BRANKY:13.Hájek,83.Tulák,89.Vinohradský-46.Palivec

ROZHODČÍ:Hányš-Horvát,Sapoušek (Fibrich)

SESTAVA:                                                        19 Latislav

2 Hopf                       5 Krupička st              7 Hnízdil                        8 Skopový

4 Palivec             9 Červík (K)                6 Jak.Vodrážka                      3 Nitsch

STŘÍDALI: 46.min.-12 Valta (Skopový),46.min.-14 Jar.Vaverka (Nitsch),87.min.-13 Živanovič (Valta)

PŘIPRAVEN:1 Krupička ml. (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

I.POLOČAS

13.MIN.:Domácí stoper Hájek se vydal podpořit ofenzívu svého týmu (T.Chlup zaspal jeho náběh) narazil si se zkušeným Štípkem a vypálil asi z dvaceti pěti metrů,jeho tvrdá rána neskutečně zaplavala,kdy Honza Latislav nestačil dostatečně zareagovat a míč se zatřepetal v síti-1:0.

15.MIN.:Domácí tým nabuzený vedením mohl jít do dvou brankového vedení,ale ránu jednoho z domácích borců skončila či lízla horní břevno novorolské svatyně.

29.MIN.:V další nadějné šanci se ocitl domácí kanonýr Vaněk,ale ten v nadějné pozici pro svůj tým nemířil přesně.

31.MIN.:Po dobré akci záložníků Kuby Vodrážky s Markem Palivcem se po centru dostal k zakončení hlavou Tomáš Červík,ale mířil pouze nad břevno domácí brankové konstrukce.

II.POLOČAS

46.MIN.:Lukáš Hájek napřáhl ke střele,domácí brankář Cypris přízemní prudkou střelu neudržel,odražený míč se dostal na kopačky Marka Palivce,který z první prostřelil domácího gólman-1:1.

50.MIN.:Tomáš Chlup dobrým přetaženým centrem našel na zadní tyči volného Lukáše Hájka,který však z pěti metrů z voleje trefil pouze tyč.

55.MIN.:Předstoper Lukáš Hnízdil se vydal na výlet,ideální přízemní přihrávkou našel ve vápně osamoceného Lukáše Hájka,který však v další tutovce netrefil míč ideálně.

58.MIN.:Kapitán Tomáš Červík výbornou kolmicí vysunul do vápna Marka Palivce,ale ten ačkoliv se ocitl po zpracování tváří v tvář domácímu brankáři,na chvilku zaváhal,čehož využil jeden z domácích obránců,který obraným zákrokem “last minute“ jeho pokus zablokoval.

68.MIN.:Do další své už třetí tutovky se dostal Lukáš Hájek,ale opět se svou super šancí naložil prach bídně,kdy nechal do slova vyniknout domácího brankáře Cyprise.

82.MIN.:Po rohovém kopu se dostal k hlavičce na malém vápně snad nejmenší hráč ve vápně soupeře Tomáš Chlup,ale hlavou se mu zacílit mezi tři tyče nepodařilo.

83.MIN.:Asi to ani jinak dopadnout nemohlo,po tom co jsme všechno spálili,domácí hráči Lokomotivy poprvé v druhé půli vážně ohrozili naši branku,kdy domácí celek předvedl výbornou brejkovou akci,kterou po zpětné přihrávce s přehledem zakončoval zkušený Tulák-2:1.

85.MIN.:Přestože jsme byli po druhé brance domácích dole,dokázali jsme si vytvořit další šanci (vlastně dvojitou tutovku),Tomáš Chlup po skvělém průniku ze strany do velkého vápna našel malém vápně Tomáše Červíka,který však pouze napálil hrdinu v domácí brance Cyprise,přesto se odražený míč dostal k Lukášovi Hájkovi,který stál asi tři metry od tyče,ale polo odkrytou branku svou střelou minul.

89.MIN.:Při hře vabank se míč dostal k střídajícímu Mírovi Živanovičovi,který s míčem u nohy otálel (měl přijít nákop),jeho zaváhání využil Tulák,který prakticky vyzval osamoceného Vinohradského ke skórování,který se z blízka proti bezmocnému Honzovi Latislavovi nemýlil-3:1.

První poločas byl z naší strany špatný,kdy nám chyběl pohyb,důraz a hlavně nám chyběla chuť,také jsme ho po zásluze prohráli .Po “taktické poradě“ a přeskupení týmu jsme druhý poločas soupeře totálně přehráli, bohužel z obrovského tlaku a minimálně z šesti jasných “tutovek“ jsme dokázali pouze vyrovnat a domácí tým toho využil,kdy prakticky z jediné šance v druhé půli dokázal na rozdíl od nás udržet chladnou hlavu v koncovce,poté už jen třetí brankou nás nechal kalich hořkosti vypít do dna.První poločas nebyl z naší strany sice nejlepší,ale tak jak jsme soupeře přehráli v druhé půli už si dlouho nepamatuji,ale to co nedáme,to snad už není,ani možné.V jarní části soutěže jsme si už tak to prohráli třetí utkání,kdy jsme soupeři mohli klidně nasázet pět branek (viz domácí utkání s Nejdkem a venku se Skalnou).Přestože jsem z tohoto utkání velice zklamaný (když to vyjádřím slušně),za druhý poločas musím kluky pochválit,protože takhle si nějak představuji náš výkon,škoda že jsme v takovém tempu nehráli od prvních minut.Nedá se nic dělat,pořád máme,ale boj o třetí místo ve svých rukou,i když to nebude lehké chtěli bychom skončit na třetím místě,ale to musíme bojovat celý zápas,nejen poločas,hodně napoví už příští týden,kdy na svém hřišti přivítáme celek Rotavy,který hraje na jaře ve velké pohodě.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:18.5. sobota 17:00 N.ROLE-ROTAVA

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?