HRÁNO: 2.března 2013 sobota 11:30 (UMT Ostrov)

BRANKY:5.,34.,44. a 85.T.Chlup,36.L.Hájek,81.Vaverka-32.Sýkora

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                     Latislav

Palivec                  Červík (K)     Jak.Vodrážka      Skopový

Chlup T.                                    L.Hájek

ZMĚNY:46. Jar. Vaverka (Skopový),46. Krupička ml.(Latislav),46. Živanovič (R.Chlup),75.Skopový (Palivec)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

5.MIN.:Ne zcela ideální zpětnou přihrávku (malou domů) soupeře vystihl Tomáš Chlup,který svůj samostatný únik zakončil lehkým a hlavně přesným dloubnutím proti vyběhnutému brankáři Zavoralovi-1:0.

26.MIN.:Kapitán Tomáš Červík dloubákem za obrannou linii Hroznětína vysunul Lukáše Hájka,který však ve stoprocentní pozici zakončoval velmi nepřesně.

32.MIN.:Po dlouhém nákopu soupeře a tak též po špatně zahraném ofsajd systému hroznětínský Sýkora se ocitl proti vyběhnutému Honzovi Latislavovi,který sice dokázal míč zasáhnout,ale k odraženému míči se opět dostal Sýkora,který prakticky zakončoval do prázdné branky-1:1.

34.MIN.: Jako by nás vyrovnávající branka více nabudila,kdy Červík vysunul přízemní přihrávkou do jasné šance Kubu Vodrážku,který byl do slova sestřelen jedním ze soupeřových hráčů a pan Štěrba nemohl jinak než odpískat pokutový kop.Míč si na penaltový puntík postavil Tomáš Chlup a bezpečně “pecku“ proměnil -2:1.

36.MIN.:Moderní,rychlou a hlavně přímočarou akci jsme předvedli,kdy Tomáš Valta z místa krajního obránce ve sprintu vyvezl míč po lajně,posunul do prostoru na rychlonohého Tomáše Chlupa,který přesným centrem našel ve vápně v náběhu Lukáše Hájka,který z první ze vzduchu nedal hroznětínskému gólmanovi ani tu nejmenší šanci-3:1.

39.MIN.:Další rychlý výpad jsme předvedli,kdy Lukáš Hájek vysunul Tomáše Chlupa,ten však ze souboje z jedním ze soupeřových obránců vytěžil pouze střelu která se mezi tři tyče nevešla.

44.MIN.:Zmatku v soupeřově rozehrávce využil Kuba Vodrážka,který přízemní přihrávkou našel ve vápně Tomáše Chlupa,který byl při pokusu o kličku zcela jasně stažen a pískala se druhá penalta v utkání,kterou opět Tomáš Chlup bez problémů proměnil-4:1.

70.MIN.:Po dlouhých minutách kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou bez nějakých větších brankových příležitostí,dobře zakombinovali před velkým vápnem soupeře Lukáš Hájek s Jardou Vaverkou,kdy prvně jmenovaný vyslal tvrdý projektil k tyči,ale hroznětíský brankář předvedl dobrý zákrok a vytěsnil míč na rohový kop.

81.MIN.:Venca Skopový vysunul Jardu Vaverku,který tváří v tvář si brankáře soupeře do slova vychutnal,když mu nasadil pověstné “jesle“ -5:1.

85.MIN.:Kuba Vodrážka už v roli stopera našel předlouhým pasem naběhnutého Tomáše Chlupa,který “utekl“ s míčem u nohy až do vápna hostů,kde zakončil svůj únik přesnou křížnou přízemní střelou k tyči-6:1.

89.MIN.:Další dobrou akci rozjel Lukáš Hájek,který vysunul přízemní přihrávkou mezi obránci Tomáše Chlupa,který v čisté šanci místo zakončení volil přihrávku na nabíhajícího Jardu Vaverku,který by sice dával do prázdné,ale proti byl jeden z borců soupeře,který dobrým zákrokem vypíchl míč na rohový kop.

Dobré přípravné utkání,kdy se soupeř snažil hrát fotbal (nezazdil to),kdy jsme však prokázali lepší kvalitu v útočné fázi.První poločas nám prakticky soupeř vstřelil branku po naší jediné chybě v defenzívě,jinak jsme byli určitě lepším týmem.První půlka druhé půle nebyla z naší strany úplně ideální,kdy jsme se hrnuli místy až zbrkle dopředu,kdy nám chyběla v rozehrávce větší trpělivost za kterou jsme platili příliš velkým množstvím ztrát míče.Naopak druhou půlku druhého poločasu jsme soupeře prakticky už jenom dorazili a kontrolovali s přehledem hru.