Fotbal

* STATISTIKA SEZÓNY 2010/2011

Vydáno dne 21. 06. 2011 (1492 přečtení)

ZAJÍMAVOSTI-SEZÓNA 2010/2011

TABULKY: V celkové tabulce jsme skončili na pátém místě,když jsme v šestadvaceti zápasech získali 46 bodů (14 výher-4 remízy-8 proher). V tabulce domácích utkání jsme skončili na 3.místě,kdy jsme získali 28 bodů (8-4-1). V tabulce utkání na cizích hřištích jsme skončili na 5.místě,kdy jsme získali 18 bodů (6-0-7).

POLOČASY-STATISTIKA:Opět je vidět,že máme mnohem lepší bilanci ve druhých poločasech.

I.POLOČAS-CELKOVĚ:      26               7-10-9             31 bodů             18:21

DOMA:       13               4-7-2               19 bodů              13:8

VENKU:       13               3-3-7               12 bodů               5:13

II.POLOČAS-CELKOVĚ:     26             14-7-5              49 bodů               33:17

DOMA:     13                8-2-3               26 bodů               19:8

VENKU:      13              7-4-2                25 bodů                  15:9

VSTŘELENÉ BRANKY:Nastříleli jsme celkově 49 branek/26 utkání (1.9 gólů na utkání),v domácím prostředí jsme 32 krát/13 rozvlnili síť soupeře (2.5 gólů na utkání),na hřištích soupeřů jsme byli 17 krát/13 úspěšný (1.3 gólů na utkání). Celkově jsme na 9-10.místě v produktivitě,v domácím prostředí jsme 6-7.nejproduktivnější celek tabulky a na cizích hřištích jsme třetí nejhorší celek v počtu vstřelených branek.

INKASOVANÉ BRANKY:Celkem jsme obdrželi 37 gólů/26 (1.4 branek na utkání),v domácím prostředí jsme lovili mičudu ze své sítě 16 krát/13 (1.2 branek na utkání) a na hřištích soupeře jsme inkasovali též 21 krát/13 (1.6 branek na utkání).Celkově jsme v počtu obdržených branek skončili na 3.-4.místě,v domácím prostředí jsme skončili na 5. místě a na cizích hřištích byli jenom dva týmy,které byli lepší než náš celek.

ČERVENÉ KARTY:Inkasovali jsme pouze jednu červenou kartu za celý ročník a to po dvou žlutých (Dan Hájek).

ŽLUTÉ KARTY:V šestadvaceti utkáních jsme byli padesát šest krát napomínáni žlutým kartónkem.

10- Chlup Tomáš

6- Červík Tomáš

5- Melichar Vít,Hnízdil Lukáš, Palivec Marek

4-Švéda Josef, Chlup Roman

3- Baloun Jiří,Hopf Martin,Vaverka Jaroslav

2-Skopový Václav,Hájek Dan

1-Kučaba Luděk,Krupička Stanislav ml.,Karlík Michael,Krupička Stanislav st.

PENALTY:Kopali jsme deset pokutových kopů,sedm penalt jsme proměnili (Chlup Tomáš 4, Krupička Stanislav ml. 2,Vaverka Jaroslav) a tři jsme neproměnili (Chlup Tomáš ,Vaverka Jaroslav,Hnízdil Lukáš)

BRANKÁŘI:V šestadvaceti utkáních jsme inkasovali 37 branek.Krupička Stanislav ml. v 24 zápasech pustil za svá záda 32 branek (průměr na zápas-1.3),osm krát udržel čisté konto!Horník Karel ve 2 zápasech inkasoval 5 branek (průměr na zápas-2.5)

STŘELCI:Nastříleli jsme 49 branek,na kterých se podílelo 14 střelců. (z toho si jeden soupeř vstřelil sám-vlastní)

1-Švéda Josef,Hájek Lukáš,Nitsch Vladimír,Štěpánek Karel,Kučaba Luděk

ODEHRANÁ UTKÁNÍ:V sezóně aspoň jednou nastoupilo k mistrovskému utkání 27 hráčů.

26- Červík Tomáš

25- Palivec Marek

24- Krupička Stanislav ml., Chlup Tomáš, Vaverka Jaroslav

22- Baloun Jiří

19- Hnízdil Lukáš, Melichar Vít

18- Hájek Lukáš,Hopf Martin

17- Nitsch Vladimír,Krupička Stanislav st.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Aktuální časkulatý roh

Statistikakulatý roh
TOPlist

Novinkykulatý roh
04.01.2016: SOUSTŘEDĚNÍ A TEAMU - PERNINK 2016
Od 14. - 17. 1. 2016 proběhne v Perninku soustředění A teamu. Realizační tým doufá v hojnou účast hráčů. Odjezd na soustředění je po črtvtečním tréninku v hale 14. 1. 2016 okolo 19:15 hodiny. Bližší informace poskytne trenér nebo vedoucí týmu!

04.01.2016: STAVBA TRIBUNY FINIŠUJE!
Ve FOTOGALERII se můžete podívat jak probíhá výstavba kryté tribuny pro diváky.

02.11.2015: BRIGÁDA - 21. 11. 2015 OD 8:00 HODIN
V SOBOTU 21.11.2015 PROBĚHNE OD 8:00 HODIN VELKÁ BRIGÁDA NA LIKVIDACI LAPAČŮ NA ŠKVÁROVÉM HŘIŠTI A PŘESUN STŘÍDAČEK NA HLAVNÍM HŘIŠTI. ÚČAST VŠECH HRÁČŮ A ČLENŮ FK JE ŽÁDOUCÍ ... PRÁCE BUDE DOST A MĚLA BY TO BÝT POSLEDNÍ PRACOVNÍ AKCE ROKU 2015!

Anketakulatý roh
V sobotu 6. 2. 2016 se od 15:30 hodin utkáme v rámci zimního turnaje s EP Merklín, který hraje 1. A třídu. Jak dopadne toto měření sil?