Dnešní datum: 18. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Vydáno dne 28. 04. 2012 (1959 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:28.4. 2012 sobota 10:30 21.kolo (hrané 19.)

ČECHIE DALOVICE-FK N.ROLE 0:3 (0:2)

BRANKY:8.L.Hájek,38.T.Chlup,88.R.Chlup

ČK: 0-0             ŽK: ?-32.T.Chlup (kritika rozhodčího),65. R.Chlup (kritika rozhodčího)

ROZHODČÍ:Klinger-Godža,Fraško (Sedláček)

SESTAVA:                                                    1 Krupička ml.

2 Hopf            5 Krupička st.             6 Špička             7 Hnízdil (K)

8 Valta              4 Chlup R.            9 Červík            3 Nitsch

11 Hájek L.                          10 T.Chlup

STŘÍDALI:62.min.-12 Dušek (Nitsch),78.min.-13 Baloun (Hájek L.)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lysa Jiří (masér+zdravotník)

ABSENCE: Palivec (zranění), Ficík (zranění),Vaverka (zranění),Ludvík (kádrová rezerva),Skopový (?),Karlík(stříd.start-B.Sokolov),Štěpánek (práce)

I.POLOČAS

8.MIN.:Po faulu na Červíka ponechal sudí Klinger výhodu,T.Chlup dobře pustil přihrávku na nabíhajícího Valtu,který dobrým přízemním centrem z křídelního prostoru našel na zadní tyči L.Hájka,který po zpracování střelou po zemi překonal domácího brankáře-0:1.

38.MIN.:Pár minut před poločasovou přestávkou tak trochu překvapivě natáhl ke střele T.Chlup,který z docela velkého úhlu a ne příliš ideálního úhlu trefil přesně,kdy jeho střela přes celou branku vymetla všechny pavučiny dalovické “šibenice“-0:2.

41.MIN.:Na centr si dobře naběhl Červík,který hlavičkou z plného běhu tlačil míč k jedné z tyčí,ale domácí gólman byl proti,kdy dobrým zákrokem vytěsnil balón na rohový kop.

II.POLOČAS

65.MIN.:Pozornost domácí jedničky v brance vyzkoušel povedenou střelou ze střední vzdálenosti R.Chlup,kdy měl domácí Ešner dost práce,aby míč vytlačil nad břevno. 66.MIN.:K první velké příležitosti se domácí tým dostal až po hodině hry,ale nebezpečná střela jednoho z domácích hráčů skončila na zádech jeho spoluhráče.

67.MIN.:O minutu později jsme mohli definitivně rozhodnout,ale samostatný únik T.Chlupa zastavil dobrým obranným zákrokem na poslední chvíli stopér Kocmánek.

72.MIN.:Další rychlý protiútok,kdy si za obranou linii domácího týmu naběhl T.Chlup,který se tísněn jedním z domácích obránců dokázal dostat do zakončení,ale jeho pokus směřoval pouze do gólmana domácích.

75.MIN.:Hnízdil po dobrém odebrání míče na půli hřiště se probil přes několik hráčů až do zakončení před brankáře Ešnera,ale jeho zakončení postrádalo přesnost i razanci.

84.MIN.:Na dlouhý míč za obranu si naběhl rychlonohý T.Chlup,který byl u míče dříve než vybíhající domácí brankář Ešner,poslal dobrou přihrávku před branku soupeře,kde svedl souboj s dvěma domácími obránci Baloun,který byl sice u balónu dříve,ale jeho zakončení ve sto procentní šanci se mezi tři tyče nevešlo.

86.MIN.:Velká chyba v rozehrávce domácí obrany,kdy jsme se dostali k situaci tři na jednoho,ale po přihrávce R.Chlupa Valta nevyřešil situaci ideálně a jeho následné zakončení už se mezi tři tyče nevešlo.

88.MIN.:T.Chlup přetáhl míč přesnou přihrávkou přes celou šířku hřiště na R.Chlupa,který přesnou přízemní přihrávkou našel před brankou zcela volného Balouna,který po zpracování bezpečně proměnil-0:3.

Na krásném “pažitu“ v Dalovicích jsme se dostali brzo do vedení,což bylo dost důležité,přesto hosté příliš neotvírali první poločas obranu do které jsme se nemohli dlouho prosadit.Po druhé brance domácí tým už přece jenom při snaze po vyrovnání nepříznivého výsledku více otvíral svou obranu,kdy jsme se až neuvěřitelně lehce dostávali do dobrých střeleckých příležitostí,ale také jsme je lehce “zahazovali“,kdy jsme třetí uklidňující branku po mnoha dobrých šancích vstřelili až před koncem utkání.Naopak nás musí opět těšit už páté čisté konto v šestém jarním utkání.Za zisk tří bodů jsem nesmírně rád,protože jsem měl z tohoto utkání obavy,ale kluci to zvládli dobře a za to jim patří dík.