Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Vydáno dne 21. 10. 2012 (1452 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:20.10. 2012 sobota 15:30

ROTAS ROTAVA-FK N.ROLE 3:1 (2:0)

BRANKY:5. a 57.Prokop,20.Bolen-85.L.Hájek

ČK: 0-0                 ŽK: ?-59.Valta (držení protihráče),80.Palivec (držení protihráče)

ROZHODČÍ:Bušek-Godža,Hlůšek (Rajtmajer)

SESTAVA:                                                          1 Krupička ml.

3 L.Hájek               9 Červík              8 Baloun(K)            7 Hnízdil

6 Skopový           4 Palivec             5 Jak.Vodrážka              2 Nitsch

11 Jar.Vaverka                             10 T.Chlup

STŘÍDALI:42.min.-14 Bauer (Skopový),55.min.-12 Valta (Nitsch),66.min-13 Křehlík (Jar.Vaverka)

PŘIPRAVEN: 17 Dittrich

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš (trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa (masér+zdravotník), Krupička st. (asistent trenéra)

I.POLOČAS

3.MIN.:Po rohovém kopu Ládi Nitsche na zadní tyč se Jirka Baloun ocitl neobsazen,ale bohužel z nadějné pozice nedokázal hlavou zamířit mezi tři tyče.

5.MIN.:Dobrým nástupem do utkání jsme vytvořili mírný tlak z něhož pramenil faul jednoho z domácích hráčů,kdy pan rozhodčí Bušek odpískal trestný kop,který jsme zahrávali těsně za hranicí velkého vápna.K exekuci se postavil Kuba V odrážka,který polo přízemní střelou dobře obstřelil domácí zeď,ale jeho nadějný střelecký pokus skončil pouze na tyči domácí brankové konstrukce od které se míč do slova přímo odrazil do ruky prakticky nereagujícího brankáře Bureše.

12.MIN.:Po našem faulu u autové čáry dostal domácí tým výhodu trestného kopu,který však byl zahráván z ne příliš nebezpečné vzdálenosti a střeleckého úhlu,o to větší bylo překvapení všech přítomných,kdy domácí špílmachr Prokop místo centrovaného balónu nasměroval míč do vzdálenějšího horního rohu naší branky,kde náš gólman Standa Krupička neměl určitě nejčistější svědomí (špatné postavení) a tak se domácí z prakticky první střeli na branku ujali vedení-1:0.

20.MIN.:Po dlouhém a prodlouženém autu domácích se důrazem před brankou prosadil novic v rotavském dresu Bolen,který si udělal v prostoru značky pokutového kopu místo (odstrčil našeho Tomáše Červíka) a hlavou trefil velice přesně-2:0.

II.POLOČAS

47.MIN.:Hned na začátku druhé půle mohl domácí tým slavit další střelecký úspěch,kdy po pěkné akci domácího Havla domácí Hessoun do slova svou velkou příležitost prováhal.

57.MIN.:Rozdíl v nasazení a důrazu demonstroval domácí tým,když po velké mele v našem vápně jsme ani na tři krát nedokázali odkopnout míč do bezpečí a toho využil domácí Prokop,když prakticky skoro v beznadějné pozici dokázal míč propíchnout bodlem mezi třemi našemi hráči a brankářem,kdy se míč do slova došoural kolem jedné z tyčí za brankovou čáru-3:0.

60.MIN.:Po pěkné kolmici Marek Palivec vysunul středem domácí obrany Tomáše Chlupa,který však z nadějné pozice mířil pouze do náručí domácího brankáře.

75.MIN.:Obrovskou šanci se vrátit do utkání jsme měli,kdy Tomáš Červík obral o míč hostujícího stopera Lupšu,ale bohužel Tomáš svou šanci nedokázal přetavit v gól,kdy ze samostatného nájezdu na domácího gólmana Bureše branku trefit nedokázal.

85.MIN.:Kuba Vodrážka vysunul dobrým pasem do krajního prostoru Tomáše Valtu,ten s míčem u nohy zasprintoval a poslal dobrý centr před branku,kde Lukáš Hájek v plném běhu trefil hlavou nechytatelně na delší tyč-3:1.

86.MIN.:Marek Palivec po dobré individuální akci ideálně vysunul přihrávkou do vápna Lukáše Hájka,který však tváří v tvář domácímu brankáři zakončoval přímo do něho a druhým střeleckým pokusem po vyraženém míči sice přehodil otavského gólmana,ale bohužel i brankovou konstrukci domácích.

87.MIN.:Další obrovskou příležitost ke vstřelení kontaktní branky jsme měli,kdy domácí jinak velmi dobře hrající Klepáček fauloval ve vápně Tomáše Chlupa a pan rozhodčí Bušek po konzultaci s velice přesným asistentem rozhodčího Godžy odpískal pokutový kop.K exekuci penalty se postavil Marek Palivec,který sice poslal míč k jedné z tyčí brankové konstrukce,ale bohužel domácí Bureš šel k tyči velmi brzo a střela byla kopnuta v ideální výšce pro brankáře a tak domácí poslední instance svůj velký souboj vyhrál.

89.MIN.:Po dalším závaru před domácí brankou se k zakončení dostal Lukáš Hnízdil,ale ani ten nedokázal vstřelit kýženou branku,kdy jeho zakončení mířilo vysoko nad břevnem otavské svatyně.

Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně,ale bohužel místo,abychom vstřelili úvodní branku,tak jsme z první střely mezi tři tyče inkasovali lacinou branku.V dalším průběhu utkání jsme sice nebyli fotbalově o nic horším týmem,ale veliký rozdíl byl v důrazu a nasazení,kdy z domácího týmu vyloženě sršela touha po vítězství a za to si domácí celek plnohodnotně tři body zasloužil.Přesto všechno jsme si v závěrečných minutách vytvořili několik velmi dobrých šancích ke skórování a kdybychom nebyli paliči,nemuseli jsme z umělky v Rotavě odjíždět s prázdnou.I přestože se nám utkání příliš nepovedlo,tak aspoň jsem rád,že kluci utkání nezabalili a hráli až do konce a prakticky dost zdramatizovali celkem jasný zápas.Bohužel za dvě kola jsme ztratili pět bodů což samozřejmě znamená propad tabulkou a nám nezbývá než se připravit na domácí utkání s Dalovicemi,s kterého musíme zvládnout za tři body,protože poté nás už čekají jenom dvě utkání venku a jít se sedmnácti body do jarní části sezóny by při našem úzkém kádru,kdy hrozí zranění či jiné absence,určitě nebylo dobré a nerad bych se přiblížil k celkům,kteří budou bojovat o záchranu,ale na druhou stranu věřím,že to zvládneme,protože máme u nás určité dobré fotbalisty,ale musíme to také v mistrovských utkání prodat.