BRANKY:61.Mezera-7.T.Chlup (pen.),64.Červík

ROZHODČÍ:Šuma-Bušek,Chrástecký (Gendráč)

SESTAVA:                                                                 1 Latislav

STŘÍDALI:62.min.-15 Jar.Vaverka (Nitsch),72.min.-12 Baloun (Skopový),88.min.-14 Živanovič (T.Chlup)

PŘIPRAVEN:13 Křehlík

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér+vedoucí)

I.POLOČAS

5.MIN.:Na domácí přetažený rohový kop nedosáhl náš brankář Jan Latislav,následnou dorážku velmi dobré pozice zablokoval Roman Chlup,poté byl závar před naší brankou přerušen praporkem asistenta rozhodčího Buška a následně odpískaným ofsajdem panem rozhodčím Šumou.

7.MIN.:Po dlouhém pasu Romana Chlupa vyhrál Tomáš Chlup hlavičkový souboj,k prodlouženému balónu se dostal Lukáš Hájek,který hlavičkou vyslal do vápna a do dobré šance Láďu Nitsche,který byl při pokusu o zakončení zcela evidentně faulován a hlavnímu sudímu nezbylo nic jiného než odpískat pokutový kop.K exekuci pokutového kopu se postavil Tomáš Chlup,který nedal Menclovi v brance domácích šanci a přízemní střelou vstřelil důležitou úvodní branku-0:1.

18.MIN.:Po rohovém kopu se k hlavičce zhruba v okolí penalty dostal Kuba Vodrážka,který sice nehlavičkoval špatně,ale cestě míče do sítě se postavil bok jednoho z domácích hráčů a od něj se míč tak trochu šťastně odrazil do rukavic lipovského gólmana.

II.POLOČAS

55.MIN.:Po dobrém křídelním průniku do našeho velkého vápna domácího Valhy byl domácí tým blízko k vyrovnání,ale domácího hráče vychytal na přední tyči Honza Latislav.

58.MIN.:Domácí útočník Uhlík do slova “vymíchal“ v našem vápně dva hráče,poté našel na hranici vápna svého kapitána Dlouhého,který zakončoval slušným obstřelem na delší tyč,ale na štěstí pro náš celek střela se mezi tři tyče brankové konstrukce nevešla.

61.MIN.:Po zaváhání a brzdě Martina Hopfa těsně před hranicí velkého vápna dostal domácí tým možnost kopat trestný kop z velmi nadějné pozice.K exekuci se postavil domácí obránce Mezera a trefil úplně přesně,tak že míč z jeho kopačky nejen že mířil do horního rohu,ale i od břevna kolmo dolů,kdy ještě dorážku výborným zákrokem chytil náš gólman,ale vše bylo zbytečné,jelikož bylo srovnáno,kdy branku hlavní arbitr po asistenci pomezního rozhodčího Chrásteckého uznal (po konzultaci s našimi hráči tento sporný moment posoudili rozhodčí správně)-1:1.

64.MIN.:Odpověď na vyrovnávající branku netrvala dlouho,kdy Jarda Vaverka na středu vápna dobře posunul míč na Vencu Skopového,který stříleným centrem našel ve vápně kapitána Tomáše Červíka,který ve skluzu propasíroval míč za záda domácí jedničky Mencla-1:2.

82.MIN.:Trestný kop trochu překvapivě pro domácí tým Roman Chlup rozehrál na krátko na Martina Hopfa,který měl dost prostoru,aby míč zatáhl a dobrým přetaženým centrem našel Jirku Balouna,který sice hlavou zakončoval nebezpečně,ale přece jenom vedle.

83.MIN.:Do velké šance se dostal po dobré křížné přihrávce od svého spoluhráče domácí kanonýr Uhlík,ale toho dobrým zákrokem vychytal náš brankář Honza Latislav.

87.MIN.:Po dobré přihrávce po lajně od Tomáše Červíka se Tomáš Chlup zbavil kličkou obránce a otevřela se mu cesta k domácí brance,nadějnou situaci pro náš tým však domácí obránce přerušil jasnou brzdou,kdy do slova zachytil unikajícího Tomáše,rozhodčí Šuma sice odpískal faul,ale byl k domácímu hráči hodně milosrdný,kdy mu místo červené karty ukázal pouze žlutý kartónek.Z následného trestného kopu Roman Chlup přetaženým centrem našel Jirku Balouna,který hlavou vracel zpět na malé vápno,kde se k míči v souboji s domácím obráncem sice dostal Tomáš Chlup,ale z voleje pálil pouze nad břevno domácí svatyně.

Před utkáním na půdě Lipové bych bod bral všemi deseti,tak jsem za tři získané body velice rád a po špatném jarním rozjezdu nás třetí výhra posunula dokonce na průběžné třetí místo v tabulce.I přes velkou spokojenost s bodovým importem,musím přiznat,že nám byl domácí celek minimálně vyrovnaným soupeřem,kdy nám hrozil hlavně z nakopávaných a centrovaných balónů a i když jsme vyhráli určitě máme na to,abychom hráli ještě lépe.Uvidíme jestli dokážeme cennou výhru z venku potvrdit v domácím utkání s Dolním Rychnovem,který zrovna nepatří mezi naše oblíbené soupeře.