.Vaverka                            10 T.Chlup

STŘÍDALI: 52.min.- 12 Skopový (R.Chlup),58.min.- 13 Živanovič (Valta)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

I.POLOČAS

8.MIN.:Marek Palivec se uvolnil před hranicí velkého vápna a vypálil, zblokovaná střela se dostala k Martinovi Hopfovi, který také prověřil domácího brankáře Hájka střeleckým pokusem z poza hranice velkého vápna, kdy jeho střelecký pokus dalovický gólman neudržel a Kuba Vodrážka reagoval nejrychleji ze všech a lahůdkovou nabídkou nepohrdl a vstřelil důležitou úvodní branku-0:1.

11.MIN.:Jarda Vaverka obral o míč dalovického Stolína, který si v roli posledního muže před brankářem nepočínal zrovna nejlépe a po zemi s přehledem během krátké chvíle zasadil domácímu celku druhý gólový úder-0:2.

14.MIN.:Marek Palivec po dobrém průniku podél pravé autové čáry poslal dobrý centr do šestnáctky, brankář domácích míč pouze vyrazil, balón se dostal na kopačky Jardy Vaverky, který ve střelecké šanci nezaváhal a s přehledem obstřelil Hájka v domácí svatyni-0:3.

18.MIN.:Kapitán Tomáš Červík asi z pětadvaceti metrů natáhl ke střeleckému pokusu, kdy jeho přesně mířená střela letěla přímo do “vinglu“,ale domácí gólman dobrým zákrokem míč vytěsnil na rohový kop.

21.MIN.:Pěknou akci jsme předvedli po naší levé straně, kdy Tomáš Valta vyslal přízemní přihrávkou do vápna “útočného“ obránce Lukáše Hnízdila, který svůj průnik vyšperkoval pěknou zpětnou přihrávkou na Jardu Vaverku, ale ten tentokrát ani na dvakrát svou obrovskou příležitost neproměnil.

23.MIN.:První vážnější ohrožení naší branky měl na svědomí domácí Stolín, ale z jeho střeleckou navštívenkou si Standa Krupička ml. V naší brance bez problémů poradil.

33.MIN.:Dlouhý pas na Marka Palivce jeden z domácích obránců jen lehce tečoval, Marek se protáhl s míčem u nohy do vápna a přízemní přihrávkou podél malého vápna vybídl ke skórování Tomáše Valtu, který v pádu přece jenom dokázal míč dopravit za brankovou čáru-0:4.

40.MIN.:Na milimetrové křížnou přihrávku od Kuby Vodrážky si naběhl aktivní Lukáš Hnízdil, který si míč sice dobře zpracoval, ale jeho následné zakončení překazil dobře vyběhnuvší domácí brankář.

42.MIN.:Ke konci prvního poločasu se hosté po sérií nepřesností dostali k zakončení, ale Standa Krupička ml. v naší brance byl pozorný ,když střelu reflexivně nohou vyrazil.

43.MIN.:Po pěkné akci Jardy Vaverky s Markem Palivcem se prvně jmenovaný dostal s míčem u kopačky do vápna soupeře, mohl střílet, přesto se ještě rozhodl přihrávkou vylepšit střeleckou pozici (tzv. do kuchyně),ale bohužel jak Kuba Vodrážka, tak Tomáš Valta se k míči a vlastně dorážce z malého vápna nedostali.

II.POLOČAS

57.MIN.:Kuba Vodrážka vysunul přihrávkou za obranou linii domácích Tomáše Chlupa, který míč zatáhl do vápna a přesným centrem našel zhruba na penaltě zcela osamoceného Jardu Vaverku, který trefil míč z první (bez dopadu),dalovický Hájek si sice na míč sáhnul ,ale prudkou ránu udržet nedokázal a tak skončila v síti-0:5.

61.MIN.:Domácí tým mohl naší pasivní hru ve druhém poločase potrestat svou úvodní brankou, ale nám dobře známý Mikhaylyuk po zpětné přihrávce spoluhráče Kocmánka mezi tři tyče naší brankové konstrukce zamířit nedokázal.

67.MIN.:Další dobrou příležitost domácímu týmu nabídl novorolský brankář Stáňa Krupička, který svou rozehrávkou našel pouze fotbalistu v domácím dresu Čechie, ale svou velkou hrubku dobrým zákrokem zachránil a udržel, tak čisté konto.

84.MIN.:Ke konci utkání po centru do vápna byl zcela jasně zastaven faulem ve výskoku Tomáš Chlup,rozhodčí Štěřík nezaváhal a odpískal pokutový kop. K exekuci penalty se postavil oslavenec Martin Hopf, který však dárkem od týmu tak trochu pohrdl ,když svou tvrdou střelu pouze opřel o břevno dalovické branky.

Do Dalovic jsme zajížděli jako favorité, jeli jsme pro tři body ,abychom nadále mohli bojovat o třetí místo v tabulce. Musím přiznat, že z utkání jsem měl obavy, protože v tom to ročníku se nám příliš nedaří plnit roli favorita, ale měli jsme do utkání raketový nástup, který jsme potvrdili brankami a prakticky bylo po první půli rozhodnuto, kdy mimo čtyř vstřelených branek jsme soupeře po dobrém herním a hlavně kolektivním výkonu zcela jasně přehrávali ,bohužel druhý poločas už z naší strany nebyl dobrý, přišlo uspokojení, kdy jsme byli pouhým stínem týmu z prvního poločasu. I přes rozpačitý druhý poločas jsme však roli favorita zvládli a připsali jsme si tak důležité tři body do tabulky v boji o třetí místo, o které si to s největší pravděpodobností rozdáme v příštím domácím utkání s Kynšperkem, který hraje v jarní části soutěže ve výborné formě.