HRÁNO: 23.července 2011 sobota 14:30,o 3.místo turnaj v N.Roli

BRANKY : 70. a 72.Palivec-38.vlastní (Nitsch),51.Vereš

SESTAVA:                                                    Krupička ml.

Palivec         Červík       Melichar V.            Chlup R

Vaverka                    Škarda F.

STŘÍDALI:46. Hájek (Hopf),46.Hůlka (R.Chlup),46.Hnízdil (Vaverka),65.Živanovič (Melichar),65.Křehlík (Nitsch),75.Vaverka (Škarda F.)

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

3.MIN.:Po chybné rozehrávce brankáře hostů Frydrýna se míč dostal k Červíkovi,ale ten technickým pokusem o lob minul branku hostů z Vintířova.

6.MIN.:Po přetaženém centru R.Chlupa se k zakončení dostal Melichar,ale jeho střelecký pokus hostující brankář dobrým zákrokem vytlačil na rohový kop.

20.MIN.:Do vápna se prodral Baloun,ale jeho pokus opět dokázal vintířovský Frydrýn vytěsnit do bezpečí.

38..MIN.:Po sérii odrazů a chyb v naší defenzívě se vyražený míč naším brankářem odrazil od bezmocného Nitsche přímo do naší síťě-0:1.

51.MIN.:Krátce po poločasu hosté pěknou akcí do slova rozebrali naši obranu,když na konci narážeček byl Vereš,který uklidil míč do prázdné branky-0:2.

70.MIN.:Velkou minelu provedl gólman Frydrýn,když odkopem nastřelil dobře dojíždějícího Palivce,od kterého se míč odrazil za brankovou čáru-1:2.

72.MIN.:L.Hájek vybojoval balón,přihrávkou našel Palivce,který přízemní střelou prostřelil hostujícího brankáře-2:2.

80.MIN.:Po rohovém kopu Palivce naskakovala dvojce hráčů Červík,Baloun a jeden z nich trefil hlavou břevno.

80.MIN.:Vaverka dobrou střelou orazítkoval břevno,míč se dostal k Palivcovi,ale ten bohužel nezkompletoval hattrick,když ze tří metrů napálil pouze brankáře.

85.MIN.:Po kolmici Vaverka zasprintoval s míčem a předložil krásnou přihrávku L.Hájkovi,který po dlouhém sprintu z pozice krajního obránce měl před sebou pouze prázdnou branku,ale nabídku na rozhodnutí utkání opovrhl,kdy se jeho zakončení mezi tři tyče nevešlo.

91.MIN.:Utkání skončilo po devadesáti minutách nerozhodně a tak museli rozhodovat pokutové kopy,v kterých jsme se příliš nevyznamenali,naopak soupeř byl stoprocentní a tak se nakonec radoval z třetího místa.

PENALTY: Proměnili:Vaverka-Lukeš,Vereš,Klemera,Krejčí

Nedali:Krupička ml.,Hájek L.-0

Na začátku utkání jsme měli několik šancí,ale opět jak už se bohužel stává naším zvykem jsme je neproměnili,poté soupeř dvěma góly šel do vedení a kontroloval hru a vypadalo to,že si v pohodě dojde pro výhru,ale po chybě hostujícího brankáře jsme mohli utkání dokonale otočit,jelikož jsme si proti fyzicky odpadajícímu soupeři vytvořili kromě vyrovnávající branky ještě několik tutovek,ale bohužel vstřelit rozhodující branku jsme nedokázali a tak utkání rozhodla penaltová loterie.