BRANKY:32.Mucek,49.Drobeček,67.Novotný-11.Palivec,79.Hnízdil,86.L.Hájek

ČK: 0-0                   ŽK: ?-30.Škarda (nesport.chov.),47.Palivec (faul)

ROZHODČÍ:Balhar-Chrástecký,Tvrdík (Mlčoch)

SESTAVA:                                                                    1 Krupička ml.

4 Palivec             9 Červík              3 Karlík                    11 Vaverka

STŘÍDALI:62.min.-12 Valta (Škarda),70.min.-13 -Živanovič (Karlík),75.min.- 14 Ludvík (Vaverka)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

ABSENCE: Baloun (zranění),Hůlka(zranění),Nitsch (práce) Štěpánek(práce),Ficík (zatím jenom v tréninku)

I.POLOČAS

5.MIN.:Po dobrém napadání kapitána Hnízdila se k míči dostal Škarda,zakončil křížnou střelou z vápna,ale střela se těsně mezi tři tyče nevešla.

10.MIN.:Domácí Černohorský se taktéž dostal k zakončení z hranice velkého vápna,ale naštěstí jeho nebezpečný projektil trefil jen jednoho z našich obránců.

11.MIN.:Hned z následného výkopu po šanci domácích Hnízdil vysunul Škardu,který svůj únik vyšperkoval přesnou přihrávkou na nabíhajícího Palivce,který s přehledem balón uklidil k pravé tyči domácího brankáře Víznera-0:1.

32.MIN.:Zhruba od dvacáté minuty jsme řádně polevili,za což nás hosté potrestali vyrovnávající brankou,kdy si nejlepší hráč domácích Tuhela naběhl na přihrávku do našeho vápna,kde se přes jinak dobře hrajícího stopera R.Chlupa uvolnil a poslal centr na spoluhráče Mucka,na kterého po špatném vyběhnutí našeho brankáře proti již zmiňovanému Tuhelovi zívala prázdná branka a pohodlně tak z pohledu domácích srovnal stav utkání-1:1.

II.POLOČAS

49.MIN.:Bohužel ani rázná domluva týmu o poločasové přestávce nezabrala a hosté další brankou potrestali naše slabé nasazení v utkání.Tuhela z trestného kopu našel střídajícího Drobečka,který hlavičkou v pohodě nikým neatakován a hlavně ve stoje nedal našemu gólmanovi šanci-2:1.

67.MIN.:Bohužel ani vedoucí branka domácího týmu nás nevyburcovala,kdy jsme nadále byli horším týmem a hosté svoji převahu korunovali další brankou,když křížná střela domácího kapitána ze střední vzdálenosti skončila za zády Krupičky ml.,normálně by Standa tuto střelu bez problému kryl,ale na míč pozdě reagoval.Na jeho obranu snad jen dodat,že domácí hráč střílel z po za hráčů,kde jsme do slova staticky zůstali “zmrzlí“ a moc toho neviděl-3:1.

70.MIN.:Po prostřídaní jsme se přeci jen vzchopili z role přihlížejících diváků,kdy se do první dobré brankové příležitosti po autovém vhazování dostal Hnízdil,ale nemířil přesně.

72.MIN.:O dvě minuty se ještě do větší šance dostal Palivec,který po pěkném vysunutí od R.Chlupa středem domácí obrany ve velké šanci svou střelou či spíše polo lobem mířil těsně mimo svatyně domácích.

74.MIN.:Jedenáct minut před koncem utkání jsme se definitivně dostali do utkání,kdy R.Chlup vysunul krajního obránce Hopfa,který prudkým přesným centrem našel ve vápně Hnízdila,který hlavou trefil přesně-3:2.

86.MIN.:Palivec potáhl míč,kdy přízemní přihrávkou na rohu velkého vápna našel Červíka,který ještě výborně prodloužil na nabíhajícího obránce L.Hájka,který svůj přímočarý tah na branku z boku zakončil přesným obstřelem-3:3.

89.MIN.:Minutu před koncem utkání jsme se ještě po rohovém kopu R.Chlupa a velkém závaru před domácí jedničkou Víznerem mohli radovat z dokonalého obratu,ale brankář rychlou reakcí zabránil domácí pohromě,kdy míč skoro na brankové čáře do slova před nohou Hnízdila ukradl do svých rukavic a poté pan hlavní rozhodčí Balhar,který se svými asistenty odvedl celkem slušný výkon,utkání ukončil.

V utkání jsme střídali dobré úseky s opravdu velmi slabými,nevím co si mám myslet o výkonu (či spíše nenasazení některých hráčů v utkání).Měli jsme dobrý začátek utkání,ale úsek ke konci prvního a začátek druhého poločasu jsme se do slova vytratili ze hřiště,přestali jsme běhat,byli jsme všude druzí a hlavně jsem v týmu u většiny hráčů postrádal chuť do utkání.Ke konci utkání ve chvílích,kdy by nikdo na nás nevsadil ani zlámanou grešli jsme se zvedli a nebyli daleko i k výhře.Nakonec teda musíme být ze ziskem bodu spokojeni,i když si myslím,že při vší úctě k dnešnímu soupeři jsme měli v utkání při lepším nasazení bodovat naplno.Kladem utkání je,že jsme v závěrečných minutách našli dost morálních a fyzických sil na zdramatizování utkání a hlavně závěrečné vyrovnání.Speciální pochvala patří střídajícím hráčům,kteří po svém příchodu na hřiště zcela jasně naši hru svou chutí a nasazením hodně oživili.V závěrečných dvou kolech potřebujeme uhrát alespoň tři body,což bude pro nás dost nelehký úkol,protože na mužstva Lomnice (1.místo) a Aše (2.místo) by určitě dnešní výkon nestačil ani na bod.