HRÁNO: 23.července 2011 sobota 9:00,semifinále turnaje v N.Roli

BRANKY : 10.Szeweczek,12.Sedláček,36.Vachník,47.Štěpán-75.Křehlík,Červík

SESTAVA:                                                  Krupička ml.

Hájek                     Červík      Chlup R.                 Nitsch

Palivec                                  Hnízdil

STŘÍDALI:46.Vaverka (R.Chlup) ,46.Hůlka (Nitsch),68.Živanovič (Palivec),68.Křehlík (Hájek L.)

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

10.MIN.:Po dlouhé přihrávce a špatném pokrytí našich stoperů se dostal hostující Szeweczek k samostatnému nájezdu na našeho brankáře a situaci vyřešil s přehledem,kdy po krátké kličce zasunul balón do opuštěné branky-0:1.

12.MIN.:Po špatném pokrytí naší levé strany,přišel přetažený centr,kde si zcela nekrytý Sedláček (tentokrát zaspala pravá naší defenzívy) počkal na ideální pozici pro zakončení a krásným volejem nedal Krupičkovi ml. ani tu nejmenší šanci-0:2.

26.MIN.:Po pětadvaceti minutách hry dostali hostující hráči výhodu trestného kopu z velmi dobré pozice,k exekuci se postavil Vachník a prokázal svou nespornou kopací techniku,kdy obstřelil zeď,náš gólman si sice na míč sáhl,ale přesto balón po třetí v dnešním utkání skončil v naší síťi-0:3.

28.MIN.:O dvě minuty později po dobré akci Melichara s Červíkem se prvně jmenovaný dostal tváří v tvář hostujícímu brankáři Tolstikovi,ale svou obrovskou šanci zakončil nedůrazně a nechal tak vyniknout hostující poslední instanci.

31.MIN.:O pár minut později se do další obrovské šance dostal Červík,ale i ten trestuhodně naložil z velkou gólovou šancí.

47.MIN.:Po rohovém kopu hostujícího týmu a opět zaváhání naší defenzívy se k míči dostal zcela osamocený „legionář“ Štěpán a v pohodě zavěsil-4:0.

60.MIN.:Do velké šance se po dobrém uvolnění od Hnízdila dostal Vaverka,ale ten také v koncovce zklamal,po odraženém míči dostal Jarda šanci na reparát,ale ani z dorážky netrefil-přestřelil.

65.MIN.:Velké střelecké trápení nedokázal ukončit ani Hnízdil,který po přihrávce od L.Hájka také selhal v zakončení.

75.MIN.:Konečně to přišlo,Křehlík vybojoval míč a po spolupráci s Vaverkou a Červíkem se dostal do zakončení,kdy balón “šourákem“ doslova dojel k tyči hostující branky-1:4.

88.MIN.:Červík přihrávkou poslal do šance poprvé za muže hrajícího Živanoviče,po jeho střele se míč k němu od chodovského gólmana vrátil a Tomáš tak aspoň kosmeticky upravil pro nás nepříjemný výsledek-2:4.

Toto sousedské derby se nám vůbec nepovedlo,začátek utkání jsme zaostávali za soupeřem v pohybu a nasazení,ale hlavně nám vázla organizace defenzívy,kdy hráči neplnili to,co jsme si řekli,přesto jsme se po hrozném začátku mohli vrátit do utkání,ale to co mi do slova zahodíme je trestuhodné.Jediným kladem utkání je to,že jsme se dokázali sebrat a odvrátili tak hrozící debakl a nakonec zabojovali a dali soupeři dvě branky a přece jenom jsme tak trošku zvrátili potupný výsledek.Na druhou stranu je to pořád jenom příprava a šli jsme do utkání po dvou trénincích (někteří byli po pauze poprvé na hřišti).Jinak hostům gratuluji k vítězství,které si hlavně za prvních třicet minut zcela zasloužili.