Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* LIPOVÁ:OPĚT DOMA BEZ BRANEK

Vydáno dne 08. 04. 2012 (1493 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ: 7.4.2011 sobota 16:30 18.kolo (hrané 16.)

FK N.ROLE-SOKOL LIPOVÁ 0:0

ČK: 0-0          ŽK: 40.Špička (diskuse se sudím),Červík (faul),60.T.Chlup (údajné simulování)-?

ROZHODČÍ: Vasilko-Fiala,Godža (Sedláček)

SESTAVA:                                                           1 Krupička ml.

2 Hopf          8 Baloun(K)     6 Špička            7 Hnízdil

5 Valta         4 Palivec        9 Červík          3 Hájek L.

11 Vaverka                    10 T.Chlup

STŘÍDALI:73.min.-12 Chlup R.( Hájek L.),75.min.-13 Nitsch- (Vaverka)

PŘIPRAVENI: 14-Dušek,15-Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lysa Jiří (masér+zdravotník)

ABSENCE:Ficík (zranění), Štěpánek(práce),Ludvík (volno-kádrová rezerva),Karlík (po zranění),Skopový (?)

I.POLOČAS

2.MIN.:Vaverka zabojoval,sebral jednomu ze stoperů Lipové míč,ale jeho střelecké zakončení z hranice velkého vápna bylo velice nepřesné.

8.MIN.:Hosté prokázali svoji velkou kvalitu v útočné fázi,kdy prakticky po naší ztrátě před jejich velkým vápnem následoval rychlý přechod do útoku,kdy rychlonohý Slovák se přímočaře prodral s balónem u nohy až do našeho vápna,ale naštěstí výborným obraným skluzem,který byl na hranici rizika (penalty) nebezpečí zažehnal bojovník Hnízdil.

19.MIN.:Dobře hrající Palivec našel přesným křížným pasem ve velkém vápně T.Chlupa,který však míč nezpracoval ideálně a brankář hostů Mencl byl u míče rychleji.

24.MIN.:Po menším závaru před hostující brankou se po centru dostal k velmi dobré příležitosti ke vstřelení branky L.Hájek,ale z prostoru před malým vápnem míč hlavou poslal vysoko nad břevno hostující brankové konstrukce.

35.MIN.:Do dobré příležitosti se dostával Červík,který už byl s míčem u nohy ve velkém vápně soupeře,ale po dobrém zákroku (Vypíchnutí v pádu) jednoho z hostujících hráčů prakticky přišel o velkou střeleckou příležitost.

II.POLOČAS

53.MIN.:Velkou příležitost jsme měli po průniku aktivního Palivce do velkého vápna soupeře,který svůj tvrdý projektil napálil do břevna hostující branky,kdy bohužel odraz míče byl tak prudký,že přeletěl přes hlavu zcela osamoceného Vaverky před kterým už zívala pouze prázdná branka.

58.MIN.:Palivec z hranici velkého vápna po naznačení střeleckého pokusu milimetrovou přihrávkou vysunul Vaverku,který si obhodil hostujícího gólmana,ale bohužel si dal míč daleko od nohy a tím se dostal do ne příliš dobrého střeleckého úhlu,z kterého už mezi tři tyče zamířit nedokázal.

60.MIN.:Po dobrém průniku do vápna skončil T.Chlup na zemi,ale na místo odpískání pokutového kopu pan rozhodčí vytáhl našemu útočníkovi žlutou kartu za simulování (podle přihlížejících diváků se penalta měla pískat,já si z mého ne příliš ideálního pohledu nedovolím situace posuzovat).

90.MIN.:V úplném závěru utkání jsme si málem vypili kalich hořkosti až do dna,kdy po rychlém protiútoku hostů se hostující Sokol dostával do nadějné příležitosti,ale naštěstí pro naše barvy hostující Slovák byl v těsném postavení mimo hru,které pan asistent rozhodčího Godža odmával a následně hlavní arbitr tohoto utkání Vasilko odpískal.

Toto utkání z naší strany nebylo špatné z pohledu samotné hry,kdy jsme byli lepším týmem,byli jsme pohyblivější,agresivnější a zejména svými průniky po stranách hřiště jsme dělali zatím nejkvalitnějšímu soupeři v jarních bojích velké problémy,ale bohužel opět se budu opakovat (po kolikáté ?),pokud nedáme gól nemůžeme vyhrát a že jsme na to měli příležitostí víc než dost,naopak pochvalu opět zaslouží defenzíva v čelem s brankářem,která už třetí utkání za sebou udržela čisté konto.I přes další dva ztracené body v domácím prostředí (což mě moc mrzí) musím poděkovat klukům za dobrý výkon proti týmu Lipové,kterou řadím po fotbalové stránce ke špičce 1.A.třídy.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:14.4. sobota 15:00 HABARTOV-N.ROLE (19.kolo)

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 1428 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)