BRANKY:23.,60. a 72.Palivec,37. a 75.Vodrážka

ŽK: ?-42.Červík (neodpovídající ústroj),48.T.Chlup (neodpovídající ústroj),53.Skopový (faul),55.Vodrážka (faul),85.Palivec (faul)

ROZHODČÍ:Melničuk-Kroupa,Gardoš (Novotný)

SESTAVA:                                                                     1 Latislav

5 Valta                   6 R.Chlup                7 Hnízdil                    2 Hopf

4 Palivec              9 Červík (K)               8 Jak.Vodrážka           3 Skopový

STŘÍDALI: 48.min.-14 Jar.Vaverka (T.Chlup),60.min.-12 Nitsch (Skopový),70.min.- 15 Živanovič (L.Hájek),76.min.-13 Křehlík (Hopf)

PŘIPRAVEN:18 Krupička ml. (NB)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

I.POLOČAS

3.MIN.:Kapitán Tomáš Červík po přihrávce od Marka Palivce poslal první pozdrav habartovskému brankáři,ale bohužel jeho slušná přízemní střela se mezi tři tyče nevešla.

4.MIN.:Po chybě jednoho z domácích borců se do nadějné pozice dva na jednoho dostávali Tomáš Chlup a Lukáš Hájek,ale prvně jmenovaný doslova zapomněl pod nohou míč.

6.MIN.:V další nadějné pozici se objevil tak trochu zapomenutý (neobsazený) Lukáš Hájek,který se po odrazu dostal k míči,kdy měl cestu k bráně volnou,ale také jako jeho kolega nechal míč pod nohou (dá se říct,že o něj zakopl).

12.MIN.:První “tutovku“ jsme měli po individuální akci Tomáše Červíka,který výbornou přihrávkou našel Marka Palivcem,který se sice ocitl sám před brankářem,ale opět jako kolegové mu míč zůstal pod nohou,poté sice ještě zakončoval,ale domácí brankář Pokora jeho ne příliš ideální zakončení dokázal vyrazit do bezpečí.

15.MIN.:I domácí tým zahrozil,kdy po ne zcela ideální komunikaci stoperů Romana Chlupa Lukáše Hnízdila se domácí Straka dostal ke střele,ale jeho nepříliš důraznou střelu Honza Latislav v naší brance bez problémů chytá.

17.MIN.:Po dobrém vysunutí od Marka Palivce se dostal do šance Tomáš Chlup,který sice z úhlu,ale v přesto nadějné pozice branku vstřelit nedokázal.

23.MIN.:Velmi důležitý moment utkání přišel,kdy Tomáš Chlup sprintoval za dlouhou přihrávkou směřující na branku soupeře,kdy proti němu vyrazil domácí gólman Pokora,který ho do slova sestřelil,přesto míč propadl a putoval do branky,kde ho však jeden z domácích obránců stačil zastavit na brankové čáře.Přesto však následoval pro domácí tým dvojitý trest-penalta a červený kartónek pro brankáře Pokoru.K exekuci pokutového kopu se postavil Marek Palivec,penaltu nekopl úplně ideálně a přeci jenom ji proměnil a mi jsme si poprvé v jarní části soutěže mohli vyzkoušet,jak vypadá v utkání mít o jeden gól na vrch-0:1.

33.MIN.:Pěknou a hlavně rychlou akci jsme předvedli po ose Tomáš Červík,Lukáš Hájek,Tomáš Chlup,kdy posledně jmenovaný pálil mimo tři tyče brankové konstrukce.

35.MIN.:Asi v největší šanci domácího týmu se objevil zkušený Ďuriš,kterého tečované zakončení jen těsně minulo jednu z našich tyčí.

37.MIN.:Kuba Vodrážka po dobrém individuální akci zakončoval levou nohou,jeho střela byla zablokována,kdy s trochou a štěstí se míč Kubovi vrátil zpátky na kopačky,kdy tentokrát pravou z první trefil přesně a nechytatelně-0:2.

II.POLOČAS

60.MIN.:Špatnou rozehrávku domácího týmu vystihl Kuba Vodrážka,přihrál Markovi Palivcovi,který osvědčil dobrý přehled a slušnou kopací techniku,kdy asi z třiceti metrů potrestal ne ideální postavení zaskakujícího brankáře Straky,který na jeho přesnou střelu pod břevno už dosáhnout nedokázal-0:3.

72.MIN.:S chutí hrající Marek Palivec vysunul střídajícího Míru Živanoviče,který se rychlostně prosadil po straně,zatáhl míč a dobrým přízemním centrem našel nabíhajícího Marka Palivce,který “bodlem z první nedal Strakovi v brance domácího baníku žádnou šanci-0:4.

75.MIN.:Jarda Vaverka dlouhým a hlavně přesným centrem z rohu hřiště našel před brankou nabíhajícího Kubu Vodrážku,který přímo ze vzduchu v akrobatické pozici do slova napálil míč do sítě s takovou razancí,že tento projektil nikoho trefit,tak by to asi hodně dlouho rozdýchával-0:5.

87.MIN.:Míra Živanovič vybojoval v rohu hřiště balón,ideálně našel ve velkém vápně soupeře Jardu Vaverku,který si míč dobře popotáhl,udělal kličku brankáři,ale jeho střelu mířící do branky stačil jeden z domácích obránců dobrým zákrokem zablokovat.

Po třech porážkách v řadě jsme zajížděli na horkou půdu do Habartova,kde jsme věděli,že nic nedostaneme zadarmo,chtěli jsme být od prvních minut aktivní,což jsme také byli,ale bohužel opět jsme ze šancí či nadějných náznaků šancích nic nevytěžili,ale na konec nám pomohla penalta (byla sto procentní).Poté domácí tým sice občas zazlobil,ale prakticky od vstřelené branky na 2:0 už byl na hřišti jen jeden tým,přidali jsme branky a v poklidu utkání kontrolovali do závěrečného hvizdu rozhodčího.Tým musím pochválit za dobrý výkon,kdy jsme až na pár vyjímek dobře pracovali v defenzívě,v ofenzívě jsme byli určitě lepším (fotbalovým) týmem,kdy jsme domácí přehráli zejména pohybem na těžkém (měkkém) terénu,kde rychle docházeli síly,abych jen nechválil,tak se musím zastavit u naší věčné bolesti,kdy i přes dobrý vývoj utkání někdy opravdu reagujeme na výroky rozhodčích až příliš podrážděně (zejména v prvním poločase) a zbytečně nás to odvádí od soustředěnosti na náš vlastní výkon.