HRÁNO: 29.ledna 2012 neděle 9:30 (UMT Ostrov)

BRANKY :31.Vaněk,65.Klásek,80.Petřík-9.Palivec,26.Nitsch,30.T.Chlup

Valta        Palivec        Červík       Nitsch

Chlup T.                Vaverka

ZMĚNY:46. Dušek (Vaverka),46. Hopf (Hájek L.) ,46. Křehlík (Valta),46.Karlík (Červík),67. Červík (Palivec),67. Valta (Nitsch),67. Vaverka (Chlup T.),67.Hájek L.(Hnízdil)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

8.MIN.: Po akci Valta,Palivec,Červík posledně jmenovaný našel ideálně centrem před brankou Vaverku,ale ten “loženku“ z malého vápna neproměnil,když míč z jeho hlavy se mezi tři tyče nevešel.

9.MIN.: Pěkný individuální průnik předvedl T.Chlup,kdy ho obránce soupeře zastavil jen za cenu faulu,pan rozhodčí Štěrba však citlivě ponechal výhodu,čehož jsme využili,když míč se dostal k Palivcovi,který s přehledem rozvlnil soupeřovu síť-0:1.

26.MIN.:Palivec dlouhým pasem vysunul v dobrém náběhu L.Hájka,před kterým sice stačil zasáhnout v pádu karlovarský obránce,ale míč se dostal k T.Chlupovi,který byl v dobré pozici ve velkém vápně,ale přesto našel ještě lépe postaveného Nitsche,který z první zkušeně proměnil-0:2.

30.MIN.:Pěkná rychlou akci jsme předvedli po ose Červík,Vaverka,T.Chlup,kterou posledně jmenovaný zakončoval střelou o tyč-0:3.

31.MIN.:Krupička ml. v naší brance rozehrál míč na obsazeného stopera Balouna,který o míč přišel,z toho profitoval zkušený Vaněk,který tváří v tvář našemu gólmanovi nezaváhal-1:3.

65.MIN.:Soupeř dobře napadal naši rozehrávku,kdy se dostal po přihrávce Vaňka a sporné ofsajdové situace do zakončení Klásek,který už neměl problém překonat našeho brankáře-2:3.

70.MIN.:Další naši nemohoucnost v rozehrávce mohl potrestat jeden ze soupeřových hráčů,ale Krupička ml. v naší brance dobrým zákrokem vytáhl na rohový kop.

80.MIN.:Zasloužené vyrovnávající branky se soupeř dočkal deset minut před koncem,kdy Kowalowski přešel podél vápna kolem tří našich hráčů,kdy jeho pěknou akci gólově zužitkoval Petřík-3:3.

V druhém utkání v rámci zimního turnaje nám byla soupeřem karlovarská lokomotiva,která je naším sousedem v tabulce.Na těžkém promrzlém terénu to byl duel dvou zcela rozličných poločasů,kdy jsme v první půli byli po většinu utkání lepším týmem,předvedli jsme několik slušných kombinačních akcích a vypadalo,že je o výsledku utkání rozhodnuto.Naopak druhý poločas jsme totálně nezvládli,kdy soupeř byl mnohem lepší,zaslouženě vyrovnal a nebyl daleko k dokonalému obratu v utkání.Druhý poločas jsme nebyli schopni udržet balón,mezihra prakticky neexistovala a soupeři jsme vlastními chybami a nedůrazností nabídli několik dobrých brankových příležitostí,naopak naše ofenzíva až na pár náznaků prakticky neexistovala.Hra ve druhém poločase mě velmi zklamala,doufám,že se hráči zamyslí co předváděli ve druhém poločase,protože takové herní výpadky nás také můžou po jarních bojích poslat do “B třídy“ a to bychom určitě nechtěli.

Trenér Petr Vakeš

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:4.2. 11:30 sobota FK OSTROV“B“-N.ROLE

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 139] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 74 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?