Dnešní datum: 26. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* N. SEDLO: V POSLEDNÍM KOLE ZIMNÍHO TURNAJE VÍTĚZNĚ

Vydáno dne 09. 03. 2013 (1387 přečtení)

HRÁNO: 9. března 2013 sobota od 11:30 (UMT Ostrov)

FK N. ROLE  -  BU N. SEDLO      5 : 2   (2:2)

BRANKY : 5. a 85. L. Hájek, 22. T. Chlup, 60. Červík, 77. Hopf   –  36.Vican,40.Škarda

ROZHODČÍ: Štěrba Martin

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                               Krupička ml.

Valta                Krupička st.               R.Chlup                Hopf

Křehlík                   Červík (K)      Jak. Vodrážka            Nitsch

Chlup T.                                L. Hájek

ZMĚNY: 19. Živanovič (R.Chlup), 35.Karlík (Křehlík),46.Latislav (Krupička ml.), 67. Křehlík (Nitsch)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

5.MIN.: Kuba Vodrážka z půlky hřiště vysunul za domácí obrannou linii Lukáše Hájka,který svůj souboj s Rychnou, brankářem soupeře vyhrál a pohodlně dopravil míč za brankovou čáru - 1 : 0.

8.MIN.: Tomáš Červík vysunul přízemní přihrávkou do vápna Lukáše Hájka,kterému ale jeden ze soupeřových obránců stačil míč lehce vypíchnout,přesto se Lukáš dostal k zakončení,avšak novosedelský gólman Rychna dobrým výběhem a reakcí míč vytlačil na rohový kop.

22.MIN.:Špatně zahraný ofsajd systém soupeřovou obranou potrestal Tomáš Chlup.když svůj únik z půlky hřiště zakončil bezpečně kolem soupeřova brankáře - 2 : 0.

27.MIN.:Velmi dobrou kombinaci soupeře na které se podílelo několik hráčů zakončoval Sattler,ale jeho velmi dobře provedené technické střele naštěstí pro naše barvy přece jenom pár centimetrů chybělo.

28.MIN.:Kapitán Tomáš Červík vysunul přihrávkou mezi stopery Tomáše Chlupa,který svůj únik zakončil pouze bombou do břevna brankové konstrukce.

36.MIN.:Po zbytečné ztrátě míče jsme museli zabrzdit soupeřův útok jen za cenu faulu před hranicí velkého vápna.K exekuci trestného kopu z nadějné pozice se postavil Vican,který propálil zeď (taktická chyba v nepokrytí hostujících hráčů,kteří prodlužovali zeď) a dokonale tak překvapil Standu Krupičku ml. v naší brance  - 2 : 1.

40.MIN.: Novosedlský Werner oklamal zpětnou kličkou u postraní čáry Martina Hopfa,poté poslal centr do vápna,kde našel ex novorolského Škardu,který trestně nepokrytý uklidil míč hlavou nechytatelně k tyči  - 2 : 2.

48.MIN.:Kuba Vodrážka se dobře uvolnil před hranicí velkého vápna soupeře, poté krásně vypálil k tyči,ale neméně dobře se prezentoval brankář Rychna,který dobrým zákrokem vytěsnil míč na rohový kop.

52.MIN.:V dobré šanci se po kolmé přihrávce ocitl Kovařík,ale pálil pouze mimo branky v druhém poločase hájené naším Honzou Latislavem.

58.MIN.:Výborně hrající Kuba Vodrážka poslal do velké šance Lukáše Hájka,který však v jasné gólovce pouze trefil rukavice novosedelské jedničky.

60.MIN.:Po kombinaci útočné dvojce Chlup,Hájek se k míči na hranici velkého vápna dostal Tomáš Červík,který placírkou přízemní dobře mířenou střelou vstřelil důležitou rozdílovou branku - 3 : 2.

77.MIN.:Mladíček v našem dresu Míša Křehlík vyhrál souboj o održený míč s jedním ze soupeřových útočníků,nahrál do krajního prostoru Tomáši Chlupovi,který se pěknou individuální akcí probil do vápna soupeře přes několik protihráčů a lehkým centrem našel před brankou Martina Hopfa,který na přední tyči hlavou usměrnil míč do sítě a náležitě svoji branku oslavil “poletováním“ po hřišti za velkého aplausu celého týmu,protože Martin je opravdu svátečnýí střelec - 4 : 2.

85.MIN.:Další mladík v našem dresu Míra Živanovič vysunul kolem postraní čáry Lukáše Hájka,který doslova utekl zkušenému Koubovi,kdy svůj únik zakončil dlouhou kličkou brankáři Rychnovi a levou nohou poslal míč do prázdné branky - 5 : 2.

87.MIN.:Míša Křehlík si naběhl na přihrávku do vápna,poté podélnou přihrávkou našel nabíhajícího Lukáše Hájka,který po druhé v utkání rozezvučel soupeřovu horní tyč brankové konstrukce,poté se ještě odražený balón dostal ke kopačkám Tomáše Chlupa,který po zpracování technickou střelou mířil levačkou těsně (mimo) tyčky novosedelské svatyně.

Utkání by se dalo rozdělit do tří částí,v první části jsme se dobře organizovanou hrou a rychlými protiútoky dostali do vedení,v prostřední části utkání nás soupeř zcela jednoznačně přehrál,hráli jsme velmi špatně až odevzdaně a nakonec ve třetí části jsme po třetí brance “unaveného“ soupeře doslova dorazili.Přestože výsledek utkání je celkem příjemný,dali jsme pět branek,tak si myslím,že nám soupeř ukázal až příliš mnoho okének v defenzívě a hlavně obě obdržené branky byly z mého pohledu velice laciné.