SESTAVA:                                                     1 Krupička ml.

5 Valta                      6 R.Chlup         7 Hnízdil                 2 Křehlík

4 Palivec                  9 Červík (K)     8 Jak.Vodrážka              3 Skopový

STŘÍDALI: 66.min.-14 Košťál (L.Hájek),68.min.-13 Hopf (Křehlík),78.min.-12 Nitsch (Skopový)

PŘIPRAVEN:15-Živanovič

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

I.POLOČAS

3.MIN.:Po chybě krajníno obránce hostů Rutrleho Tomáš Chlup vysunul za obranu Lukáše Hájka,ale velice špatně zpracoval a bylo po nadějně vyhlížející šanci.

5.MIN.:Dobrý vstup do utkání jsme mohli potvrdit,ale proti byla tyč nejdecké brankové konstrukce,kterou z voleje trefil Tomáš Červík,kterého po dobré akci našel přihrávkou ve vápně soupeře Tomáš Chlup.

8.MIN.:Také hosté zahrozili,kdy kanonýr Kliment vyslal našemu gólmanovi Standovi Krupičkovi “jedovatý pozdrav“,ale Standa vyrazil balón na rohový kop.

20.MIN.:Další velmi nadějnou pozici jsme měli,kdy po dlouhém nákopu jsme se dostali do situace dva na jednoho,ale bohužel jsme ji vyřešili přihrávkou do ofsidu (Lukáš Hájek na Tomáše Chlupa).

40.MIN.:V závěru poločasu se dostal po chybě mladého míši Křehlíka a stopera Romana Chlupa do velké šanci asi nejlepší hráč hostů v tomto utkání Jílek (dle mého názoru),ale jen těsně minul.

II.POLOČAS

49.MIN.:Po dobré kombinaci a pěkném prostrčení Tomáše Chlupa na Tomáše Červíka,se náš kapitán zjevil sám před hostujícím brankářem Hudcem,Tomáš sice zprvní zakončoval dobře,ale nejdecký gólman bravurním zákrokem,kdy nohou revlexivně vykopl balón do bezpečí hosty výrazně podržel.

53.MIN.:Do sto procentní šance se dostal Tomáš Chlup,ale “loženku“ tváří v tvář hostujícímu brankáři nedává,kdy si opět výborný zákrok připsal hrdina těchto minut hostující gólman Kuba Hudec.

54.MIN.:Ještě nedoznělo zklamání z předchozí střelecké “tutovky“ a Tomáš Chlup dostal po chybě domácí obrany šanci na reparát,ale opět ve sto procentní šanci zklamal,kdy se dostal ke skákajícímu míči sám ve vápně soupeře,brankář Hudec byl venku z brány,vedle ještě stál osamocený Lukáš Hájek,ale Tomáš se pokusil o přehození brankáře,ale jeho lob byl nepřesný a skončil v rukavicích hostující jedničky Hudce.

60.MIN.:A do třetice Tomáš Chlup:Marek Palivec pěškným a hlavně přesným pasem na třicet metrů našel mezi nejdeckými stopery Draxalem a Myslivcem nabíhajícího Tomáše Chlupa,který ale po zpracovaní zakončil trochu zbrkle,kdy nepovedená střela minula svatyni hostrů z Nejdku.

77.MIN.:Rozhodující moment utkání a trest za naše spálené šance bohužel přišel:F. Rutrle dostal až příliž mnoho prostoru k navedení střely (nestačil ho důrazněji pokrýt v té době pokulhávající Palivec),vyslal krásnou střelu,která mířila do horního rohu naší branky,kdy Standa Krupička střelu prakticky gólovou střelu fantastickým zákrokem na jednu ruku vytlačil na břevno,ale bohužel odražený míč se dostal ke Klimentovi,který trefil tyč,míč se opět odrazil k volnému Falatkovi,který už prostě branku vstřelit musel (situace před dorážkou byla na hraně postavení mimo hru,ale těžko soudit z mého postavení) -0:1.

87.MIN.:V závěru utkání,kdy už jsme dohrávali v deseti a vrhli se do útoku nám definitivní hřebík do rakve zatloukl hostující Kliment,který s pomocí teče Lukáše Hnízdila překonal Standu v naší brance a prakticky nás “dorazil“ -0:2.

Po utkání jsem byl velice zklamaný,protože už je to naše třetí prohra v řadě,která nás nebezpečně posunala k záchranářským starostem (tři body na barážového účastníka),zklamání je o to větší,že jsme s favoritem utkání (hostující tým Nejdku má určitě tým poskládaný na krajský přebor) rozhodně nebyli horším týmem,měli jsme více šancí ke vstřelení gólu,ale bohužel jsme nedokázali proměnit ani tak zvané tutovky a tak v jsme v závěrečných minutách inkasovali a vypili si “kalich hořkosti“ až do dna.Kromě již zmiňované střelecké impotence jsem,ale klukúm opravdu nic nemohl vyčíst,jelikož jsme bojovali,byli důrazní a dodrželi jsme stanovenou taktiku.Vím,že jsou kluci potom to utkání velice frustrovaní,ale chtěl bych jim poděkovat za výkon v utkání a doufám,že v dalších utkání zvedneme hlavu,prolomíme střelecké trápení,abychom v klidu dohráli jarní část sezóny bez sestupových problémů.