Dnešní datum: 28. 03. 2024   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Weblinks |

* BOŽÍČANY:ROZDÍLNÉ POLOČASY

Vydáno dne 13. 03. 2011 (1609 přečtení)

HRÁNO: 12.března 2011,9:00 (UMT Ostrov)

FK N.ROLE-SK BOŽÍČANY 6:1 (0:1)

BRANKY: 50.(PK) a 51. Chlup T., 55. a 65. Hájek. 82. Palivec, 85. Červík - 38. Petr

ROZHODČÍ:Nehasil L.

SESTAVA:                                                          Krupička ml.

Hnízdil(K)         Melichar V.              Krupička st.       Nitsch

Palivec              R.Chlup        Červík              Karlík

Vaverka                         Hájek L.

STŘÍDALI: 46. Baloun (Krupička st.),46.T.Chlup (Vaverka),46. Skopový (Nitsch),65.Křehlík(R.Chlup),70. Vaverka(Hájek L.),73. Nitsch (Skopový)

ABSENCE:Ficík,M.Hejna,Štěpánek,Melichar P., Hopf ,Kučaba,Zahálka

ZAJÍMAVÉ SITUACE:

8.MIN.:V první šanci utkaní se ocitl Červík, ale samostatný nájezd chytá Beránek

10.MIN.: Za dvě minuty se do další gólové šance dostal Hájek, ale opět nás vychytal výborně chytající veterán Beránek.

35.MIN.: První varování božíčanských jsme přestáli bez úhony, když jejich příležitost likviduje Krupička ml.

38.MIN.:Chybně zahraný ofsajdsystém naší obrany využívá Petr a samostaný nájezd zakončuje kličkou našemu brankáři a střelou do prázdné branky - 0 : 1!

50.MIN.:Velkou šanci Hájek namířil pouze do hostujícího gólmana, ale naštěstí obránce zahrál rukou a z pokutového kopu se nemýlil střídající T. Chlup - 1 : 1

51.MIN.:Hostující Žemlička špatně rozehrál, Hájek vysunul do brejku T. Chlupa, který otočil vývoj zápasu v náš prospěch - 2 : 1

55.MIN.:Po pěkné akci Karlíka s Balounem přišel centr na Hájka, který tentokrát zakončil dobře - 3 : 1

65.MIN.:Razantní průnik kapitána Hnízdila po pravé straně a jeho centr zakončil brankou opět Hájek - 4 : 1

82.MIN.:Narážečkou po ose Palivec, T. Chlup se prvně jmenovaný ocitl tváří v tvář Beránkovi a jistě zakončil po zemi - 5 : 1

85.MIN.:Po chybě hostující obrany dokázal v pádu vybojovat Baloun míč pro Červíka, který zblízka uzavřel skóre - 6 : 1

87.MIN.:Po chybě se dostal k míči Nitsch,dobře si všiml vysoko postaveného brankáře soupeře a dlouhým pokusem (asi 40 metrů) jen těsně přestřelil branku soupeře (střela “lízla“ síť z venkovní strany).

První poločas byl z naší strany hodně nepovedený,kdy jsme sice soupeře opticky zatlačili,ale naše hra postrádala přesnost a hlavně pohyb bez balónu-nabídku,kdy soupeřova obrana v pohodě odolávala,kdy jsme si dvě dobré šance vytvořili pouze v úvodu utkání,ale ty jsme trestuhodně “zahodili“.Naopak soupeř nám několikrát zle “zatopil“ po rychlých brejkových akcích,které většinou pramenily z našich nikdy až neuvěřitelných (i netaktických) ztrátách míče a po zásluze tak celek hrající o jednu soutěž níže vyhrál první poločas.Naštěstí po poločasové přestávce jsme zlepšili pohyb a hlavně jsme si “dali“ míč a pomalu a jistě jsme přebrali otěže utkání do svých rukou.Bleskově jsme obrátili skóre a předvedli pár slušných akcích a nakonec jsme zvítězily celkem přesvědčivě.Přestože s výsledkem v prestižním derby můžeme být spokojeni,v utkání se opět ukázali některé naše slabiny a to zejména hra do “plných“,kdy máme problém se soupeřem,který se více zaměřuje na defenzívu než ofenzívu.Stínem utkání je zranění Vény Skopového (koleno),které zatím vypadá na delší pauzu,uvidíme.. .