Dnešní datum: 29. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Březen  >>

* BŘEZOVÁ:KRALOVALI BRANKÁŘI

Vydáno dne 15. 10. 2011 (1452 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:15.10. 2011 sobota 16:00 (10.kolo)

FK N.ROLE-OLYMPIE BŘEZOVÁ 0:0

ČK: 0-0                   ŽK: 44.Krupička st. -?

ROZHODČÍ: Šuma-Barczi,Valíček (Gendráč)

SESTAVA:                                                 1 Krupička ml.

6 Hájek L.       5 Krupička st.      8 Baloun (K)         2 Hopf

7 Karlík            9 Červík           10 Chlup R.              3 Nitsch

11 Vaverka                       4 Valta

STŘÍDALI:45.min.-12 Hnízdil (Valta),45.min.-13 Palivec (Nitsch),64.min.-14 Živanovič (Baloun)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu),Lysa J. (zdravotník+masér)

ABSENCE: Štěpánek(práce),Ficík (zatím jenom v tréninku), Ludvík (volno), Škarda (zranění)

I.POLOČAS

25.MIN.:Červík po dobré individuální akci vysunul “českou“ uličkou Vaverku,ten běžecký souboj s jedním ze stoperů hostí vyhrál a následně volil tvrdou střelu,ale brankář Březové Kodl byl připraven,když míč zkrotil do “koše“.

41.MIN.:Karlík před hranicí velkého vápna hostí vybojoval balón,zvolil razantní zakončení,kdy tvrdý projektil gólman hostů s potíži vyrazil,míč se snášel ke vzdálenější tyči,kde byl osamocený L.Hájek,který však v tutovce hlavičkoval ze dvou metrů mimo tří tyčí brankové konstrukce Březové.

43.MIN.:I hosté měli v prvním poločase tutovku,kdy se po prodlouženém míči hlavou dostal k míči hostující kapitán Lelek,obešel Hopfa a vybídl ke skórování svého spoluhráče Tišla,ale ten sám proti našemu brankáři neuspěl,kdy Krupička ml. pohotovým výběhem a dobrým zákrokem vyrazil na rohový kop.

II.POLOČAS

46.MIN.:Hned na začátku druhé půle se do dobré šance dostal Vaverka,který sice pohotově levou nohou (béčkem),ale z těžkého úhlu nedokázal prostřelit dobře reagujícího Kodla v brance hostů.

50.MIN.:Po obrovském kiksu našeho stopéra Balouna (promáchnutí míče) se do samostatného nájezdu na našeho gólmana dostal hostující kanonýr Lelek,ale naštěstí Krupička ml. opět výborným zákrokem zneškodnil největší šanci hostů v utkání.

55.MIN.:Vaverka našel dobrým centrem Hnízdila,který hlavou ideálně přiklepl Červíkovi,který bohužel z metru trefil pouze hostující jedničku.

62.MIN.:V této minutě se sice žádná branková příležitost nekonala,ale byl to důležitý okamžik utkání.Jednu z hostujících akcí v našem velkém vápně ukončil náš kapitán Baloun dobrým zakřižováním a bezpečně míč vyvážel k postraní lajně,ale hráč hostí Koco,který prakticky nemohl se dostat míči ve skluzu zvedl nohu tak,že doslova likvidačním zákrokem ukončil účast našeho kapitána a stopéra v tomto utkání.Zákrok dle mého názoru a ohlasu přihlížejících zcela jednoznačně na červenou kartu,nebyl “panem rozhodčím“ ohodnocen,ani žlutou kartou,jelikož zmiňovaný hráč už jednu měl,musel by být vyloučen,také reakce hostů byla blesková,když hostující trenér ihned hráče Koca vystřídal.Od té doby už rozhodčí utkání zcela jasně nezvládal,kdy se utkání doslova změnilo v boj a dohrávalo se ve velmi hektické atmosféře.

Utkání se nám příliš herně nepovedlo,když ani hosté herně moc nezářili a na obou stranách byli nejvýraznější postavy muži s číslem jedna,tak utkání skončilo asi zaslouženou remízou.Těžko říct jak by vypadalo utkání,kdyby hosté dohrávali půl hodiny o deseti ?Minulé utkání jsem i přes prohru chválil výkon rozhodčích,ale to co předvedl hlavní sudí Šuma v tomto utkání,to opravdu raději nebudu komentovat,nechci být sprostý.Ještě více než ztráta dvou bodů mě mrzí zranění dvou hráčů v dnešním utkání (Baloun si už asi na podzim nekopne),k tomu si v týdnu musíme připočíst nešťastné zranění Škardy na tréninku a odjezd Melichara za prací do zahraničí,tak nás při našem úzkém kádru a těžkém losu v závěrečných kolech nečeká nic lehkého,ale nedá se nic dělat musíme zvednout hlavy a pokusit se rozmnožit zatím náš skromný bodový zisk.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:22.10. sobota 10:30 DRMOUL-N.ROLE (11.kolo)

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1969 (1969 hl.)