* ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012:NEJDEK (z pohledu trenéra)

HRÁNO: 12.února 2012 neděle 9:30 (UMT Ostrov)

BRANKY :42.vlastní (R.Chlup),47.Ševčík-15. a 36.T.Chlup,27.Vaverka

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                           Krupička ml.

Valta               Palivec      Červík              Nitsch

Chlup T.          Vaverka

ZMĚNY:46. Špička (Chlup R.),46. Ficík (Nitsch) ,67. Chlup R. (Vaverka),67. Nitsch (Hájek L.),80.Vaverka (Chlup T.)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

5.MIN.:Po úniku T.Chlup našel přízemním centrem Červíka,ale ten v pozici těsně před brankářem přestřelil.

15.MIN.:Hopf vysunul do křídla Nitsche,ten ačkoliv ne v ideální vzdálenosti a střeleckém úhlu zakončoval tak dobře,že hlavně k překvapení nejdeckého brankáře skončila střela na břevně,kdy se po odrazu od horní tyče nejrychleji zorientoval T.Chlup a poslal naše barvy do vedení-0:1.

22.MIN.:Ze strany dravě pronikl do vápna soupeře Valta,který sice soupeřova gólmana překonal,ale jeho zakončení obloučkem skončilo pouze na břevně.

27.MIN.:Po dobrém křídelním úniku T.Chlup našel přízemní přihrávkou před brankou Vaverku,který před brankářem Franzem uklidil míč do sítě-0:2.

36.MIN.:Krupička ml. výkopem od branky našel ve středu hřiště L.Hájka,který vyhrál hlavičkový souboj tak,že míč z jeho hlavy vysunul za obranou linii hostů T.Chlupa,který prokázal dobrou rychlost a dobré zakončení,kdy na jeho přízemní střelu z vápna k tyči neměl brankář soupeře nárok-0:3.

38.MIN.:Vaverka přihrávkou do vápna vysunul T.Chlupa,který udělal kličku brankáři a míč z jeho kopaček směřoval do prázdné branky,ale jeden ze soupeřových obránců obětavým zákrokem s pomocí tyče zabránil třetímu “zářezu“ Tomáše v tomto utkání.

42.MIN.:Po rohovém kopu si jinak dobře hrající stoper R.Chlup dal nešťastnou tečí na přední tyči vlastní gól-1:3.

43.MIN.:Těsně před koncem prvního poločasu jsme mohli opět jít do tří brankového vedení,ale jasný pokutový kop na Palivce,který si míč prohodil mezi dvěma hráči soupeře a byl zcela evidentně faulován pan rozhodčí Řáda nepostřehl.

47.MIN.:Na začátku druhého poločasu jsme do slova ještě “spali“,čehož využil nejdecký tým,kdy dobrou kombinaci ve středu hřiště zakončil pěkným uvolněním a ještě lepší střelou z hranice velkého vápna útočník Ševčík-2:3.

60.MIN.:Po závaru a zmatku v našem vápně byl proti našemu týmu nařízen pokutový kop,který sice byl odpískán v pořádku,ale po neodpískání penalty v prvním poločase jsme cítili křivdu.K exekuci se postavil nejdecký Sulák,kterého nepříliš dobré zakončení Krupička ml. dobrým zákrokem zneškodnil.

75.MIN.:Červík pěkným pasem ze středu hřiště vysunul T.Chlupa,který ale proti dobře vyběhlému brankáři Franzovi branku trefit nedokázal.

84.MIN.:Vaverka po samostatné akci mířil pouze do brankáře,odražený míč poslal Nitsch křížným centrem zpět dovápna,kde Palivec prodloužil hlavou na Valtu,který nabíhal na zadní tyči,ale jeho zakončení z voleje se mezi tři tyče nevešlo.

86.MIN.:Palivec s míčem u nohy doslova “zdrhl“ z půlky hřiště nejdeckým stoperům,ale svůj dobrý únik zakončil pouze střelou do soupeřova gólmana.

89.MIN.:Neproměnění několika šancích,které určitě volali po brance se nám mohlo vymstít v samotném závěru,kdy po rohovém kopu jsme nechali trestuhodně volného hráče hostí Bachratého,ale ten naštěstí v nadějné pozici mířil vysoko nad.

Utkání hrané opět ve velmi chladném počasí bylo naopak velmi “žhavé“ a hektické,ale na druhou stranu mělo dobrou úroveň a na přátelské utkání se hrálo ve slušném tempu.První poločas byl z naší strany velmi dobrý,kdy si myslím,že jsme dokonale zaskočili nejdecký tým,který se vlastně do utkání vrátil naší nešťastnou vlastní brankou.Naopak začátek druhého poločasu patřil zcela jednoznačně soupeři,ale po neproměněné penaltě jsme hru zlepšili a ke konci zápasu jsme mohli přidat do otevřené obrany několik branek,ale naše dobře vedené rychlé protiútoky byli zakončeny do slova žalostně,kdy mi do konce připadalo,že snad nikdo vyhlásil cenu o “PALIČE DNE“.