BRANKY:9. a 43.Palivec,56.Valta,82.Červík,87.Hnízdil-45.Vázler

SESTAVA:                                                       1 Krupička ml.

2 Hopf                   8 R.Chlup               7 Hnízdil                    3 Křehlík

4 Palivec             9 Červík (K)        6 Jak.Vodrážka                 5 Valta

STŘÍDALI:59.min.-12 Skopový (Křehlík),74.min.-14 Jar.Vaverka (L.Hájek),83.min.- 13 Nitsch (Palivec),83.min.-15 Živanovič (T.Chlup)

PŘIPRAVEN: 19 Latislav (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

I.POLOČAS

2.MIN.:Do utkání jsme vstoupili velmi dobře,kdy Tomáš Chlup po vysunutí od Lukáše Hájka dobře zatáhl míč do vápna a přízemní přihrávkou našel na vápně nabíhajícího Tomáše Červíka,který sice dobře zakončoval z první,ale novorolský kapitán bohužel pouze trefil rotavského gólmana Boreše.

6.MIN.:Další šanci ke vstřelení úvodní branky utkání měl po chybě hostujícího brankáře opět Tomáš Červík,ale jeho zakončení zachránil na brankové čáře soupeřův stoper Lupša.

8.MIN.:Po rychlé přímočaré akci,kdy Tomáš Chlup vysunul přihrávkou do vápna Marka Palivce,druhý jmenovaný zakončoval tvrdou přízemní křížnou střelou,ale brankář Boreš dokázal míč vyrazit na rohový kop.

9.MIN.:Po rohovém kopu a tečované střele Marka Palivce jsme se konečně už mohli radovat, kdy míč i přes snahu hostujícího gólmana míč přece jenom skončil za brankovou čárou-1:0.

24.MIN.:Další gólovou nabídku (přihrávku) tentokrát adresoval Tomáš Červík Markovi Palivcovi,ale tomu jeden z hostujících hráčům stačil dobrým obranným zákrokem střelu zablokovat.

43.MIN.:Po dobré akci našeho týmu se v roli levého křídla objevil stoper Roman Chlup,který zpětným centrem našel před brankou Marka Palivce,který zachoval chladnou hlavu,kdy se proti bránícímu hráči pěkně uvolnil a nechytatelně napnul síť hostující brankové konstrukce-2:0.

45.MIN.:Když už to vypadalo,že po vstřelení druhé branky budeme utkání v poklidu kontrolovat,hosté vsítili kontaktní (šatnovou) branku,kdy si na centr z rohového kopu naskočil po zaváhání Marka Palivce,ale i našeho brankáře Standy Krupičky hostující kapitán Martin Vázler a hlavičkou z malého vápna nás dokonale zchladil-2:1.

II.POLOČAS

52.MIN.:Po dobré akci Tomášů Valty a Chlupa prvně jmenovaný poslal dobrou přihrávku do vápna, kde ještě Marek Palivec patou “nabil“ ke střele Kubovi Vodrážkovi, který ale pouze trefil brankáře Boreše, přesto se Kuba dostal k dorážce, ale bohužel už byl moc blízko u rotavského gólmana, který nebezpečí pro svou branku zažehnal.

56.MIN.:Po dobré akci Lukáše Hájka se míč dostal k Tomáši Valtovi,který zhruba z hranice velkého vápna polovysokou střelou k tyči trefil přesně-3:1.

80.MIN.:Venca Skopový předvedl výbornou individuální akci ,kdy si při průniku podél autové čáry poradil s dvěma obránci,svoji pěknou akci zakončil přízemní přihrávkou před prakticky prázdnou branku,ale bohužel nikdo s nabíhajících hráčů nestačil zareagovat a tak ani z této akce nic nebylo.

82.MIN.:Dobrou individuální akci předvedl střídající Jarda Vaverka,který s míčem u nohy obešel ve vápně soupeře dva hostující obránce,dostal se do dobré střelecké příležitosti,přesto však ještě přesnou přihrávkou našel Tomáše Červíka,který z první definitivně utkání rozhodl-4:1.

85.MIN.:Po faulu a po nechané výhodě se v samostatném “nájezdu“ na brankáře Boreše řítil Tomáš Červík,ale ze souboje vyšel vítězně rotavský gólman, který ho vychytal.

87.MIN.:Láďa Nitsch z levého krajního prostoru milimetrovým přetaženým centrem našel Lukáše Hnízdila,který hlavou uklidil míč pod břevno rotavské svatyně a dal tak konečný ráz brankovému skóre tohoto utkání -5:1.

Do utkání s Rotavou jsme šli s cílem soupeře “rozběhat“ od prvních minuty, abychom nemuseli honit utkání jako ve druhé půli na lokomotivě v Karlových Varech. Utkání o momentální třetí příčku tabulky jsme zvládli až na pár výpadků velice dobře, hráli jsme ve vysokém tempu a soupeře zcela jasně přehráli a je jen škoda, že i přes vysoké vítězství jsme opět spálili spoustu příležitostí. Nezbývá mi nic jiného než klukům poděkovat za dobrý výkon a jsem velmi rád, že ještě pořád zůstáváme v boji o třetí příčku, což ale musíme potvrdit v Dalovicích, kam sice pojedeme jako favoriti, ale ….. .