Dnešní datum: 25. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* ST.ROLE:HOKEJOVÝ VÝSLEDEK

Vydáno dne 24. 02. 2013 (1331 přečtení)

HRÁNO: 23.února 2013 sobota 13:30 (UMT Ostrov)

FK N.ROLE-DDM ST.ROLE 5:4 (4:2)

BRANKY :8.Hnízdil,22.Palivec,36.,40. a 69.T.Chlup-13.Henzl,25. a 66.Plch,72.vlastní (R.Chlup)

ROZHODČÍ: Godža

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                               Krupička ml.

Hopf             Chlup R.            Krupička st.               Hnízdil (K)

Palivec            Červík         Jak.Vodrážka                Nitsch

Chlup T.                          L.Hájek

ZMĚNY:46. Křehlík (Krupička st.),46.Latislav (Krupička ml.)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

8.MIN.:Do utkání proti favoritu jsme vstoupili výborně,když Tomáš Chlup našel kolmicí mezi starorolskými obránci naběhnutého Lukáše Hnízdila,který proti soupeřovu gólmanovi nezaváhal,kdy překonal přízemní střelou-1:0.

13.MIN.:Za pět minut po naší úvodní brance se začínalo od začátku,kdy našeho špatného postavení na levé straně využil zkušený Plch,který se dostal do samostatného úniku,který zakončoval střelou,kterou mu však Standa Krupička ml. v naší brance dobrým zákrokem zneškodnil,ale bohužel vyražený míč doputoval na kopačky dobíhajícího hráče soupeře Henzla,který Standu nepříliš vydařenou střelou k tyči přece jenom překonal-1:1.

15.MIN.:Soupeř po vyrovnávajícím gólu ožil a mohl být ještě hůř pro naše barvy,ale ex divizní Diviš svůj samostatnou individuální akci zakončil pouze přízemní střelou mimo brankové konstrukce.

20.MIN.:Také náš tým si vytvořil dobrou příležitost ke skórování,kdy za hranicí vápna natáhl ke střeleckému pokusu Marek Palivec,kdy jeho ránu soupeřův brankář s problémy vyrazil,kdy se míč odrazil k Tomášovi Chlupovi,který však svojí křížnou přízemní střelu poslal těsně vedle tyče starorolské svatyně za autovou čáru.

22.MIN.:Po dobré kombinaci více našich hráčů natáhl ke střele zpoza velkého vápna Marek Palivec,kdy jeho střelecká “odvaha“ byla odměněna gólem,kdy mu k úspěšnému zásahu pomohla teč jednoho ze soupeřových borců,po které míč skončil o břevno za brankovou čarou-2:1.

25.MIN.:I tentokrát nás soupeř nenechal se radovat dlouho z průběžného vedení,kdy si na rohový kop naběhl na přední tyč Plch,který si sice dobře naběhl,ale také využil našeho špatného postavení při bránění této herní situace,kdy nás potrestal dokonale a hlavou vyrovnal-2:2.

36.MIN.:Tomáš Chlup vysunul dobrou přihrávkou za obrannou linii soupeře aktivního Lukáše Hájka,kterého jeden ze soupeřových obránců v přímočarém “nájezdu“ na branku zastavil jen za cenu jasného faulu,kdy pan rozhodčí Godža nařídil pokutový kop.K exekuci se postavil Tomáš Chlup,který přízemní střelou překonal poslední instanci soupeře a poslal nás tak po třetí v utkání do průběžného vedení-3:2.

40.MIN.:Asi nejhezčí fotbalovou akci v utkání načal Kuba Vodrážka dlouhým a hlavně přesným pasem,kterým našel na hranici velkého vápna soupeře Lukáše Hnízdila,který ideálně sklepl na Tommáše Chlupa,který utěšeným křížným volejem nedal brankáři soupeře ani tu nejmenší šanci-4:2.

65.MIN.:Marek Palivec dlouhým křížným pasem naše rozběhnutého Lukáše Hájka,který zatáhl až k autové čáře a zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Tomáše Chlupa,který z první mířil na delší tyč,ale jeho přízemní střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel.

66.MIN.:Nedáš-dostaneš se opět potvrdilo,kdy ihned z následného protiútoku po samostatné akci zakončoval aktivní Plch,kdy svou tvrdou střelu poslal o tyč nechytatelně za záda bezmocného Honzy Latislava-4:3.

69.MIN.:Po výkopu Honzy Latislava vyhrál hlavičkový souboj “čahoun“ Kuba Vodrážka,z kterého profitoval Tomáš Chlup,který si naběhl na prodloužený míč,utekl soupeřovým obráncům s vůj únik zakončil úspěšným prostřelením vyběhnutého brankáře soupeře-5:3.

72.MIN.:Po sólové akci Plcha a přízemním centru jednoho z jeho spoluhráčů Roman Chlup ve snaze odvrátit nebezpečí před nabíhajícím hráčem soupeře “nechytatelně“ rozvlnil síť a opět se tak favorit utkání přiblížil k vyrovnanému skóre-5:4.

77-80.MIN.:V těchto třech minutách jsme si vytvořili minimálně tři “tutovky“ ke skórování,kdy jsme soupeře do slova přibyli před jeho pokutové území,ale po sérii střel a dorážek,kde se vystřídalo několik našich hráčů (byl to takový fofr,že jsem ani nestačil zaznamenat přesnější průběh dění v těchto třech minutách),ale bohužel jsme se do slova předháněli kdo zahodí větší šanci.

82.MIN.:Další velkou šanci k pojištění výhry nad favoritem utkání jsme měli po průniku a dobré střele Marka Palivce,kdy vyražený míč nedokázal procpat z malého vápna za brankovou čáru v krkolomné pozici Tomáš Červík,poté se ještě mohl zapsat do střelecké listiny Lukáš Hájek,ale ten bohužel další “gólovou dorážku“ asi z deseti metrů poslal pouze do Ládi Nitsche od kterého míč doputoval za autovou čáru.

84.MIN.:Láďa Nitsch našel dobrým pasem od postraní levé čáry za obranou linií dobře naběhnutého Tomáše Chlupa,který však skákavý míč posílá pouze nad břevno starorolské brankové konstrukce.

85.MIN.:S chutí hrající Kuba Vodrážka našel přesnou přihrávkou osamoceného Lukáše Hájka,který však svou velkou šanci spálil,když poslal míč k tyči,ale bohužel z té nesprávné strany.

První poločas se odehrávala velice ofenzivní partie,kdy oba týmy více útočili než se zaměřovali na defenzívu,hrál se vyrovnaný fotbal,kdy jsme si s favorizovaným soupeřem v něčem nezadali a dobrým finišem před poločasovou přestávkou si vytvořili jak se na konci utkání ukázalo rozhodující náskok.Ve druhém poločase jsme si vytvořili ještě mnohem více šancí ke skórování než v první půli,ale ty jsme místy až trestuhodně zahazovali,ale nakonec jsme utkání přivedli do vítězného konce,což se cení,i když to bylo jen přípravné utkání,přeci jenom soupeř byl v utkání velkým favoritem.Jak už vyplívá z článku kluci mě mile překvapili kolik si za utkání vypracovali šancí,kdy jsme předvedli několik pěkných fotbalových kombinací,ale ta produktivita v utkání,či spíše ve druhém poločase byla opravdu žalostná,ale zdá se,jak se v posledních týdnech zlepšuje tréninková docházka,tak se zlepšují i výkony v samotných utkáních,uvidíme jak dlouho to klukům vydrží,doufám,že co nejdéle.