Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* ÚTVINA:TĚSNÁ VÝHRA

Vydáno dne 21. 04. 2013 (1382 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:20.4.2013 sobota 17:00

FK N.ROLE-S.ÚTVINA 2:1 (1:0)

BRANKY:45.L.Hájek,49.T.Chlup-85.Račanský

ČK: 0-0

ŽK: 65.Hnízdil (faul),86.T.Chlup (kritika sudího) -?

ROZHODČÍ:Cvrk-Godža,Kroupa (Sedláček)

SESTAVA:                                                           1 Krupička ml.

6 Valta                        5 Krupička st.           7 Hnízdil                            2 Hopf

4 Palivec                        9 Červík (K)          8 Jak.Vodrážka              3 Skopový

11 L.Hájek                                                 10 T.Chlup

STŘÍDALI:67.min.-13 Křehlík (Hopf),74.min.-12 Nitsch (Skopový),79.min.-14 Živanovič (Palivec)

PŘIPRAVEN:18 Latislav (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

I.POLOČAS

29.MIN.:Po akci Lukáše Hájka a Tomáše Červíka se k míči dostal Kuba Vodrážka,který dobrou přihrávkou poslal do šance Tomáše Chlupa,který však skóre utkání neotevřel,když při pokusu o obstřel brankáře bohužel minul i branku.

37.MIN.:Lukáš Hájek se dobrým průnikem dostal s míčem u nohy do velkého vápna soupeře,kde také zakončil,jeho střelu dobrým zákrokem vyrazil hostující gólman Levko,poté se míč odrazil na kopačky Tomáše Chlupa,který se sice výborně uvolnil,ale zakončoval velice nepřesně.

39.MIN.:Kapitán Tomáš Červík asi ve vzdálenosti dvacet pět metrů od svatyně soupeře převzal přihrávku,s míčem se otočil vystřelil,kdy jeho dobré přízemní střele moc nechybělo aby skončila v síti u jedné z tyče útvinské branky,ale bohužel kopalo se pouze od branky soupeře.

45.MIN.:Marek Palivec výborným dlouhým křížným pasem našel z půlky nastartovaného Lukáše Hájka,který v plné rychlosti obešel útvinského brankáře,poté si sice jasnou situaci zkomplikoval posunutím míčem ze střeleckého úhlu,ale zachoval chladnou hlavu,balón zpracoval a pravou nohou ho poslal i přes marnou snahu dobíhajícího hráče hostů do branky a vstřelil tak do slova důležitou “šatnovou“ branku-1:0.

II.POLOČAS

49.MIN.:Tomáš Červík dobrou přihrávkou našel v krajním prostoru rozběhlého Lukáše Hájka,který míč zatáhl a dobrým centrem našel ve vápně mezi dvěma obránci soupeře kolegu v útoku Tomáše Chlupa,který po dobrém zpracování z otočky trefil přesně volný roh hostující brankové konstrukce-2:0.

59.MIN.:Až skoro po hodině hry se své velké šance dočkal i hostující tým a to konkrétně nám velmi známý extoužimský veterán Míra Hejna,který ale tváří v tvář brankářovi Standovi Krupičkovi ml. neuspěl,kdy jeho přízemní zakončení na delší tyč bylo nepřesné.

72.MIN.:Marek Palivec vyslal po pravé straně Tomáše Valtu,který našel na hranici velkého vápna Kubu Vodrážku,který přízemní střelou trefil tyč hostující brankové konstrukce,poté se míč odrazil k Lukášeovi Hájkovi na kterého sice zívala prázdná branka soupeře,ale akci zastavil praporek asistenta rozhodčího Godžy,který odmával postavení mimo hry v předchozí situaci (zcela správně).

76.MIN.:Lukáš Hájek prodloužil hlavou na Marka Palivce,který potáhl balón,přihrávkou do velkého vápna soupeře posunul na Tomáše Chlupa,který se individuálně prosadil a našel na malém vápně nabíhajícího Marka Palivce,který ale bohužel v pádu na dlouhou nohu míč do branky dostat nedokázal.

82.MIN.:Po chybě stoperů Standy Krupičky st. a Lukáše Hnízdila (jinak asi nejlepších hráčů v našem dresu v tomto utkání) se rychlonohý útvinský Olejník dostal do sto procentní tutovky,ale Standa Krupička ml. v naší brance nás výborným zákrokem podržel.

85.MIN.:Po sérii našich místy až neuvěřitelných chyb jsme si do slova koledovali o kontaktní branku soupeře,kdy po závaru před naší brankou míč do slova protlačil za brankovou čáru hostující Račanský-2:1.

Po dobrém a hlavně jasně zvládnutém utkání na půdě Habartova jsme si asi mysleli,že se soupeř porazí sám a bohužel náš výkon nebyl zcela optimální.Přestože jsme nehráli úplně ideálně,dostali jsme se do dvou brankového náskoku,ale bohužel místo toho,abychom vstřelili rozhodující třetí branku (šance na to byli),tak jsme si v závěru utkání koledovali o vyrovnání.Jsem z tohoto utkání tak trošku zklamaný,protože vím že kluci mají dost velkou fotbalovou kvalitu,na to aby si dokázali lépe poradit se soupeřem typu Útviny (hlavně za příznivého stavu 2:0),ale místo toho jsem z nezvládnutého závěru utkání,kdy jsme nedokázali udržet míč déle na svých kopačkách a soupeř vyhrával v poslední desetiminutovce skoro každý souboj a zle nám zatápěl,zase o deset let starší.Na druhou stranu po dvou utkáních se Skalnou a domácím s Nejdkem jsme byli lepšími mužstvy a výsledek-nula bodů,tentokrát se nám utkání až tolik nepovedlo,ale tři body jsou pro nás v našlapané tabulce velmi důležité a věřím,že se z tohoto utkání poučíme.Speciálně musím poděkovat Standovi Krupičkovi st.,který nás nenechal ve štychu (při problémy se stopery) a svým výborným výkonem opět potvrdil,že je opravdu “železný dědek“ v tom nejlepším slova smyslu a mě nezbývá než před jeho výkonem smeknout.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:27.4. sobota 17:00 LIPOVÁ-N.ROLE

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)