ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                          Latislav

Valta                  Červík               Palivec                     L.Hájek

Chlup T.                            Košťál

ZMĚNY :46. Skopový (Nitsch), 52.Špička (Valta),57.Křehlík (Hopf),70.Valta (T.Chlup),81.T.Chlup (Košťál)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

7.MIN.:Po dlouhém autu se pro vysoký míč vydal gólman Honza Latislav,který si sice zakřičel,ale balón nezachytil a dezorientovaný Kuba Vodrážka si málem dal čistého vlastence,ale naštěstí jeho “pokus“ skončil pouze na tyči naší brankové konstrukce.

20.MIN.:K první naší nadějnější brankové příležitosti jsme se dočkali až po dlouhé době,kdy dobrou rychlou přízemní kombinaci zakončoval Lukáš Hájek střelou z křídelního prostoru pouze do boční sítě.

27.MIN.:Po střele Tomáše Košťála se dobrým zákrokem prezentoval novosedelský brankář,který míč ve vzduchu chytá efektním zákrokem.

29.MIN.:Domácí stoper Roman Hanyš se vydal na podporu útočné snahy svého týmu a moc nechybělo a byl úspěšný,kdy jeho střelecké zakončení skončilo pouze opět na tyči naší branky.

31.MIN.:Po dobrém rychlém autu ex novosedlského Tomáše Valty se do velké šance ve velkém vápně domácích tlačil Tomáše Červík,ale obrana domácích stačila na poslední chvíli nebezpečí zažehnat.

51.MIN.:Mladý rychlonohý Sattler obešel našeho Vencu Skopového,přehnal se kolem Lukáše Hnízdila a prudkou přízemní přihrávkou na delší tyč našel zcela osamoceného Josefa Vicana,pro kterého už nebyl problém míč dopravit do prázdné branky-1:0.

58.MIN.:Po přesném dobrém centru Lukáše Hnízdila hlavičkoval další Lukáš tentokrát Hájek pouze nad břevno domácí brankové svatyně.

72.MIN.:Po taktické chybě v rozehrávce (lehkovážně si pohrával-kličkoval s míčem) stopera Petra Špičky,se k míči v dobré pozici před naší brankou dostal domácí Josef Vican,ale naštěstí nadějně se vyvíjecí šanci pro svůj tým zkazil nepřesnou přihrávkou.

73.MIN.:Hned o minutu později se mohlo naplnit známé “nedáš-dostaneš“ ,kdy Jakub Vodrážka vysunul pěknou kolmicí Lukáše Hájka (který asi byl v postavení mimo hru,ale nepískalo se),který se v obrovské šanci ocitl v tváří v tvář domácí poslední instanci Jiřímu Leitermanovi,ale jeho zakončení bylo bídné,když poslal míč sedlskému brankáři pouze do náručí.

90.MIN.:Nevětší naší “tutovku“ ke skórování jsme si nechali na konec utkání,kdy Kuba Vodrážka pěknou přihrávkou vysunul do krajního prostoru Tomáše Chlupa,který prudkým přízemním centrem našel před brankou zcela osamoceného Lukáše Hnízdila,ale ten bohužel ve sto deseti procentní šanci míč minul.

K dalšímu přátelskému utkání jsme zajížděli na půdu účastníka krajského přeboru trošku z obavami,jelikož jsme do utkání nastupovali bez jediného klasického stopera,ale nová stvořená stoperské dvojce Jakub Vodrážka-Lukáš Hnízdil zahrála lépe než jsem čekal.V prvním poločase z naší strany sice nechyběla bojovnost a nasazení,ale vázla nám kombinace,kdy byla buď velmi nepřesná,či jsme se uchylovali ke spoustě nakopávaných míčů a to opravdu není styl s kterým by jsme se rádi prezentovali v mistrovských utkání.Tak že,když celkově zhodnotím první poločas,tak musím uznat,že domácí tým byl mnohem lepším týmem a mi byli rádi,že jsme neinkasovali.Druhý poločas jsme sice inkasovali hned z počátku utkání,poté měli domácí ještě šanci navýšit vedení,ale poté jsme pomalu a jistě začali soupeře přehrávat,hlavně v závěrečné fázi utkání jsme soupeře zatlačili před jeho branku a je jen škoda,že jsme neskórovali,ani z takových tutovek,které měli Lukášové Hnízdil a Hájek.Celkově tento přátelský duel hodnotím velmi pozitivně,kdy jsme si vyzkoušeli utkání s kvalitním soupeřem na hřišti menších rozměrů (na kterých se nám příliš mnoho nedaří) a nutno dodat velmi dobře připraveném.Utkání nepostrádalo bojovnost a nasazení,kdy se sice jiskřilo trošku více od kopaček,ale to k dobré přípravě patří a i přes prohru musím kluky pochválit.