Dnešní datum: 28. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012:HROZNĚTÍN

Vydáno dne 22. 01. 2012 (1453 přečtení)

HRÁNO: 22.ledna 2012 neděle 9:30 (UMT Ostrov)

O.HROZNĚTÍN-FK N.ROLE 1:8 (0:3)

BRANKY :47.Pesser-32.,56. a 67.Vaverka,17.Hnízdil,30.Nitsch,65.T.Chlup, 75.Palivec, 88.Baloun

ROZHODČÍ:Řáda

ZAHAJOVACÍ SESTAVA:                                      Krupička ml.

Hopf          Baloun (K)           Hnízdil           Nitsch

Hájek L.          Palivec       Červík          Valta

Chlup T.            Vaverka

ZMĚNY:46.Chlup R. (Baloun),46. Křehlík (Hájek L.),46.Krupička st. (Hopf), 67.Baloun(Vaverka),67.L.Hájek (Valta),67.Hopf (Nitsch)

ZAJÍMAVÉ MOMENTY:

10.MIN.:T.Chlup vysunul L.Hájka,kterého tvrdou střelu hroznětínský brankář vytěsnil nad břevno.

17.MIN.:Na dobře kopnutý trestný kop si dobře naskočil Hnízdil,který přesnou hlavičkou poprvé rozvlnil hostující síť-0:1.

19.MIN.: Po pěkné kolmici od T.Chlupa se do dobré střelecké pozice dostal L.Hájek,kterého pokus však gólman domácích dobrým zákrokem vyráží na rohový kop.

21.MIN.:Nitsch dlouhým přesným křížným pasem našel na malém vápně L.Hájka,který však z první nedokázal míč dostat za záda brankáře Olympie.

26.MIN.:Po přízemním centru Balouna z křídelního prostoru se do tutovky na hranici malého vápna dostal Červík,který ale ideálně netrefil,kdy míč z jeho kopačky místo do sítě zamířil přes Hopfa do náručí brankáře soupeře.

30.MIN.:Po přihrávce Palivce se Nitschovi příliš nevydařil střelecký pokus,ale od dezorientovaného obránce se míč odrazil zpět,kdy už zkušený matador poslal míč s přehledem k tyči-0:2.

32.MIN.: Palivec dobrou přihrávkou za obrannou linii soupeře vysunul T.Chlupa,který tváří v tvář gólmanovi však zamířil těsně vedle.

36.MIN.:Po dlouhém sprintu vybojoval T.Chlup balón a od brankové čáry zpětnou přihrávkou vybídl ke skórování Vaverku,který s přehledem vsítil třetí úspěch našeho týmu-0:3.

47.MIN.:Hned na začátku druhého poločasu jsme byli trochu laxní,kdy si hostující zcela osamocený Pesser naskočil na centr z rohového kopu a hlavou nekompromisně zavěsil-1:3.

52.MIN.:T.Chlup po dobrém průniku do vápna našel přesnou přihrávkou Palivce,kterého zakončení zablokoval jeden ze soupeřových obránců,míč se však odrazil k Vaverkovi,který nám s přehledem vrátil tříbrankový náskok-1:4.

65.MIN.:Po chybně odpískaném postavení mimo hru se T.Chlup dočkal reparátu,kdy ho dobrou přihrávkou mezi obránci našel Vaverka a prvně jmenovaný si do slova kličkou vychutnal brankáře Olympie-1:5.

67.MIN.:O dvě minuty později si naše útočná dvojce role obrátila,kdy po nahrávce T.Chlupa Vaverka v pohodě završuje svůj hattrick-1:6.

75.MIN.:Po faulu na Balouna těsně za hranicí velkého vápna Palivec z trestného kopu kolem soupeřovy zdi mířil přesně,kdy jeho přízemní střela zapadla k tyči-1:7.

88.MIN.:T.Chlup centrem z trestného kopu našel zcela osamoceného Balouna,který hlavou nezaváhal a podtrhl tak naše vysoké vítězství-1:8.

První utkání v zimní turnaji FK Ostrov nám byl soupeřem tým Hroznětína ,který hraje momentálně na špici 1.B. třídy.Vysoký výsledek a celkem slušná hra na promrzlém terénu mě velice těší,ale nesmíme ho přeceňovat,jelikož soupeřovi se utkání dvakrát zrovna moc nepovedlo.I přes celkem slušnou produktivitu jsme,ale opět dokázali spálit několik velmi dobrých příležitostí a hlavně jediný gól soupeře padl až moc lacině,kdy jsme rohový kop soupeře bránili až moc laxně.