BRANKY:32.?,42.Schreiben-16.Melichar,27. a 61.Baloun,

SESTAVA:                                                           Krupička ml.

Palivec                 Červík                Melichar V.             Nitsch

Hnízdil                           Vaverka

STŘÍDALI:15.Dulík (hrál za domácí celek),65.Živanovič (Nitsch)

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

5.MIN.:Po pěkném dlouhém pasu Balouna Vaverka po souboji ve velkém vápně jeden na jednoho střílel mimo branku.

8.MIN.: Po špatném zákroku domácího brankáře se k míči dostal Červík,který technickou střelou překonal celou domácí obranu i s brankářem,ale jeho lob skončil pouze na tyči domácí konstrukce.

16.MIN.:Trestný kop R.Chlup rozehrál na L.Hájka,který míč poslal přízemním centrem mezi malé vápno a značku pokutového kopu,kde se nejlépe orientoval V.Melichar,který ve skluzu dotlačil balón do sítě-0:1.

21.MIN.:Po dobrém individuálním průniku Červík ideálně vysunul Vaverku,který ze souboje tváří v tvář s domácím brankářem vyšel jako poražený.

27.MIN.:Přesným přetaženým centrem Nitsch našel Hnízdila,který hlavou sklepl na Palivce,který našel ještě lépe postaveného Balouna,který obstřelem z vápna nedal domácímu brankáři šanci-0:2.

32.MIN.:Po půl hodině utkání udělal do té doby bezchybný stoper R.Chlup dvě chyby,kdy po špatné komunikaci s brankářem odkopl balón do volného prostoru,kde se k míči bohužel dostal jeden z domácích hráčů,který ihned našel přihrávkou na malém vápně spoluhráče ke kterému byl nejblíž náš stoper a ten zblízka po poprvé rozvlnil naší síť-1:2.

37.MIN.:Nitsch skoro od autové čáry krásným centrem našel v plném náběhu Palivce,který přesnou tvrdou hlavičkou nezaváhal.-1:3.

39.MIN.:Po přesné přihrávce Palivce se konečně do třetice prosadil Vaverka,když po skoro “hokejovém blafáku“ zasunul počtvrté-1:4.

42.MIN.:Po přetaženém rohovém kopu domácích promáchl míč Melichar a zkušený domácí hráč Schreiben výstavním volejem vymetl šibenici naší svatyně-2:4.

49.MIN.:Po pěkném průniku L.Hájka se po zpětné přihrávce do dobré střelecké příležitosti dostal Hnízdil,ale trefil pouze z jednoho z domácích obránců.

51.MIN.:Po chybě domácího stopera a dobrém důrazu se Červík dostal k zakončení,ale trefil pouze domácí jedničku od které putoval míč za autovou čáru.

54.MIN.:Nitsch z rohového kopu ideálně našel Palivce,který si míč ještě posunul a tvrdým projektilem prostřelil vše co mu stálo v cestě-2:5.

55.MIN.:L.Hájek pronikl po straně,přihrávkou před brankou našel Červíka,který sklepl na Palivce,který levou nohou opět mířil přesně-2:6.

58.MIN.:Opět krásná rychlá akce,kterou zakončil chytrým a přesným lobem proti vyběhnutému brankáři Hnízdil-2:7.

61.MIN.:Po rychlém rozehrání standartní situace L.Hájek přízemním centrem našel na malém vápně kapitána Balouna,který lehkou tečí umístil míč tam,kde ho všichni fotbalisté vidí nejraději-2:8.

68.MIN.:Po dobrém přesném rohu Živanoviče se hlavou prosadil snad znovuzrozený kanonýr Hnízdil-2:9.

71.MIN.:Po špatně zahraném domácím ofsajd systému Palivec obešel domácí poslední instanci a doslova s míčem doputoval do domácí branky-2:10.

74.MIN.:Po dvou šancích Balouna,které zkrotil domácí brankář Jánoš se z následujícího rohu prosadil Hnízdil-2:11.

78.MIN.:Po další dobré akci a závaru před domácí brankou se prosadil na malém vápně Hnízdil-2:12.

84.MIN.:Po rohovém kopu R.Chlup našel na malém vápně Hnízdila,který se opět zorientoval výborně-2:13.

86.MIN.:Po chybě domácího stopera se tandem Palivec,Hnízdil řítil sám proti brankářovi,prvně jmenovaný ač v dobré střelecké pozici přihrál Hnízdilovi,který po zpracování nemohl minout-2:14.

Ke generálce na mistrovská utkání jsme si zajeli do Dalovic,kde nás na kvalitním trávníku prověřil domácí tým hrající stejnou soutěž jako my.První poločas jsme měli herní převahu,ale přesto soupeř potrestal dvě naše zaváhání v defenzívě a poločasový výsledek byl ještě normální.Pak přišel druhý poločas a dokonalá demontáž domácího týmu,kdy se nám opravdu podařilo na co jsme sáhli a domácí oslabený tým (chyběli čtyři hráči) zcela propadl v pohybu bez míče.Výsledek je opravdu velmi nečekaný (příjemně),ale zase ho nemůžeme přeceňovat,protože to byla přece jenom příprava a ve finále hráčům může před prvním mistrovským kolem více ublížit než pomoc.Závěrem chci hráčům poděkovat jelikož,i když to nebyl “ostrý“ zápas,moc jsem si to užil a myslím,že i hráči se výborně pobavili fotbalem,kdy k vysokému vítězství po kolektivním výkonu přispěl každý hráč.