BRANKY :16. a 69.Melichar V.,56.Hnízdil,64.Palivec-5. A 84. Kliment,21.Strejček

SESTAVA:                                                                Krupička ml.

Palivec              Červík              Melichar V.                 Hůlka

Vaverka                       Hnízdil

STŘÍDALI:46. Hopf (Nitsch),46.Karlík (Hůlka),70.Dulík (Vaverka)

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

5.MIN.:Na začátku utkání nám doslova provětral levou stranu Strejček,když s míčem u nohy prošel od půlky hřiště až do velkého vápna a předložil kolegovi Klimentovi balón na stříbrném podnose a ten se zblízka do prázdné brány nemohl mýlit-0:1.

16.MIN.:Po pěkné individuální akci Vaverky a pohotové střele Hnízdila,kterou brankář Žlutic pouze vyrazil,jsme dobře zavřeli hostující tým v šestnáctce,kdy jsme tlak přetavili ve vyrovnávající branku,kterou za přispění teče jednoho z hostujících hráčů vsítil Melichar V.-1:1.

21.MIN.:Další výbornou individuální akci předvedl žlutický forvard Strejček,který obešel oba stopery a poradil si i s vyběhnutým Krupičkou,kdy ho s přehledem přehodil-1:2.

31.MIN.:Palivec vybojoval míč,pohrál si s hostujícím Chrenákem a adresoval přízemní přihrávku na malé vápno,ale bohužel k zakončení se nikdo z jeho spoluhráčů neprotlačil.

34.MIN.:Možná rozhodující moment utkání,kdy Baloun zastavil pronikajícího Klimenta ve velkém vápně jen za cenu faulu a pan rozhodčí Vaněček správně odpískal pokutový kop.K exekuci se postavil Chrenák,ale ten místo zvýšení náskoku nechal vyniknout našeho brankáře,který jeho přízemní střelu k tyči dobrým zákrokem zneškodnil.

36.MIN.:Po velké chybě Hájka se do dobré šance dostal agilní Strejček,ale v tutovce nezamířil přesně.

39.MIN.:Další velkou šanci ke skórování hostujícího týmu zachránil až na poslední chvíli Nitsch ,který zamezil přihrávce nejlepšího hráče utkání Strejčka,která směřovala na spoluhráče,který by již míč uklízel do prázdné branky.

56.MIN.:Po dobrém zatlačení hostů před jejich brankoviště se po centru a “puštěném“ míči Hnízdilem k balónu dostal Palivec,který ze šancí naložil jako starý harcovník a srovnal tak na-2:2.

64.MIN.:Po dobrém průniku do vápna soupeře našel Karlík přihrávkou pod sebe Hnízdila,který přízemní střelou poslal naše barvy poprvé v utkání do vedení a hlavně protrhl svou střeleckou smůlu-3:2.

69.MIN.:Po rohovém kopu R.Chlupa na zadní tyč a zaváhání domácí obrany v čele s brankářem,Melichar hlavou vsítil čtvrtou a nakonec rozhodující branku-4:2.

81.MIN.:Opět po chybě se dostal neúnavný Strejček do rychlého protiútoku,ale trefil pouze tyč.

84.MIN.:A znovu v akci Strejček,který obešel dva naše hráče a prostrčil přihrávku na Klimenta,který z blízka nedal Krupičkovi ml. žádnou šanci-4:3.

V prvním poločase byl zcela jasně lepší hostující celek,kdy poločasová prohra 2:1 byla pro nás ještě celkem přijatelná.Naopak druhý poločas jsme ovládli,kdy jsme nováčka krajského přeboru zcela jasně přehráli a to zejména pohybem a kombinací až na poslední desetiminutovku to byl asi nejlíp odehraný poločas v přípravě.Na to,že to bylo přípravné utkání,tak mělo velmi slušné tempo a myslím,že pro obě mužstva to byla dobrá nejen herní příprava,ale na našem letišti i fyzická.Bohužel spokojenost s utkáním mi kazí jedna věc a to přístup některých hráčů k utkání,ale jelikož jsme amatéři a je nás málo,tak nemůžu některé věci řešit razantněji,musím doufat,že někteří hráči přijdou na to sami,že pokud mají fotbal rádi,tak mu musejí také něco obětovat.