Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

Vydáno dne 19. 06. 2011 (1535 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:18.6.2011 13:30

TJ JÁCHYMOV-FK N.ROLE 1:3 (1:2)

BRANKY:17.Šinek-16.Červík,33.Krupička ml.(z pen.),57.Palivec

ČK: 0-0    ŽK: ?-36.Hnízdil (faul),66.Clup T.(faul),67.Vaverka (faul),70.Palivec (nesp.chování)

ROZHODČÍ:Hyčka-Adamec,Cvrk (Sedláček)

SESTAVA:                                                            1 Krupička ml.

6 Hájek L.            2 Hopf     10 Chlup R.              3 Nitsch

4 Palivec      9 Červík (K)     5 Melichar V.         8 Karlík

11 Vaverka                     7 Hnízdil

STŘÍDALI:46.min.-12 T.Chlup (Nitsch),46.min.-13 Baloun(Chlup R.),70.min.-14 Krupička st.(Hopf)

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí týmu)

ABSENCE: Melichar P.(netrénuje-práce),Ficík (dlouhodobé zranění), Štěpánek(práce),Skopový(dlouhodobé zranění), Kučaba (práce),Zahálka (?)

I.POLOČAS

10.MIN.:Po chybě v domácí obranné řadě Hnízdil našel Palivce,který tvrdým projektilem rozezvučel domácí břevno.

16.MIN.:Důležitý souboj se dvěma domácími borci svedl Vaverka,míč se dostal ke Karlíkovi,který hlavou přiťukl na Červíka,který taktéž hlavou překonal domácího gólmana Ulaga-0:1.

17.MIN.:Po naší ztrátě míče Hopfem (po neodpískaném faulu) se hosté dostali do nadějné brejkové situace,kterou v první fázi naše obrana zažehnala,ale balón se odrazil do druhé vlny,kde se k míči dostal domácí kapitán Šimek (který podpořil svoje spoluhráče náběhem z vlastní poloviny,bohužel naši hráči se na něj do slova vykašlali),který zvolil dalekonosnou střelu,která sice ze začátku nevypadala nebezpečně,ale bohužel nešťastná teč stopera R.Chlupa a protipohyb našeho brankáře zapříčinil velkou radost domácího celku z vyrovnávajícího gólu-1:1.

22.MIN.:Po rohovém kopu Nitsche na zadní tyč se k zakončení hlavou dostal Hopf,ale v těžkém úhlu už nedokázal míč trefit ideálně.

33.MIN.:Melichar se probíjel s míčem u nohy ve velkém vápně hostů,první faul doslova ustál,ale na další jeho sestřelení už sudí Hyčka reagoval hvizdem a nařízením pokutového kopu.K exekuci penalty se vydal přes celé hřiště brankář Krupička ml. a svému kolegovi v brance domácího týmu nedal šanci,když ho přízemní střelou poslal do druhého koutu-1:2.

35.MIN.:Po dlouhém míči od R.Chlupa se do velké šance dostal Vaverka,když šel zcela osamocen na brankáře Ulaga,ale bohužel vítězně vyšla ze souboje domácí jednička.

39.MIN.:Po chybě domácí obrany se k sólovému nájezdu na domácí poslední instanci dostal Palivec,udělal mu kličku,ale bohužel balón neměl ideálně pod kontrolou a to využili domácí obránci,kteří stačili tuto naši velkou příležitost zmařit.

II.POLOČAS

48.MIN.:Po pěkné akci T.Chlup našel Červíka,který pěknou ranou prověřil pozornost domácího brankáře,který jen s námahou vyrazil balón do bezpečí.

55.MIN.:Za hranicí velkého vápna natáhl ke střele Vaverka,z jeho dobrým pokusem k tyči domácí brankové konstrukce měl domácí gólman problémy,když byl rád,že míč vyrazil do bezpečí.

57.MIN.:Červík pěknou přihrávkou vysunul T.Chlupa,který taktéž dobrou křížnou přihrávkou našel Palivce,který zkrotil rychlý míč a poslal ho do odkryté branky domácího týmu-1:3.

71.MIN.:Po dobré přímočaré akci se T.Chlup probil do velkého vápna,kde byl zcela jasně faulován a pan rozhodčí Hyčka po druhé v utkání nařídil pokutový kop proti domácímu týmu.Na penaltovou značku si postavil míč netradiční exekutor penalt Hnízdil,ale bohužel svou jarní střeleckou smůlu neprotrhl ani z již zmiňovaného pokutového kopu,když jeho nepříliš razantní a špatně umístěnou střelu domácí brankář zpacifikoval.

75.MIN.:Opět po dobré akci T.Chlupa,který pronikl do vápna soupeře,náš nejlepší kanonýr v tomto ročníku vybídl ke skórování Vaverku,ale ten stoprocentní šanci doslova zahodil,když zcela sám zhruba z místa penaltového puntíku dokázal pouze slabě zakončit a brankář domácích si tak mohl připsat další zásah.

Z posledního utkání jsem měl tak trochu strach,ani ne tak ze soupeř jako spíše z podcenění již sestupujícího soupeře a aby kluci již nebyli myšlenkami na očekávané závěrečné,ale kromě prvních dvaceti minut,kdy domácí soupeř byl bojovnější a vstřelil šťastný vyrovnávající gól,jsme byli zcela jasně lepší tým a utkání jsme měli pevně v rukou.V utkání kluci podali dobrý kolektivní výkon a poté co jsme dali po prvních tak trošku zbrklých minutách míč “na zem“,předvedli jsme i několik slušných fotbalových akcích,kdy jedinou kaňkou utkání byla naše stará bolest a to místy až hororová koncovka,protože kdybychom byli produktivnější museli bychom soupeře zlomit výsledkově už první poločas.Přesto všechno jsme vyhráli po páté v řadě a za to kluky musím pochválit.