Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* HABARTOV:DOMA STÁLE BEZ OBDRŽENÉ BRANKY

Vydáno dne 15. 09. 2012 (1424 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ: 15.9. 2012 sobota 16:30 FK

N.ROLE-TJ HABARTOV 4:0 (0:0)

BRANKY:62. a 84.Palivec,72.Vaverka,82.L.Hájek

ČK: 0-0                             ŽK: 21.Palivec (faul)-?

ROZHODČÍ:Chrástecký-Balhar,Francúz (Tomášek)

SESTAVA:                                                1 Krupička ml.

3 L.Hájek             6 Špička             5 Krupička st.              7 Hnízdil (K)

4 Palivec               9 Červík              2 Jak.Vodrážka                8 Valta

11 Jar.Vaverka                  10 T.Chlup

STŘÍDALI:76.min.-12 Nitsch (Krupička st.),79.min.-13 Skopový (Valta)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

I.POLOČAS

2.MIN.:Hosté se hned na začátku utkání dostali do ohrožení naší branky,ale míč z hlavy habartovského Ďuriše skončil v rukavicích našeho brankáře Standy Krupičky ml.

16.MIN.:Na přízemní přihrávku do velkého vápna soupeře si naběhl Tomáš Chlup,který byl sražen hostujícím gólmanem Pokorou a pan rozhodčí Chrástecký odpískal pokutový kop.K exekuci se postavil sám faulovaný Tomáš Chlup,ale s penaltou zle naložil,kdy se jeho střela mezi tři tyče nevešla.

19.MIN.:Chybu hostující obrany,kdy osamocený stoper Tamajka nestačil pokrýt náběh Jardy Vaverky,jsme bohužel opět nepotrestali,kdy Jardovi v rozhodující fázi v pokusu o přehození brankáře hostů či přihrávce na dobře nabíhajícího Tomáše Chlupa sjel míč z nohy a míč místo v síti skončil pouze za autovou čarou.

28.MIN.:Po centrovaném balónu do vápna soupeře se proti habartovskému brankáři prosadil dobrým důrazem kapitán Lukáš Hnízdil,kdy míč z jeho hlavy už mířil za brankovou čáru,ale jeden z hostujících fotbalistů dokázal obraným odkopem značky “last minute“ podržel akcie svého týmu.

II.POLOČAS

62.MIN.:Po velké sérii neúspěšných rohových kopů zahrával Marek Palivec rohový kop,který se točil do branky k přední tyči,kde však byl připravený hostující brankář Pokora,který míč sice zachytil,ale nešťastným zákrokem si míč srazil či spíše hodil do vlastní sítě-1:0.

70.MIN.:Do rozevřené obrany hostů jsme podnikli rychlý protiútok,kdy Tomáš Chlup dobře zatáhl míč a přízemní přihrávkou přes jednoho z obránců hostů našel v dobrém náběhu Jardu Vaverku,který z první propálil hostujícího brankáře-2:0.

72.MIN.:Po centrovaném míči a lehké teči hostujícího Nohejla se míč dostal k Jardovi Vaverkovi,ale ten sice byl osamocen,ale také překvapen prošlým míčem a v krkolomné pozici zakončoval velmi nepřesně.

82.MIN.:Kuba Vodrážka dobrou kolmicí vysunul Tomáše Chlupa,který v sólovém nájezdu sice obešel poslední instanci hostujícího brankáře,ale při kličce se vytlačil z ideálního střeleckého úhlu,ale přesto ještě stačil najít přízemní přihrávkou před brankou Lukáše Hájka,který gól dát do opuštěné branky prostě musel-3:0.

84.MIN.:Kuba Vodrážka opět skvostnou kolmicí vysunul střídajícího Vencu Skopového,který po dobré sólové akci ideálně předložil Tomáši Chlupovi na zakončení,ten sice obstřelem na brankáře hostů Pokoru nevyzrál,ale míč se odrazil k Markovi Palivcovi,který jako u předchozí gólové akce také prostě branku vstřelit musel-4:0.

První dvacetiminutovce jsme si dobrou hrou vytvořili tlak,kdy kromě dvou nadějných příležitostí jsme dostali možnost zahrávání penalty (neúspěšné),ale poté jsme se dokonale přizpůsobili soupeři a náš výkon šel rapidně dolů.Po poločasové přestávce jsme sice přidali na pohybu,byli jsme lepší,ale do vážnějších šancí jsme se nedostávali,kdy jsme až stereotypně chodili do vápna dlouhými nakopávanými balóny,z kterých jsme vytěžili spoustu rohových kopů a nakonec z jednoho z nich se dostali šťastně do vedení.Po úvodní uklidňující brance už jsme začali hrát fotbal a soupeře jsme “dorazili“ několika pohlednými akcemi.Sice dnešní výkon nebyl úplně ideální,ale na druhou stranu jsem byli rozhodně lepším týmem a výhru si zasloužili.Potěšující je další čisté konto v domácím prostředí a čtyři vstřelené branky taky nejsou k zahození.Uvidíme jestli nás vysoká výhra povzbudí a konečně zabodujeme naplno i venku,abychom se udrželi v horních patrech tabulky.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ: 22.9. sobota 10:30 ÚTVINA-N.ROLE

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)