Dnešní datum: 25. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Duben  >>

* BŘEZOVÁ:PRVNÍ JARNÍ PROHRA

Vydáno dne 12. 05. 2012 (1407 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:12.5. 2012 sobota 10:30 23.kolo (hrané 21.)

OLYMPIE BŘEZOVÁ-FK N.ROLE 3:1 (0:1)

BRANKY:48. a 68.Lelek,56.Koco-6.Dušek

ČK: 0-0                                ŽK: 25.Koco38.Lelek-25.Krupička ml.,35.Červík,90.Hájek L.

ROZHODČÍ:Balhar-Francúz,Peschel (Vošmik)

SESTAVA:                                                      1 Krupička ml.

2 Hopf              8 Baloun               6 Špička               7 Hnízdil (K)

5 Valta              11 Hájek L.              9 Červík               3 Nitsch

4 Dušek                                10 T.Chlup

STŘÍDALI:58.min.-12 Krupička st.(Hopf),66.min.-13 Ludvík (Hnízdil)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Lisa Jiří (masér+zdravotník)

ABSENCE: Vaverka (zranění), Palivec (zranění),Štěpánek(práce),Ficík (zranění) Chlup R.(jiná aktivita), Skopový (rodinná tragédie),Karlík (start za dorost B.Sokolov)

I.POLOČAS

6.MIN.:Po dlouhém míči do vápna soupeře se k míči dostal Dušek,skákavý balón si zpracoval na “prsa“ a zkušeně lobem zakončil přes domácí jedničku Starého-0:1.

20.MIN.:Po centru domácího Koca a špatné reakci našich bránicích hráčů (Hopf,Valta) se březovskýn Rajtšlégr dostal ke střele hlavou,ale z blízka dokázal trefit pouze tyčku naší brankové konstrukce.

II.POLOČAS

48.MIN.:Po přízemní centru se k zakončení z malého vápna dostal zcela trestu hodně zcela volný Koco,brankář Krupička ml. jeho pokus sice stačil vyrazit,ale k naší smůle se míč dostal k Lelkovi,který z blízka uklidil míč do naší sítě-1:1.

50.MIN.:Důležitý moment v utkání přišel dvě minuty po vyrovnávající brance,kdy L.Hájek vysunul kolmicí T.Chlupa,který míč zatáhl skoro až k brankové čáře,poté poslal před branku dobrou přízemní přihrávku,která však prošla přes celé malé vápno (škoda příliš ne zrovna ideálního náběhu L.Hájka k brance soupeře) kde se ještě k zakončení v pádu dostal Valta,ale bohužel jeho střelu na brankové čáře dle pomezního Francúze (či za ní ?) jeden z domácích hráčů obětavým zákrokem ve skluzu vykopl.

56.MIN.:Bohužel NEDÁŠ-DOSTANEŠ se potvrdilo o šest minut později po naší “gólovce“,kdy jeden z domácích borců poslal míč dlouhým nákopem do našeho velkého vápna,kde svedli hlavičkový souboj Koco s Balounem,ale asi nejdůležitější bylo zaváhání našeho brankáře,který při snaze vyřešit souboj dvou již zmiňovaných hráčů přispěchal také do souboje,ale byl tam bohužel pozdě,kdy místo balónu trefil našeho stopera a míč po lehké teči z hlavy Koca do slova doskákal za brankovou čáru-2:1.

68.MIN.:Po odstoupení Hopfa (svalové zranění),Hnízdila (roztržené obočí) a Balounovi dohrávajícím se zraněním se nám prakticky rozpadla obranná linie,toho využil domácí tým,který se z autového vhazování dostal jednoduše k přečíslení před naší brankou,které využil asi nejlepší hráč soupeře zkušený Lelek-3:1.

70.MIN.:Po dobrém centru na zadní tyč se k k zakončení dostal T.Chlup,ale bohužel zakončil pomocí ruky,které mu na rozdíl od “božského Diega“ neprošlo.

72.MIN.:Po nešťastném zákroku střídajícího Ludvíka na jednoho z domácích hráčů nařídil sudí Balhár pokutový kop,který ale později Krupička ml. dobrým zákrokem zlikvidoval.

73.MIN.:Vrátit do utkání jsme se mohli po krásné dlouhé přihrávce Duška z naší půlky na rozběhlého T.Chlupa,který už postupoval sám na domácího gólmana,ale praporek asistenta rozhodčího Francúze vystřelil nahoru (o postavení mimo hru se nejednalo na 200%,ale … ) a bylo po naději.

Utkání na “horké půdě“ jsme nezvládli,přestože jsme po první půlce vedli,tak jsme doslova prochrápali začátek druhého poločasu,kdy jsme domácí tým posadili na “koně“ a už jsme se výsledkově nedokázali do utkání vrátit.Domácí tým nás sice nepřehrál po fotbalové stránce,ale bohužel tým Březové praktikuje velmi jednoduchou hru s důrazem na veliký důraz v osobních soubojích s převážně nakopávanými míči na branku soupeře,což nám evidentně nevyhovovalo a bohužel jsme se s tím nedokázali více poprat.Po první jarní porážce se musíme oklepat a pokusit se příští utkání vrátit na vítěznou vlnu,důležité také bude v jaké sestavě nastoupíme a hlavně na počtu zdravých hráčů,protože na rozdíl od utkání s Rotavou nám v utkání na březovském pažitu citelně chyběla početnější “lavička náhradníků“.I přes porážku klukům chci poděkovat za bojovnost,kdy nás bohužel srazili individuální chyby na začátku druhé půle a pak už po zraněních některých hráčů to bylo v netradiční sestavě či spíše v nezvyklém rozestavení velice těžké,ale přesto jsme to nevzdali a hráli jsme do poslední minuty a toho si cením.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:19.5.sobota 17:00 N.ROLE-DRMOUL (24.kolo)

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1901 (1901 hl.)