Dnešní datum: 19. 04. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

<<  Duben  >>

* LOMNICE:TŘETÍ VÝHRA V ŘADĚ

Vydáno dne 04. 06. 2011 (2005 přečtení)

DATUM UTKÁNÍ:4.6.2011 17:00

FK N.ROLE-OSS LOMNICE 1:0 (0:0)

BRANKY:70.T.Chlup

ČK: 0-0 ŽK:90.Hnízdil -41.Šlais

ROZHODČÍ:Štěrba M.-Klinger,Vasilko (Sedláček)

SESTAVA:                                                1 Krupička ml.

2 Hopf          10 Chlup R.          8 Baloun (K)             6 Hájek L.

4 Palivec           5 Melichar V.             9 Červík           3 Nitsch

11 Chlup T.              7 Karlík

STŘÍDALI:46.min.-14 Vaverka (Nitsch),73.min.- 12 Hnízdil (Karlík)

PŘIPRAVEN: 13 Krupička st.

REALIZAČNÍ TÝM: Vakeš P.(trenér),Hájek D.(vedoucí mužstva)

ABSENCE: Melichar P.(netrénuje-práce),Ficík (dlouhodobé zranění) Štěpánek(práce), Skopový(dlouhodobé zranění), Kučaba (práce), Zahálka (zranění),Hejna M. (?)

I.POLOČAS

35.MIN.:Po dlouhém nákopu Hopfa se T.Chlup pokusil hlavou v plném běhu o přehození vyběhnutého lomnického gólmana,ale bohužel mířil mimo.

38.MIN.:Výhody trestného kopu z velmi nadějné pozice se ujal Palivec,dobře obstřelil hostující zeď,ale brankář hostů dobrým zákrokem vytlačil na rohový kop.

43.MIN.:Tentokrát se k trestnému kopu postavil T.Chlup,obstřelil zeď a brankářovi hostů se podařilo míč vyrazit pouze před sebe,kde se k dorážce zblízka dostal V.Melichar,ale ten už pouze ze tří kroků trefil dobře reagujícího brankáře.

II.POLOČAS

56.MIN.: K trestnému kopu z pětadvaceti metrů se postavil Palivec,povedenou technickou ranou tlačil míč do levého horního rohu hostující branky,ale brankář hostů předvedl výborný zákrok a vytlačil balón na rohový kop.

66.MIN.:Na dlouhý míč přes chybujícího obránce hostů si naběhl Vaverka,kdy míč mířící za autovou čáru dokázal v těžké pozici halfvolejem napálit směrem mezi tři tyče,ale brankář Novák prokázal svoji velkou kvalitu kdy rychlou reakcí míč vytěsnil do bezpečí.

70.MIN.:Zlomový moment přišel dvacet minut před koncem utkání,kdy po chybném odkopu jednoho z hostujících borců,se balón dostal k T.Chlupovi,který vnikl s míčem do vápna a pokusil o kličku ,kdy byl zcela jasně sestřelen.Pan rozhodčí Štěrba ponechal výhodu k míči se dostal Palivec,který však z první zamířil mimo branky.Po nevyužití výhody zcela podle pravidel hlavní arbitr ukázal na pokutový kop,ke kterému se postavil sám faulovaný T.Chlup a bezpečně přízemní střelou k tyči poslal naše barvy do vedení a jak se později ukázalo rozhodl tak o naší třetí výhře v řadě-1:0.

Kromě prvních dvaceti minut,kdy jsme se pomalu zahřívali, jsme odehráli dobré utkání,kdy jsme soupeře nepustili do jediné vážnější šance za celých devadesát minut,kdy jsem byl opravdu moc spokojený s defenzivní činností týmu.Dle mého názoru jsme si výhru zasloužili zcela po právu,kdy hosty od většího přídělu zachránil jenom velmi dobře chytající brankář Novák,kterého se nám podařilo překonat až ze značky pokutového kopu.Bohužel stínem utkání bylo chování některých fanoušků hostujícího týmu,kteří nerozdýchali nařízení pokutového kopu proti svému týmu,kdy doslova nedůstojně uráželi naše hráče (místo toho,aby se zamysleli nad tím ,že se jen těžko boduje,když tým není schopen vstřelit branku) a urážky některých mých hráčů byli opravdu tak hanlivé,že ani já jsem nevydržel, i přestože vím,že bych takhle reagovat neměl a pustil jsem se s nimi do debaty,protože co je moc,to je moc.Po utkání mělo ještě utkání dohru,kdy hostující hráči těžko prohru kousali,ale kromě “pár“ slovních výjevů už byl klid i tak se nám hostující tým dokonale “pomstil“,když hosté nechali přes svůj odchod z kabiny naplno téct všechny sprchy .. ?Mrzí mě to,protože klub z Lomnice velice uznávám a opravdu jsem nečekal,že v tomto vlastně ne až tak důležitém utkání (ani jeden z týmů už nemůže sestoupit) se dokážou dospělí lidi takhle urážet.

Trenér P.Vakeš

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:11.6.2011 17:00 N.ROLE-BEČOV

Celý článek | Autor: Vakeš Petr | Počet komentářů: 114 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

1987 (1987 hl.)